Phantom of Opera v5.4.1 APK + MOD (Ücretsiz Alışveriş/Kilitsiz)

Phantom of Opera Mod APK, aynı isimdeki sanat eserinden ilham alan bir oyundur. Sistem, hikaye anlatımı tarzı inşaat oyunu ve iyi bir meydan okuma ile harika hikayeler getirecek.
İsim Phantom of Opera Phantom of Opera en ünlü versiyonudur Phantom of Opera yayıncı dizisi MazM (Story Games Adventure)
Yapımcı MazM (Story Games Adventure)
Tür Macera Oyunları
Boyut 365MB
Versiyon 5.4.1
Mod Sürümü 5.4.1
Toplam yükleme 500,000+
Derecelendirme
MOD Bilgisi Ücretsiz Alışveriş/Kilitsiz
Orjinal Play Store
Okumak 7 Görüntüleme
Android Android Macera Oyunları
4( Puan ) 413 oylama )
Fiyat: ₺0
Şimdi indir (365MB)

  • Tüm ücretli içeriğin kilidi açıldı
  • Oyundaki tüm fiyatlar 0'dır.

Phantom of Opera, oyuncularına yeni deneyimler kazandırabilecek bir oyun olacak. Edebiyat ya da sanat eseri seviyorsanız, oldukça ünlü olan “Operadaki Hayalet”i bilmemek mümkün değil. Bu oyuna gelince, artık bu heyecan verici hikayeleri farklı bir bakış açısıyla deneyimleyebileceksiniz.

Operadaki Hayalet – Gizemli Görsel Roman, Gerilim

TANIDIK PARSEL

Bir zamanlar popüler olan bir sanat eserinden ilham alan ve içinde geçen bir oyunla, özel bir şeye sahip olmanız gerekir. Ama olay örgüsüne gelince, oyun yapımcısının olaya özel bir bakış açısı var. Bir ömür boyu sürecek bir çalışma ile oyunların, önceki çalışmanın sahip olduğu en iyi içerik olan hikayeyi iletmesi gerekecek.

Bu nedenle oyuncular Phantom of Opera – Mystery Visual Novel’a geldiğinde, Thriller anlatılan hikayeden bariz bir aşinalık hissedecekler. Bu aynı zamanda oyunun mesajlarını onu iyi tanıyan veya hiç tanımamış kişilere göndermesini sağlar. Artık oyuncular opera binasında dolaşarak ve içindeki her şeyi hissederek harika duygusal hikayeler yaşayacaklar.

Operadaki Hayalet – Gizemli Görsel Roman, Gerilim

ÇEKİCİ MACERA OYUNU

Ama oyunun can sıkıntısı getireceği ünlü ve tanıdık bir hikaye getirdiği için değil. Oyun, ana temanın son derece gizemli ve büyüleyici hikayelerine göre macera oyununda inşa edildi ve geliştirildi. Böylece oyuncular, henüz cevabını bulamadıkları hikayeleri veya gizemleri keşfederek Phantom of Opera – Mystery Visual Novel, Thriller’ı tam anlamıyla hissedebilecekler.

Operadaki Hayalet – Gizemli Görsel Roman, Gerilim

Oyunlar, kendileri için dramatik bir macera oyunu geliştirmenin yanı sıra, oyuncularına makul bir meydan okuma sistemi de veriyor. Oyunda belirlenen görevler, oyuncuların dikkat etmelerine ve oyun ilerlemelerini çok makul bir şekilde kontrol etmelerine yardımcı olacaktır. Yapımcılar, maceralarınıza devam etmeniz için 102 dipnot buldular. Ne kadar çok oynarsanız, hikayeyi o kadar çok anlar, daha fazla dipnot kazanır ve özel hediyeler kazanırsınız.

Operadaki Hayalet – Gizemli Görsel Roman, Gerilim

HİKAYE ANLATMA GRAFİKLERİ

Son olarak, anlatı tarzında geliştirilmiş bir oyunun işini iyi yapabilmesi için grafikler önemli bir özellik olacaktır. Güzel grafikler kesinlikle oyuncularına mükemmel bir his verebilir ve macera hikayeyi mükemmel bir şekilde takip eder. Grafiklerin oyuncuları için önemini anlayan yapımcı, aynı zamanda dikkatli bir şekilde yaratmaya da odaklanmış durumda.

Oyunun son derece başarılı bir şekilde yaptığı grafiksel noktalar, oldukça tanıdık karakterlerin yeniden hayal edilmesi olacak. Ayrıca bu karakterlerin defalarca sahnelenmiş oyunlara benzer bir opera tiyatrosu ortamına yerleştirilmesi de söz konusu olacaktır. Yani bu oyundaki karakterlerin tüm hikayeleri veya duyguları size güzel, gerçek ve çekici bir şekilde getirilebilir.

Operadaki Hayalet – Gizemli Görsel Roman, Gerilim

ANA ÖZELLİKLER

  • Dramatik hikayeler içeren yeni bir olay örgüsüne dayanan macera tarzında geliştirilmiş bir oyun.
  • Konu, birçok insan tarafından son derece popüler olan “Operadaki Hayalet” adlı sanat eserinden esinlenmiştir.
  • Macera stili, oyunun oynanışını belirler ve oyuncular, oyun içinde cevapları kendileri bulmakta özgür hissedeceklerdir.
  • Ödül toplamak ve getirmek için hazırlanmış 102 dipnotlu büyüleyici meydan okuma sistemi.
  • Oyunun grafikleri, oyunu tanımlayabilmek ve en doğru şekilde eşleştirebilmek için klasik bir tarzda tasarlanmıştır.

Phantom of Opera indir


Şimdi indir (365MB)

Artık indirmeye hazırsınız Phantom of Opera ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir