Piano Kids v2.88 APK + MOD (Premium Kilidi Açıldı)

Piano Kids, genç oyuncuların keşfetmesi ve öğrenmesi için birçok şeye sahiptir. Müzik aletlerinin sesi, belirli şeyler, bir şarkının nasıl çalındığı ve tamamlanması gereken mini oyunlar olabilir.
İsimPiano Kids Piano Kids en ünlü versiyonudur Piano Kids yayıncı dizisi Orange Studios Games
YapımcıOrange Studios Games
TürMüzik
Boyut67MB
Versiyon2.88
Mod Sürümü2.88
Toplam yükleme100,000,000+
Derecelendirme
MOD BilgisiPremium Kilidi Açıldı
Orjinal Play Store
Okumak46 Görüntüleme
Android Android Müzik
5( Puan )603 oylama )
Fiyat: ₺0
Şimdi indir (67MB)

Piano Kids, oyuncuları zaman ayırmaya ve sunduğu şeyleri keşfetmeye teşvik eden çeşitli bir oyun sunuyor. Çalmak ve dilediğiniz gibi değiştirmek için birçok farklı enstrüman bulacaksınız. Aynı zamanda farklı şarkılara maruz kalacak ve bunları basit bir şekilde enstrümanlarla nasıl ifade edeceğinizi bileceksiniz. Ek olarak, ses türlerinin sayısı oyuncuların merakını uyandıracak ve çeşitli oynanışa sahip mini oyunlar sizi bekliyor.

Piyano Çocukları – Müzik ve Şarkılar

KÜÇÜK ÇOCUKLAR İÇİN ÇEŞİTLİ OYUNLAR

Piano Kids’de oyuncuların tamamen farklı deneyimler bulmaları kolaydır ve istedikleri şekilde keşfetmek için zaman ayırırlar. Uygulamanın sahip olduğu içeriklere kolayca ulaşabilmeniz için arayüz birçok farklı bölüme ayrılmıştır. Aynı zamanda, bir mod söz konusu olduğunda başka birçok şey ortaya çıkıyor ve genç oyuncular çeşitli mini oyunlar aracılığıyla birçok yeni bilgiyi eğlenceli bir şekilde öğrenebiliyor.

Piyano Çocukları – Müzik ve Şarkılar

KAÇIRMAYACAĞINIZ KEŞİF MODLARI

Piano Kids’in ana ekranına girdikten sonra oyuncular dört çalma modu bulabilecekler: enstrüman, şarkı, ses ve çalma. Bu modların kendine has özellikleri vardır ve çocukların sevdikleri şeyi bulup denemek için zaman ayırabilmeleri için yepyeni bir bilgi düzeyi getirir. Aynı zamanda deneyimlemeleri gereken ilk mod, farklı enstrümanların yeterli notalarla bir araya getirildiği enstrüman modudur.

Farklı enstrümanların bir listesini göreceksiniz ve hangisini çalmak istediğinizi seçebilirsiniz. Aynı zamanda bu deneyim çok da zor değil; İstediğiniz notaya dokunabilir ve istediğiniz şarkıyı çalmak için bir sipariş oluşturabilirsiniz. Bunun ötesinde, deneyim bir şarkının deneyimine daha yakındır ve belirli bir enstrüman aracılığıyla oyuncuların seçtikleri bir şarkıyı ve bulabilecekleri çeşitli şarkı listesini çalmaları gerekecektir.

Enstrümanın notalarına karşılık gelen karakterleri göreceksiniz ve tabii ki notaları enstrümanın notalarına atacaklar. Yani bu karakterlerin getirdiği ve güzel sesler çıkaracağı nota sırasına göre basmanız gerekiyor. Ayrıca, şarkı modundan farklı olarak, ses modu hayvanlar, araçlar ve hatta bazı kelimelerin telaffuzu gibi tüm seslerin bir koleksiyonu olacaktır. Oyuncular onlara seçtikleri şekilde kolayca erişebilirler.

Piyano Çocukları – Müzik ve Şarkılar

EĞLENCELİ MİNİ OYUNLAR OYNA

Son bahsedilen mod, farklı zorluklara sahip bir dizi mini oyun bulacağınız Piano Kids’deki oyun modudur. Tabi bu çocuklar için bir oyun olduğu için zorluk seviyeleri çok da zor değil. Oyuncuların ilk ziyarette neyi sevdiklerini ve nelerden etkilendiklerini seçebilecekleri bir liste olacak. Karşınıza çıkan topları patlatmak ve komik sesler çıkarmak için top simgesine tıklayabilirsiniz.

Arabanın hızlı hareket edebilmesi için tamamlamaya çalışmak için bir araba ve yolda delikler göreceksiniz. Aynı zamanda, birçok kurbağa farklı sayılara sahiptir ve doğru sırayla seçmeniz gerekir. Diğer birçok mini oyun, deneyimlemenizi bekliyor.

Piyano Çocukları – Müzik ve Şarkılar

Oyunun oynanışı, genç oyuncular için keşfedilmeye değer birçok noktaya sahiptir:

  • Oyuncular kolay bir arayüze erişebilecek ve girebilecekleri farklı oyun modlarını bulabilecekler.
  • Önceden tanımlanmış notalara sahip enstrümanların bir listesini bulabilirsiniz ve işiniz onların çıkardıkları sesi denemektir.
  • Şarkı modundaki şarkıların sayısı çeşitlidir ve oyuncuların en basit şekilde buldukları bir şarkıyı çalmalarını mümkün kılar.
  • Ses modunda, her türden çeşitli sesler, oyuncuların etraflarındaki şeyleri öğrenirken merakını tamamen yakalar.
  • Farklı oynanışa sahip birçok mini oyun, oyuncu kuralları tanıdığında ve seviyeyi tamamladığında zeka gerektirecektir.

Piano Kids indir


Şimdi indir (67MB)

Artık indirmeye hazırsınız Piano Kids ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir