PixaMotion v1.0.5 APK + MOD (Premium)

Uygulama ismi PixaMotion PixaMotion en ünlü versiyonudur PixaMotion yayıncı dizisi
Yayıncı Imagix AI Private Limited
Tür Fotoğrafçılık
Boyut 33MB
Son Sürüm 1.0.5
Mod Sürümü 1.0.5
Son Güncelleme 10.10.2021
MOD Özellikleri Premium
Orjinal Play Store
Okumak 853 Görüntüleme
Android Android Fotoğrafçılık
5( Puan ) 664 oylama )
Fiyat: ₺0
Hemen indir (33MB)

  • Artı özelliklerin kilidi açıldı.

PixaMotion APK , görüntüye karşılık gelen efektler ve sesler ekleyerek animasyonlu bir video oluşturmanıza yardımcı olan bir uygulamadır. Bu uygulamanın kaynaklarını deneyimlemek ve bu öğeleri koordine etmenin yollarını bulmak için zaman ayıracaksınız. Aynı zamanda uygulama, farklı platformlarda yayınlamak için videolar oluşturmanıza da olanak tanır. Gerçekten de, sadece birkaç basit düzenleme işlemiyle, kendinize hayranlık uyandıran bir hikayeniz olur.

GÖRÜNTÜLERİ HAYATA GEÇİRİN

Statik görüntülerden sıkıldıysanız size yardımcı olabilecek uygulama PixaMotion. Kullanıcılar hareket efektleri, bindirmeler, öğeler vb. özelliklerden yararlanacaktır. Bu özellikler farklı sekmelere ayrılmıştır; kullanıcıların isteklerine bağlı olarak seçebilecekleri daha küçük seçenekler olacaktır. Oradan, etkileyici bir görüntü oluşturmak için bu uygulamadaki farklı öğeleri öğrenmek ve birleştirmek için çok zaman harcayacaksınız.

Herhangi bir kullanıcının dikkate alması gereken ilk faktör, görüntünün en boy oranıdır. Bu basit bir unsur olsa da bulunduğunuz platforma uygun olmalıdır. Spesifik olarak, aralarından seçim yapabileceğiniz birçok farklı oran olacaktır ve elbette, ilgili birçok platform için tamamen uygundur. Deneyimi değiştirmek veya diğer kullanıcıların da görebilmesi için sosyal ağ platformlarında yayınlamak üzere düzenlemek istiyorsanız, telefonunuz için duvar kağıdı olarak kullanabilirsiniz.

EFEKTİ VE NESNELERİ KOLAYCA EKLEYİN

En boy oranını ayarladıktan sonra PixaMotion’da bulunan fotoğrafa farklı efektler eklemeye başlayacaksınız. Bulacağınız ana özellik Animate. Bu fonksiyon, ismine benzer şekilde, sadece birkaç basit ekleme ile birçok farklı animasyon oluşturabilir. Örneğin, hareket efektlerini kolayca eklemek için yakınlaştırmayı seçebilir ve görüntüyü yakınlaştırabilirsiniz. Oradan sağdaki inceleme özelliği ile eklenen hareket öğesini görecek ve düzenleme işlemine devam edeceksiniz.

İyi bir hareket efekti elde ettikten sonra, çevresel etkiler gibi diğer faktörleri eklemeyi düşünebilirsiniz. Bu efekt kaplama sekmesinde bulunabilir. Size uygulama üzerinde bir kaplama verecek ve tek bir dokunuşla çeşitli eşlik eden efektler sağlayacaktır. Oradan, ışık veya yağmurun sonuçlarına ulaşmak artık çok zor olmayacak. Resimlerinizi daha renkli hale getirecek.

Diğer resim düzenleme uygulamalarında süslenecek çıkartmalar veya emojiler varsa, Öğeler bölümüne farklı öğeler ekleyebilirsiniz. Animasyonunuzu süslemenize yardımcı olabilecek hayvanlardan bitkilere kadar bir elementtir. Elbette bu faktörleri kullanırken bu unsurların büyüklüğünü hatta yerleşimini de göz önünde bulundurmanız gerekir. Yani zamanla, bu özellikleri nasıl kullanacağınızı öğreneceksiniz.

GÖRÜNTÜLERİNİZE SES EKLEYİN

Ses her zaman bir şeyi heyecan verici hale getirmenin yollarından biridir ve PixaMotion bunu sizin için de yapabilir. Resimlerinize ekleyebileceğiniz farklı özelliklere sahip birçok ses bulabilirsiniz. Buradan, seçilmesi kolay hareket efektleriyle çarpıcı bir videoya dönüşüyor. Böylece, sadece birkaç basit düzenleme ile kendi başınıza etkileyici bir hikaye oluşturabilirsiniz.

PixaMotion indir


Hemen indir (33MB)

Artık indirmeye hazırsınız PixaMotion ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir