Pixel Gun 3D v21.8.0 APK + MOD (Sınırsız Altın/Elmas)

İsim Pixel Gun 3D Pixel Gun 3D en ünlü versiyonudur Pixel Gun 3D yayıncı dizisi Pixel Gun 3D
Yapımcı Pixel Gun 3D
Tür Aksiyon
Boyut 70 MB
Versiyon 21.8.0
Mod Sürümü 21.8.0
MOD Sınırsız Altın/Elmas
Orjinal Google Play
Okumak 700 Görüntüleme
Android Android Aksiyon
4( Puan ) 400 oylama )
Fiyat: ₺0
Şimdi indir (70 MB)

Pixel Gun APK , her oyuncunun bu oyunda vakit geçirmesi gereken eğlenceli bir birinci şahıs nişancı oyunudur. Bu atış oyununun sevimli türe yöneldiği ve benzer taktik nişancı oyunlarından farklı olduğu biliniyor. 8-bitch bloklu grafikler ve rekabetçi oyun ile oyunculara harika içerik sunar. Oyunun versiyonu en sevdiğiniz oyun olmayı vaat ediyor.

BİRİNCİ KİŞİ TABANLI SİLAH OYUNU

Pixel Gun 3D – bu, günümüz oyuncuları için artık çok da tuhaf olmayan bir isim. Oyunun çok sıcak olduğu ve dünya oyun topluluklarından coşkulu destek aldığı söylenebilir. Muhtemelen birinci şahıs tabanlı oyunlara aşinasınız, değil mi? Bu oyun da bu türün türlerinden biridir. Oyuncuların bu atış dünyasında birçok oyuncuya karşı rekabet etmelerini sağlayan bir atış oyunu. Bu aynı zamanda oyunun özel içeriğini deneyimlemeniz ve keşfetmeniz için bir fırsat ve sizi her seviyede her zaman tatmin etmeyi vaat ediyor. Oyun, hayatta kalma ile birlikte yeni FPS atış oyunu getiriyor.

PİKSEL GRAFİK TARZI

Bu oyunda Minecraft’a benzer harika grafiklerle silahlı savaş deneyiminin tadını çıkarmak için şımartılacaksınız. Dahası, arka plan ve karakter resimlerinin tümü pikselli karelerden oluşturulmuştur. Bu grafik stili birçok oyuncu ile puan aldı. Ayrıca Pixel Gun 3D’nin birçok oyuncuyu Battle Royale oyununun yükseltmesine her zaman ve her yerde katılmaya çekmesi de öne çıkan bir özellik. 21.4 güncellemelerinin çoğu oyun için çok şey geliştirdi ve kullanıcı arayüzüne odaklandı.

BİR OYUN GÜNCELLENDİĞİNDE NE DAHA İYİ OLACAK?

Düzenli oyun güncellemeleri, oyunu keşfetmeniz için size harika şeyler verecektir. 800’den fazla modern silah, 40 değerli ekipman ve araç, diğer özelliklere sahip on farklı oyun modu sizin için geliştirildi. Bu içerikler zorlu zombilere karşı hayatta kalma savaşlarına katılırken size çok yardımcı olacak. Genel olarak, oyun UI savaşı açısından iyileştirildi ve ayarlandı. Ayrıca, keşfetmenizi bekleyen birçok benzersiz içerik var. Ek olarak, oyunculara gerçek Amazon savaşçıları olmalarına yardımcı olacak birçok kostüm de sağlanmaktadır.

ÇOKLU MALZEMELERDE SAVAŞ

Pixel Gun 3D, savaşları kolaylaştırmak için oyunculara her zaman çeşitli haritalar sağlamıştır. Oyuncular, bu oyunda mevcut olan yeni harita türlerini keşfederler. Olay, aynı zamanda zombi savaşlarının başladığı yer olan en son haritadır. Harita size rehberlik edecek ve doğru hedefe gitmenize yardımcı olacaktır. Ayrıca oyun her zaman birçok farklı savaş haritasını destekler.

SİLAHLARI SAVAŞMAK İÇİN KULLANIN

Oyunda 800’den fazla silah yer alıyor ve oyunculara çeşitli silah seçenekleri sunuyor. Ağır makineli tüfekler, AK 47 tüfekler, MP5 yarı otomatik silahlar vb. gibi çeşitli silah türleri vardır. Oyuncular savaşlara katılmak için basitten karmaşığa kadar çeşitli silahları tamamen kullanabilirler. Bu güçlü silahlara sahip olduğunuzda, düşmanın yüzleşmesi konusunda asla endişelenmenize gerek kalmayacak. Ancak, el bombası unutmamanız için oldukça önemlidir. Ayrıca daha güçlü silahlar toplar, karakterinizin zırhını yükseltir ve seviyelerde hayatta kalma şansını artırmak için daha fazla el bombası toplarsınız.

HAYATTA KALMA OYUN MODU

Pixel Gun 3D, çoğu oyun moduyla her zaman bir atış oyunu gibi hissettirdi. Tabii ki bahsedildiği gibi içerisinde Campaign, Death Match, Arena ve Survival gibi modlardan birçok farklı oyun modunun keyfini çıkarabilirsiniz. Ayrıca hayatta kalma modu ve yok etme zombi Kıyametleri de denemeniz gereken harika.

Hayatta kalma oyun modunda, nişancınız, insan mojitosundan çıkan zombilerden her yerde birçok tehlikeyle karşı karşıya kalacak. Görünen o ki, oyun modları aracılığıyla zorluk da giderek artıyor ve stratejilerinize odaklanmanız gerekiyor. Bu zombiler, polis memurları, doktorlar ve bir zamanlar size yakın olan kişiler gibi karakterlerden canlandırılıyor. Ancak bunlar yok etmeniz ve görmezden gelmeniz gereken düşmanlardır. Bu zombiler sizi anında nazik yapacak.

MİNİ OYUNLARA KATILIN

Makineye karşı oyun ekranına ek olarak, oyuncular ana oyunun ana içeriğinden daha az ilgi çekici olmayan mini oyunlara katılabilirler. Her zaman savaş alanında en iyi oyuncu olmaktan bıktıysanız, yeteneğinizi göstermek için yarışmalara katılmanın zamanı geldi. Kendinizi dünya çapında en iyi oyuncu olarak göstermek için yarışmalar yoluyla. Keskin nişancı turnuvaları, Parkour mücadeleleri veya hız treni yarışmaları, deneyimlemenizi bekleyen mini oyunlardır.

Pixel Gun 3D indir


Şimdi indir (70 MB)

Artık indirmeye hazırsınız Pixel Gun 3D ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Sizin için önerilen

Belki Seversin

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.