Prey Day: Survival v14.5.13 APK + MOD (Kilitsiz)

İsim Prey Day: Survival Prey Day: Survival en ünlü versiyonudur Prey Day: Survival yayıncı dizisi APPLIFE LIMITED
Yapımcı APPLIFE LIMITED
Tür Hayatta Kalma
Boyut 72MB
Versiyon 14.5.13
Mod Sürümü 14.5.13
MOD Kilitsiz
Orjinal Google Play
Okumak 675 Görüntüleme
Android Android Hayatta Kalma
5( Puan ) 491 oylama )
Fiyat: ₺0
Şimdi indir (72MB)

Savaş yada öl. Bu, son yılların en belirgin sloganlarından biridir. Zombiler bağlamında, insanlar hayatta kalma potansiyellerini en üst düzeye çıkarmalıdır. Gittikçe daha fazla oyun bu türe dayalı olarak piyasaya sürülmektedir. Gerçekten de hala birçok oyuncu nesline heyecan getiriyor. Prey Day: Survive the Zombie Apocalypse, oyunculara bu kıyamet sonrası dünyada unutulmaz bir deneyim yaşatıyor.

İNSANLIK – ÖLMELİDİR

Bu konu şu anda tüm oyuncular için çok tanıdık. İnsanlar doğayı baltaladığı an, bedelini ödeyecekler. Dünyanın her yerindeki insanlar gizemli ve tedavisi olmayan bir hastalıktan ölecekler. Yüksek hızda yayılan güçlü bir virüstür. İnsanlar hemen öldü ve geri döndürülemezdi.
Prey Day: Survive the Zombie Apocalypse, hala bu dünyada yaşayan insanların hikayesini anlatıyor. Kendi hayatları için savaşmalıdırlar. Dünya böyle korkunç bir zorluğa düştüğünde, insan doğası doğru bir şekilde tezahür edecektir. Kendiniz için, sevdikleriniz ve gelecek için savaşın. Böylesine vahşi bir dünyanın ortasında, birkaç gün hayatta kalabilir misin?

YENİ BİR DÜNYA İNŞA ETMEK

Tüm dünya bu korkunç virüsten etkilenmiş olsa da, birkaç insan hala hayatta kaldı. İlk olarak, hayatlarını devam ettirebilecek en şanslı insanlar olduklarından emin olun. Ancak daha sonra, dünya döngüsü sertleştiğinde, yalnızca güçlü ve yetenekli insanlar hayatta kalabilir. Virüsün genetik mutasyonu sayesinde giderek güçlenen Zombilerle savaşarak dünyanın en iyi insanlarından biri olarak oynayacaksınız.

Bu savaş nereye gideceğini bilmiyor, öncelikle saklanmak için sağlam yapılar inşa etmeniz gerekiyor. Prey Day Survival APK , birçok oyuncunun birlikte hareket edebileceği çevrimiçi bir nişancı oyunudur. Bu dünyanın artık seni kurtarması için kimseye ihtiyacı yok; sadece kendini kurtarabilirsin. Yemek ve konaklama ile ilgili sorunlara ek olarak, oyundaki oyuncular da buldukları bilgilerden yararlanmanın yollarını bulmalıdır. Dünyanın neden bu kadar sığ olduğunu bulmalı.

SAVAŞ İÇİN KENDİNİZİ BİR SİLAHLA DONATIN

Gücün duruma hakim olduğu bir dünyada, oyuncular kendilerini daha güçlü ve daha güçlü hale getirmenin bir yolunu bulmalıdır. Prey Day, oyunculara birçok farklı silah sunuyor. Oyuna ilk adım attığınızda savaşacak hiçbir silah olmayacak. Oyuncular sadece birkaç ele sahip olacaklar. Bir Zombi ile karşılaşmanız gereken bu noktada kesinlikle öldürülecektir. Sadece bir şey çıkmayacağını söylemek. Çünkü oyunculara yavaş yavaş bu dünyaya entegre olmaları için ilk adımlar atılacak.

İlk basit silahlar oyuncuya sağlanacaktır. Örneğin, oyun size zayıf zombilere saldırmak veya bazı mineralleri sömürmek için kullanılan bir kazma verecektir. Daha sonra, daha kullanışlı silahlarınız, silahlarınız, el bombalarınız, arabalarınız olsaydı en iyisi olurdu,… Bunları kendiniz bulmanız gerekiyor. Ya da yeterince para kazanabiliyorsanız mağazadan satın alabilirsiniz. Bu, eşyaların kıtlaştığı kıyamet sonrası bir dünya olsa da, birçok mağaza size dünyanın en gelişmiş silahlarını sağlayabilir. Sadece oyun, biraz mantıksız, iyi.

FARKLI HAYAT MEKANİZMASI

Önceki oyunlarda bu Hayatta Kalma mekanizması yoktu. Son zamanlarda, işleri çok daha karmaşık hale getirmek için aynı türdeki hemen hemen tüm oyunlara dahil edildi. Önceden, herhangi bir olumsuz etki olmadan karakterinizi oyunda çevrimdışına rahatlıkla bırakabiliyordunuz. Ancak şimdi, karakter birkaç gün aç kalırsa ölecekler. Yani hayatta kalmaları için onları beslemek için düzenli olarak oyuna giriş yapmalısınız.

Ve bu yiyecekleri yaşam alanınızın çevresinde bulmaya çalışmanız gerekiyor. Prey Day’in dev haritasını keşfetmek için bazen çok uzaklara gitmeniz gerekir. Bu tür maceralarda Zombi ile karşılaşmanız büyük bir risktir. Ve daha da korkunç bir risk, aynı zamanda yiyecek kaynakları arayan düşman gruplarla karşılaşmanızdır. Onların hedefi olabilir ve ekipmanı yağmalamak için hemen yok edilebilirsiniz. Bu tür durumlarda güvenlik için daha fazla arkadaş getirelim.

Prey Day: Survival indir


Şimdi indir (72MB)

Artık indirmeye hazırsınız Prey Day: Survival ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Sizin için önerilen

Belki Seversin

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir