Prisma v4.3.4.551 APK + MOD (Premium)

Uygulama ismi Prisma Prisma en ünlü versiyonudur Prisma yayıncı dizisi Prisma Labs, Inc.
Yayıncı Prisma Labs
Tür Uygulama
Boyut 40MB
Son Sürüm 4.3.4.551
Mod Sürümü 4.3.4.551
Son Güncelleme 05.10.2021
MOD Özellikleri Premium
Orjinal Play Store
Okumak 1.4K Görüntüleme
Android Android Uygulama
5( Puan ) 262 oylama )
Fiyat: ₺0
Hemen indir (40MB)

  • Premium+aosp+ml
  • armeabi-v7a,arm64-v8a
  • Can sıkıcı Ekranı Başlatma Devre Dışı
  • Analiz Devre Dışı

Tümünü deneyimlemek için zaman ayıracağınız, hayranlık uyandıran sayıda filtreye sahip bir resim düzenleme uygulaması, Prisma Photo Editor APK . Kullanıcılar, resimlerini daha güzel hale getirmek için bu filtreleri öğrenmek ve kullanmak için zaman ayıracaklar. Ek olarak, etkileyici ürünler yaratmak için kullanabileceğiniz filtrelerin sayısından tamamen etkileneceksiniz. Elbette düzenli olarak güncellenen yenilerini görmezden gelemeyeceksiniz.

EĞLENCELİ BİR DÜZENLEME UYGULAMASI DENEYİMİ

Kullanıcılar, bu uygulamanın heyecan verici düzenleme özelliklerini deneyimlemek için zaman ayıracak ve gerçekten de bir kez alıştığınızda, getirdiği şeylerden tamamen etkileneceksiniz. Herhangi bir kullanıcının geçmesi gereken ilk özellik, düzenlemek için bir resim seçtiğinizde uygulamanın içeriğiyle ilgili bazı öğeleri ayarlamaktır. Özellikle dikkat etmeniz gereken asıl şey görüntünün en boy oranı ve resmin içeriğidir.

En-boy oranına gelince, görüntüyü gerekli orana göre kırpmak için Kırp özelliğini kullanacak. Kritik içeriğe odaklanmak için kullandığınızdan emin olacaksınız. Aynı zamanda, iyi bir görüntü kalitesine sahipse, gereksiz unsurları da görmezden gelirsiniz. Ayrıca, uygulamayı kullanmadan önce resmi değiştirmek zorunda kalmadan resminizin dönüşünü gerekli olduğunu düşündüğünüz yönde ayarlayabileceksiniz. Yani tüm düzenleme işlemleri bu uygulamada mümkündür.

UYGUN OLDUĞUNU GÖRDÜĞÜNÜZ FİLTRELERİ SEÇİN

Prisma Photo Editor’da seveceğiniz etkileyici özelliklere sahip birçok filtre bulacaksınız. Fotoğraf için içeriği iyice hazırladıktan sonra, uygun olduğunu düşündüğünüz filtreleri seçmeye devam edecek ve bunları denemek için zaman ayıracaksınız. Herhangi bir kullanıcının potansiyeli yakalaması ve anı bağlı olarak kullanması gerekeceği, örneğin bir fotoğrafı tabloya dönüştürmek veya her şeyin kararması gibi bir aşama olarak görülebilir.

Herhangi bir kullanıcının bu faktöre dikkat etmesi gerekecek çünkü bu filtrelerin kolayca ayarlayabileceğiniz birçok farklı tonu olacaktır. Başka bir deyişle, filtrenin yoğunluğu ayarlanacak ve görüntünün renk görünümü değişecektir. Bu, ilgilenmeniz gereken bir unsurdur ve bu ayarlama da basittir. Filtreyi seçtikten sonra filtrenin kalınlığını değiştirmek için ekranı kaydırabilirsiniz.

Sola kaydırdığınızda filtrenin rengi azalacak, sağa kaydırdığınızda ise renk artacaktır. Uygulamanız için detay ve mükemmellik arıyorsanız, pozlama, kontrast, doygunluk ve daha fazlası gibi parametreler ayarlanabilir. Bu, değiştirdiğiniz görüntüye uyum ve uyum sağlamak için fotoğrafınızın öğelerinde daha ayrıntılı ince ayar yapmanıza olanak tanır. Bu sürecin uyum sağlaması kuşkusuz daha fazla zaman alacaktır.

YENİ İLGİNÇ FİLTRELERİ GÜNCELLE

Prisma Photo Editor kütüphanesine adım attığınızda, kullanmanız için sağladığı filtrelerin sayısından kesinlikle etkileneceksiniz. Bu filtreleri keşfetmek, kullanmak için etkileyici filtreler bulacağınız için tüm kullanıcılar için bir zorunluluktur. Bu süreçte birçok heyecan verici şey de bulacaksınız. Spesifik olarak, görselinizin renk değiştirdiğini ve bir yaratıcı yönetmende ayarladığını görmek de sizi çok eğlendirecek.

Kütüphanenin arayüzünü gördüğünüzde, birçok farklı sekmeye ayrılmış filtreleri göreceksiniz. Günlük Sürümler için, zaman zaman güncellenen birçok yeni filtre bulacaksınız. Bu nedenle, birçok kullanıcı için her zaman deneyimlemek için keşfetmeye devam edecekleri yeni işlevler olacaktır. Bunun dışında, gördükleriniz yalnızca bir önizleme miktarıdır. Bulabileceğiniz daha çok şey vardır ve bulabileceğiniz farklı koleksiyonlar vardır.

GÖRÜNTÜYÜ KAYDEDİN VE UYGULAMANIN TOPLULUĞUNA KATILIN

Resminizi bitirdikten sonra, onu bir platformda yayınlamak isteyeceksiniz. Böylece Prisma Photo Editor, arkadaşlarınızın kolayca görebilmesi için sık kullandığınız sosyal ağlarda paylaşımda bulunmanız için bir kısayol oluşturacak ve ürününüze hayran kalacaklar. Ayrıca, bunları yayınlamakla ilgilenmiyorsanız, ileride kullanmak üzere kaydedebilirsiniz. Elbette bu uygulamayı kullanma sürecinde bazı zorluklarla karşılaşacaksınız.

Kullanıcılar bu uygulamada birçok heyecan verici ve zengin şey bulacaklar. Ancak kullanıcılar bazen kullanımlarını tamamen etkili bir şekilde yapamıyorlar. Bu uygulama, bu uygulamayı kullanan kişilerin topluluğuna katılmak için size bir çözüm getirecektir. Bu topluluğa katılmak, onları doğru bir şekilde oluşturmak için birçok güzel resim ve tarif bulduğunuzda size fayda sağlayacaktır. İlginç yeni şeyler öğreneceksiniz.

Prisma indir


Hemen indir (40MB)

Artık indirmeye hazırsınız Prisma ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir