PUBG Mobile Hile indir WallHack (God Mode) Aim

2

PUBG Mobile Hile indir – WallHack (God Mode) Aim

PUBG Mobile hile indir, Her bölüm başında en fazla 100 oyuncu silahları olmadan uçakla ıssız bir adaya paraşütle bırakılıyor ve savaş başlamış oluyor. Oyuncuların adaya indikten sonra yapmaları gereken ilk şey çevreye gizlenmiş olan silahları bulmak. Savaş sırasında her oyuncu düşmanınız olduğu için sürekli gizlenmek ve çevreyi korumak zorundasınız.

Bununla birlikte, araba ve boş bir binayı ele geçirmek oyunun ilerleyen aşamalarında size avantaj sağlıyor. PUBG Mobile oyun haritasının oldukça geniş bir alanı içermesi, arabayla hem silah aramayı hem de adayı keşfetmenizi kolaylaştırıyor. En nihayetinde adaya bırakılan yüz oyuncu içerisinde hayatta kalmayı başaran tek kişi oyunu kazanmış oluyor.

Oyunda son dönemler de PUBG Mobile hilecileri çıktı. Sizi nerede olursanız olun, duvarın taşın arkasından sizi görerek direk indiriyor. Birde öyle bi hızlı loot yapıyorlar ki sormayın. Neyse bu kadar hileli varken neden bende hile olmasın diyenler için aşağıdaki linklerden Pubg Mobile hilesi paylaşıyorum.

Bu hile sayesinde kim nerede, nereye saklanmış, hangi evde hangi loot var, sekmeme (aim) hilesi, wallhack hilesidir carttır curttur hepsinin içinde olduğu hileyi aşağıya bırakıyorum. Aşağıdaki linklerden PUBG Mobile hile indirerek oyunda adeta bir Tanrı gibi hareket edebilir ve kolay bir şekilde düşmanlarınızı avlayabilirsiniz.

PUBG Mobile Hile indir Sitemiz üzerinden yapacağınız bütün indirmeleri ücretsiz olarak indirebilirsiniz şimdiden iyi keyifler dileriz. Daha fazlası için apk indir kategorisine göz atmayı unutmayın ?

PUBG Mobile Hile indir
PUBG Mobile Hile indir
PUBG Mobile Hile indir
PUBG Mobile Hile indir
PUBG Mobile Hile indir

Pubg Mobile Hile indirme Linkleri

2 Yorumlar
  1. Ersin Kula diyor

    Sorunsuz olarak çalışan tek apkyı burada buldum diğer sitelerde denedim hiç biri yüklenmiyor bile teşekkür ederim

    1. ApkReis diyor

      Güncel sürümleri için takipte kal,güzel günlerde kullan yeğen.

Cevap bırakın

Mail yayınlanmayacak yeğen.