Pure Tuber v3.3.8.104 APK + MOD (VIP Kilidi Açık/Reklam Yok)

Pure Tuber MOD APK, tüm reklamları engellerken ücretsiz premium filmleri izlemenize izin veren Youtube Android için bir reklam engelleyicidir.
İsimPure Tuber Pure Tuber en ünlü versiyonudur Pure Tuber yayıncı dizisi Pure Tuber Studio
YapımcıPure Tuber Studio
TürUygulama
Boyut17MB
Versiyon3.3.8.104
Mod Sürümü3.3.8.104
Toplam yükleme10,000,000+
Derecelendirme
MOD BilgisiVIP Kilidi Açık/Reklam Yok
Orjinal Play Store
Okumak41 Görüntüleme
Android Android Uygulama
4( Puan )175 oylama )
Fiyat: ₺0
Şimdi indir (17MB)

 • Dex paketlenmemiş, kaynakların şifresi çözülmüş
 • Otomatik döndürme etkinleştirildi, yalnızca görünüm alanında yayılmayı tıkladığınızda yönlendirmeye geçme
 • Ayarlar dışında profil penceresindeki tüm öğeler kaldırıldı
 • Reklam engelleme hakkında devre dışı bildirim bildirimi Devre dışı bırakılmış
 • karşılama penceresi
 • Popüler video bildirimleri, hızlı arama çubuğu ve otomatik- Videoları değiştirme varsayılan olarak devre dışıdır
 • Kısmi ön çeviri ve ayrıca arayüzdeki formların küçük temizliği
 • Kilitsiz VIP, devre dışı bırakılmış reklamlar
 • Başlangıçta kaldırılan sıçrama (tamamen)
 • Aktif izlemeye olan bağlantıları temizleme (belki her şey değil, kontrol edilecek hiçbir şey yok) yayın zamanı)
 • Bağlantı dışındaki paylaşım metnindeki tüm bilgileri temizledi
Dış görünüm ayarlarından siyah tema kaldırıldıTam ekran modunda ortalanmış görünümAna sayfada bir simge şeklinde aramaDevre dışı bırakılmış güncelleme kullanılabilirlik penceresiHotFix güncellendi ve güncelleme penceresi 2021/18/12 kaldırıldı
 • rezvorck tarafından mod temelinde yapılmıştır
 • Diller: en, ru;
 • Grafikleri değiştirdi;
 • YouTube simgesi;
 • “YouTube” adı;
 • Paket adı: free.tube.premium.advanced.tuber

Günümüzde ücretsiz uygulamalar her yerde ama onlarla birlikte zamanınızı ve ilginizi boşa harcayan bir dizi tanıtım videosu da geliyor. Pure Tuber: Videodaki Reklamları Engelle, reklamlardan rahatsız olduğunuzda sizin için en uygun çözümdür. Olağanüstü özellikleri ile bu uygulama, video ve uygulamalardaki tüm reklamları en sonunda kaldırmanıza yardımcı olur ve videoları en keyifli deneyimle izlemenizi destekler.

VİDEODA REKLAM SEÇİN

Uygulamanın kontrol edemediği video yok. Çevrimiçi videolardan yüklenen tüm reklamlar engellenerek en sorunsuz video izleme deneyimi sağlanır.

WEB TARAYICILARDA REKLAM SEÇİN

Herhangi bir web sitesine girerken bazen can sıkıcı ve kafa karıştırıcı reklamlarla, bazen de daha az incelikli 18+ reklamla karşılaşırsınız. Bu sıkıntılar sadece can sıkıcı değil aynı zamanda cihazın pil performansını da etkiliyor. Pure Tuber ile uygulama, tarayıcılardaki tüm gereksiz reklamları engelleyecek ve kaldıracak ve uygulama ayrıca açılır pencereleri engellemeyi de destekliyor.

Pure Tuber: Videodaki Reklamları EngelleyinPure Tuber: Videodaki Reklamları Engelleyin

OYNATMA ARKA PLAN VİDEOLARINI DESTEKLE

Hiç Facebook, Youtube, WhatsApp gibi sosyal paylaşım sitelerinde video izlerken ortasındayken başka bir uygulamaya geçmeniz gereken bir durumla karşılaştınız mı? Şimdi, bu uygulamanın kullanımıyla, izlediğiniz herhangi bir videoyu en aza indirebilir, ardından aynı anda izleyip başka bir uygulamaya geçebilirsiniz. Bu, iyi videolarınızı kaçırmayı kabul etmenizi sağlayacaktır.

ESNEK AYARLANABİLİR BOYUT

Video pencereleri ekranın köşesinde simge durumuna küçülür; uygun boyutlarını da kolayca ayarlayabilirsiniz. Lütfen doğru boyutu seçin, ardından uygun herhangi bir ekran köşesine taşıyın; bu size diğer uygulamaları görüntüleme ve kullanma konusunda daha fazla esneklik sağlayacaktır.

VİDEO KALİTESİNİ GELİŞTİRİN

Cihazınızın güçlü bir konfigürasyona sahip olması garanti edilirse, Pure Tuber videolarınızı 8K kalitesinde oynatabilecektir. Tabii internetin stabil olması veya düşük konfigürasyon olması durumunda 144p, 360p veya 480p çözünürlüğü de seçebilirsiniz,…

ŞİMDİ İNDİR VE KULLAN

Uygulama herhangi bir ek destek uygulaması gerektirmez ve çok fazla cihaz işlevine erişmesi gerekmez. Uygulamanın işleyişini anlamak kolaydır; hemen kullanabilmek için talimatları gözden geçirmeniz yeterlidir.

Pure Tuber: Videodaki Reklamları EngelleyinPure Tuber: Videodaki Reklamları EngelleyinPure Tuber: Videodaki Reklamları Engelleyin

MAKİNE KAYNAKLARINDAN TASARRUF

Can sıkıcı reklamların kaldırılması, yalnızca video izlerken veya uygulamalara erişirken size çok zaman kazandırmakla kalmaz, aynı zamanda cihazınızı önemli ölçüde destekler. Tanıtım videoları izlemezsiniz, bu nedenle bu tanıtım videolarının önbelleği olmaz ve cihazın kullanılabilir belleğinden tasarruf edilir. Kaldırılan arka plan reklamları ayrıca pil tasarrufu yapmanıza, cihaz verilerinden tasarruf etmenize yardımcı olur.

BÜYÜK VİDEO MAĞAZASI

Pure Tuber ayrıca size farklı konularda ve özellikle tamamen reklamsız büyük bir video mağazası sunar. Bu videolar müzik, film, bilim vb. hakkında olabilir ve en son bilgilere göre sürekli olarak güncellenir.

DEPOLAMAYA GİRİŞ YAP

Hesabınıza giriş yapın. Bu, tüm video izleme işlemlerinizi uygulamaya kaydetmenize yardımcı olacaktır. Bu, eski videoları izlemeye geri dönerken size çok zaman kazandırır. Cihazları değiştirseniz bile, bu görüntüleme hatırlanacak.

Pure Tuber indir


Şimdi indir (17MB)

Artık indirmeye hazırsınız Pure Tuber ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Benzer Pure Tuber Studio

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir