RAID: Shadow Legends v4.70.0 APK + MOD (Sınırsız Silah)

Uygulama ismi RAID: Shadow Legends RAID: Shadow Legends en ünlü versiyonudur RAID: Shadow Legends yayıncı dizisi Plarium Global Ltd
Yayıncı Plarium Global Ltd
Tür Hayatta Kalma
Boyut 150MB
Son Sürüm 4.70.0
Mod Sürümü 4.70.0
Son Güncelleme 04.10.2021
MOD Özellikleri Sınırsız Silah
Orjinal Play Store
Okumak 676 Görüntüleme
Android Android Hayatta Kalma
4( Puan ) 147 oylama )
Fiyat: ₺0
Hemen indir (150MB)

  • MOD Menüsü
  • Savaş Hızı Çarpanı
  • – x1 – x15 Savaş Hızı Çarpanı. x30 Hız elde etmek için oyun içinde x2 hızıyla kullanın.

MMORPG’den bahsetmişken, şüphesiz hepimiz Blizzard tarafından geliştirilen ünlü video oyunu World of Warcraft’ı biliyoruz. İlk olarak 15 yıl önce 2004’te piyasaya sürülen World of Warcraft, MMORPG türüne ilham veren ve yeni bir çağ açan video oyunuydu. Şimdiye kadar World of Warcraft dışında Sword Art Online serisi, Blade and Soul, Final Fantasy XIV gibi birçok farklı platformda aynı türe sahip bazı ünlü video oyunlarını kesinlikle birçok kişi biliyordur… Bu makale sizi bir video ile tanıştıracak. Ünlü MMORPG türünü de taşıyan ve akıllı telefonlarda tamamen ücretsiz olan oyunun adı RAID: Shadow Legends APK .

En iyi taktik rol yapma oyunu

RAID: Shadow Legends, taktiksel bir rol yapma oyunudur. MMORPG türüne rağmen, oyun, çoğu MMORPG’nin aksine, birçok üyeden oluşan sıra tabanlı bir dövüş mekaniği ile klasik RPG türüne çok benzer, çünkü kelimenin tam anlamıyla hepsi tek bir kontrol edilebilir karakterle gerçek zamanlı savaş mekaniği kullanıyor .

Oyunun iyi yanlarından biri, Banner Lords, Barbarians. Dark Elfler, Demonspawns, High Elfler, Knight Revenants, Lizardmen, Ogryn Tribes, Orcs, Skinwalkers. The Sacred dahil olmak üzere 13 farklı gruptan yüzlerce kahramanın bulunduğu devasa karakter sistemidir. Düzen, Undead Hordes ve Cüceler. Her hizip, farklı karakterlere ve farklı dövüş stillerine sahip kendi hikayesine sahiptir. Bunun gibi çok sayıda karakterle, kadronuza almak için herhangi birini özgürce seçebilirsiniz. Onları gacha satın alarak işe alabilirsiniz, her gacha size rastgele bir karakter kazandıracaktır. Hikaye görevleriyle bu gachaları satın almak için para kazanabilirsiniz.

OYNANIŞ

Biraz da olay örgüsünden bahsetmişken oyundaki olay örgüsü Teleria adlı bir dünyada geçiyor. Bu dünya büyük tehlikede, bu yüzden dünyayı kurtarmak için ekibiniz için en cesur, en güçlü savaşçıları toplamanız gerekiyor. Karakterlerin gücü 5 farklı seviyeye ayrılacak.

En düşük seviye, ucuz veya ücretsiz bir gacha satın alırsanız. Bu seviyedeki karakter alma oranı çok yüksek olmalıdır.
Yaygın olmayan  Bu seviyedeki karakterler sıradan olanlardan daha güçlüdür.
Bu seviyedeki karakterler, iyi istatistikleri nedeniyle genellikle yeni başlayanlar tarafından kullanılır. Ancak daha sonra yüksek seviyelerde zayıflarlar.
Bu üst düzey bir seviyedir. Bu seviyedeki karakterlerin yüksek istatistikleri vardır, ancak yine de en yüksek seviyede değildir.
Adından anlaşılacağı gibi, bu seviyedeki karakterler çok yüksek istatistiklere sahiptir. Ve beceri setlerinin birçok faydalı etkisi vardır.

DEVASA PVE KAMPANYA HARİTASI

Oyundaki dövüş mekaniği hakkında, klasik bir sıra tabanlı dövüş mekaniği. Yapmanız gereken karakterin yeteneklerini seçmek ve ardından saldırmak istediğiniz düşmanı seçmek. Dünyayı kurtarma yolculuğunda insanlardan, garip ırklar taşıyan insanlardan, canavarlardan, büyük canavarlardan güçlü ejderhalara kadar pek çok farklı türde düşmanla karşılaşacaksınız… Gruplar halinde saldıran düşmanlarla karşılaşabilirsiniz. Yani bir veya iki karaktere sahip olmak birden fazla hedefe saldırabilen gereklidir.

Ayrıca iyileştirme, hasar artırma, savunma gibi müttefikler için birçok faydalı etkiyi güçlendirme yeteneğine sahip karakterler de var… Ayrıca kadro için böyle en az bir karakter almayı da düşünmelisiniz. Patron savaşı, oyuncuların geçmesi gereken en zor mücadele olacak. Ekibinizin çok zayıf olduğunu düşünüyorsanız, karakterleri yükseltmeyi deneyin. Oyun, seviye atlama, silah geliştirme, karakterlerin yeni beceriler edinmesini sağlama,…

VİSSERAL 3D RESİM

Oyun, bir mobil oyun için şikayet edilmesi gerçekten zor olan birinci sınıf 3D grafiklere sahip. Geliştirici, özellikle karakterlerin yüzlerinde gösterilen detaylarla, karakterleri titizlikle tasarlayarak harika bir iş çıkarmış. Hepsinin benzersiz bir yüzü olduğu için her karakterin kim olduğunu kolayca anlayabilirsiniz. Dövüş sırasındaki görsel efektler de oyuncularda çok fazla izlenim bırakacak. Oyundaki tüm zindanlar, arka plana canlılık katmak için arsa ana detaylarından küçük detaylara kadar iyi tasarlanmış. Etkileyici müzik ve sesin yanı sıra, özellikle her karakter için oyunculuk yapan ses, bu detaylar oyunu hiç olmadığı kadar canlı hale getirdi.

Sonuç olarak, MMORPG türünün hayranıysanız “RAID: Shadow Legends APK”ı denemelisiniz. Size iyi ve unutulmaz bir deneyim yaşatacak. Güzel grafikleriyle birlikte oyunun hikayesine ve oynanışına hızla çekileceksiniz.

RAID: Shadow Legends indir


Hemen indir (150MB)

Artık indirmeye hazırsınız RAID: Shadow Legends ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir