Real Steel World Robot Boxing v61.61.121 APK (Sınırsız Para) indir 2021

Android Android Aksiyon
Uygulama ismi Real Steel World Robot Boxing Real Steel World Robot Boxing en ünlü versiyonudur Real Steel World Robot Boxing yayıncı dizisi Reliance Big Entertainment (UK) Private Limited
Yayıncı Reliance Big Entertainment (UK) Private Limited
Tür Aksiyon
Boyut 70MB
Son Sürüm 61.61.121
Mod Sürümü 61.61.121
Son Güncelleme 05.10.2021
MOD Özellikleri Sınırsız Para
Orjinal Google Play
İndirme Sayısı 277
4( Puan ) 60( Oylama )
Ücret: ₺0
Şimdi indir (70MB)

Real Steel World Robot Boxing APK , bugün piyasadaki en yüksek dereceli robot oyun platformlarından biridir. Bu, kalitesi ve getirdiği özellikler için tüm kullanıcıların son derece takdir ettiği bir oyundur. Şu anda, bu oyunun oyuncu ve indirme sayısı 100 milyondan fazla kişiye sahiptir; bu, oyunun etkisini ve ölçeğinin son derece büyük olduğunu gösterir. Bu deneyime katılırken kendi robotlarınızla savaşlara katılacaksınız; Kazanmada gerçekten etkili olmak için robotlarınızı kullanın. Şampiyon olmak ve zirveye ulaşmak için yolculuğunuza başlayın. Tüm savaşlar ve zafer oyuncuların önünde bekliyor; En eğlenceli anları yaşamak için şimdi bu oyuna katılın.

ROBOT KARAKTERLERİ OYUNDA

Real Steel World Robot Boxing APK , son derece fazla sayıda kullanıcıya ve dünya çapında bir ölçeğe sahip bir oyun platformudur, bu nedenle oyuncular her savaşta son derece güçlü rakiplerle yüzleşmek zorunda kalacaktır. Özellikle bu oyundaki robot karakterler güzel 3D grafiklerle tasarlanacak. Ayrıca, bu robotların getirdiği tüm beceri ve taktikler son derece benzersiz ve ilginç. Her oyuncunun görevi, robot karakterinin getirdiği özelliklerden ve becerilerden etkili bir şekilde yararlanmak zorundadır.

Bu oyun, boksa en çok benzeyen platformlardan biridir, bu nedenle bu oyunda direnç ve strateji son derece önemlidir. Oyuncuların, turnuvalar ve acımasız maçlar yoluyla gelecekte büyüklük kazanmaları gerekiyor. Bu savaş alanlarında robotlar birbirleriyle yüzleşerek kendi onurları ve güçleri için savaşacaklar. Robotunuzun getirdiği tüm mutlak gücü kullanabilmeniz için tüm dövüş stillerinizi serbest bırakmaya başlayın. Dünya şampiyonalarında en özel karakterler olma yolculuğuna başlayalım. Bu, yeteneklerinizi her yerde herkese göstermenize yardımcı olacaktır.

GERÇEK ZAMANLI SAVAŞLAR VE ZORLUKLAR

Real Steel World Robot Boxing oldukça taktiksel bir oyundur, bu nedenle bu oyunda mevcut olan tüm savaşlar ve zorluklar gerçek zamanlı olarak gerçekleşir. Kendinize meydan okumak için çok oyunculu savaşların yanı sıra zengin oyun modlarına katılın ve ayrıca genel şampiyonluğu kazanmak için çok çalışmanız gerekiyor. Oyunumuz, kullanıcılara birçok farklı oyun modu sunacak, her oyun modu, kullanıcıların oyunu iyi bir şekilde deneyimlemelerine yardımcı olmak için birçok benzersiz ve ilginç öğeye sahip olacak. En iyisi. Zafer anlarının tadını çıkarırken en iyi anlarınızı paylaşmaya başlayın. Oyuncuların kendilerine en çok sevdikleri spor robotlarından oluşan bir takım oluşturmaları gerekir. Bu kadrolardan oyuncular, dünyanın en güçlü oyuncularının toplanacağı efsanevi arenalara katılmak zorunda kalacaklar. Daha da şaşırtıcı olan şey, tüm oyuncuların bu oyun için platformumuz aracılığıyla eğlenip rahatlayabilmesi.

OLAĞANÜSTÜ ÖZELLİKLER

Real Steel World Robot Boks oyunu her zaman herkese olağanüstü özellikler sunar. Bu oyun deneyimine katılırken, tüm oyuncuların güçlü olmak için savaşmaları ve robotlarını yükseltmeleri ve daha çevik ve anlamlı hale gelmesi için yükseltmeleri gerekir. Robotunuzu kolayca renklendirebildiğiniz, çizim ve boyama robotlarında kişiliğinizi ve yeteneğinizi gösterebildiğiniz zaman robot karakteriniz daha da güzelleşecektir. Her savaşa katılırken, oyuncu mücadeleden kazanırsa, lütfen oyundaki tamamen yeni özellikler aracılığıyla başarılarınızı herkese gösterin. Her savaşta oyuncunun başarıları küresel olacaktır. Oyunculara, her biri kendi üstün güçlerine sahip 11 farklı devasa arena sistemimiz tarafından sağlanacaktır.

OYUNDA ÖZEL ŞEYLER

Real Steel World Robot Boxing, mevcut tüm sistemlerde tamamen ücretsiz bir oyun platformudur, bu nedenle her oyuncu kolayca indirebilir ve hemen deneyimleyebilir. Ayrıca bazı güçlendirme oyunları para ile satın alınabilir. Böylece oyuncular uygulama içi satın alımları ayarlarında kolayca kısıtlayabilir. Oyunun en son haberleri ve versiyonlarından haberdar olmak için bu oyuna dahil olan kulüplere katılın. Aynı zamanda bu kulüplere katıldığınızda, bu son derece ilginç özelliklerin özelliklerini yaşayacaksınız.


Real Steel World Robot Boxing indir

Şimdi indir (70MB)

Artık Real Steel World Robot Boxing 'yi ücretsiz indirmeye hazırsınız.

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir