Reddit v2021.39.1 APK + MOD (Premium)

İsim Reddit Reddit en ünlü versiyonudur Reddit yayıncı dizisi
Yapımcı Reddit Inc.
Tür Sosyal Ağ
Boyut 72MB
Versiyon 2021.39.1
Mod Sürümü 2021.39.1
MOD Premium
Orjinal Google Play
Okumak 479 Görüntüleme
Android Android Sosyal Ağ
4( Puan ) 74 oylama )
Fiyat: ₺0
Şimdi indir (72MB)

Kilitsiz/Reklamsız

Yaşam tarzı hakkında bir açık dünya, dünya çapında milyonlarca insanın bilgisi Reddit’te özetlenmiştir. İçeriği kullanıcı sistemi, yani gönderileri tarafından belirlenen bir uygulamadır. Bu devasa topluluğa ayak bastığınızda hiçbir türün eksik olmadığı söylenebilir. Sadece izlemek ve öğrenmek değil, aynı zamanda değerlendirmekte, soru sormakta ve herhangi bir konuyla ilgilenen diğer kullanıcılarla canlı tartışmalar yapmakta özgürsünüz.

FARKLI YAYIN FORMATI

Reddit APK kullanıcıların kişisel yaşamlarını ve görüşlerini özgürce yayınlamalarına ve ifade etmelerine olanak tanıyan bir ortamdır. Aralarından seçim yapmak ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için çeşitli farklı biçimlerde yayınlayabilirsiniz. Görüntüler ve videolar en çok kullanılan biçimlerdir. Ayrıca, bağlantılar veya metin makaleleri de düzenli olarak görünür. Özellikle kullanıcı gönderileri tamamen ücretsiz ve sınırsız sayıdadır.

KULLANICI İLHAM DÜNYASI

Gönderilerin fikirleri, kullanıcıların benzersiz ihtiyaçlarından ve tutkularından gelir. Bu, farklı türler ve konularla dolu devasa bir kaynak topluluğu yarattı. Spesifik olarak, istatistiklere göre, spordan, seyahatten modaya, haberlere kadar 100.000’den fazla mevcut konu kategorisi. Hatta ortaya çıkacağını hiç düşünmediğiniz bilgiler bile var. Bunlar, dünya çapında birçok kullanıcının gri bir maddesi olan yaratıcılığın eseridir.

Burası gerçekten EQ ile yaratmayı ve çalışmayı seven insanları kendine çekiyor. Bir makro dünya, garip insanların dünyası, garip şeyler. Hareket ettirilmesi gerekmeyen benzersiz, türünün tek örneği fikirler için paha biçilmez bir ilham kaynağı. Ayrıca, bu aynı zamanda öğrenmek istediğiniz ama kalabalığın önünde soru sormaktan korktuğunuz yemek tarifleri, çiçek aranjmanları, dikiş gibi şeyler için bir bilgi tabanıdır.

KİŞİSEL FİKİR YORUM YAPMA ÖZGÜRLÜĞÜ

Her gönderinin altında, onu beğenen diğer kullanıcılara ayrılmış bir bölüm olacak. Bu yer, özgürce yorum yapmanıza, tartışmanıza ve bu gönderiyle ilgili kişisel görüşlerinizi ifade etmenize olanak tanır. Posterin fikir ve görüşlerinin övülmesi, eleştirilmesi, onaylanması veya onaylanmaması olabilir. Diğer kullanıcılar yorumlarınızı görebilir ve size yanıt verebilir. Reddit’te hararetli, konferans benzeri bir tartışma yaşanıyor.

OYLAMA

Yorum yazmanın yanı sıra, olumlu veya olumsuz oy vererek veya başka bir deyişle, anlaşılması daha kolay, lehte veya aleyhte oy vererek onları derecelendirebilirsiniz. Gönderi, yüksek bir puan alırsa, en popüler içerik ana sayfasında otomatik olarak görüntülenecektir. Bu, gönderinin çekiciliğinin ve uygulanabilirliğinin kanıtıdır. Ana sayfada görünme fırsatını yakalayabilmek için en yeni ve en yeni bilgileri, resimlerle, ilginç ve eğlenceli içeriklerle birlikte hızlı bir şekilde kavramanız gerekir.

ÖMÜR BOYU DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ

Reddit’in depolama sorunu, Facebook, Instagram gibi popüler sosyal uygulamalardan biraz farklı. Özellikle, resmi gönderi sizin tarafınızdan topluluğa yüklendikten 6 ay sonra otomatik olarak arşive taşınacaktır. Yani, onları hala görüntüleyebilir ve düzenleyebilirsiniz, ancak üçüncü kişi artık yorum yapamaz veya oy veremez. Bu sizin için etkin bilgi güvenliğine katkı sağlayan bir özelliktir.

BAĞLANTI İLİŞKİSİ

Reddit, bağlantı kurmak, yeni arkadaşlarla sosyalleşmek ve sevdiklerinizle kolayca iletişim halinde kalmak için ideal bir yer olarak kabul edilir. Diğer kişinin hayatını bilmek ve önemsemek istiyorsanız, sesli mesaj veya çevrimiçi arama kötü bir fikir değildir. İkinizin coğrafi konumu ne kadar uzak olursa olsun, birbirinizin yüzünü görmek ve birbirinizin sesini duymak artık önemli değil.

Her kullanıcının kişisel bir profili vardır. Bu, kendiniz hakkında temel bilgiler sağlayarak kim olduğunuzu ifade etmenizi sağlar. Mevcut iş, adres, telefon numarası vb. Dahil. Hatta toplumdaki durum, diğer kullanıcılarla ilişkiler, arkadaş sayısı vb. Ancak, kimsenin kim olduğunuzu bilmesini istemiyorsanız, kullanıcı profili otomatik olarak anonimleştirebilir. Şu andan itibaren kimse gizli bilgilerinizi göremez.

PREMIUM’UN ÖZEL VERSİYONU NEDİR?

Temel sürüm ile her şey size sınırlı ve çok havalı görünüyor. Ancak Premium sürüm ile her şey daha mutlak ve karlı hale gelecek. Öncelikle tanıtım videolarından rahatsız olmadan uygulamayı keşfetmenin, fikir aramanın keyfine varacaksınız. İkinci olarak, gönderiniz topluluktan çok sayıda inceleme ve yorum gibi iyi bir etkileşim alırsa, özellikle para kazanmak için kâr etme fırsatına sahipsiniz.

Reddit indir


Şimdi indir (72MB)

Artık indirmeye hazırsınız Reddit ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Sizin için önerilen

Belki Seversin

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.