Rocket Music Player v5.18.55 APK + MOD (Premium)

Uygulama ismi Rocket Music Player Rocket Music Player en ünlü versiyonudur Rocket Music Player yayıncı dizisi
Yayıncı JRT Studio Music Players
Tür Müzik ve Ses
Boyut 20MB
Son Sürüm 5.18.55
Mod Sürümü 5.18.55
Son Güncelleme 05.10.2021
MOD Özellikleri Premium
Orjinal Play Store
Okumak 734 Görüntüleme
Android Android Müzik ve Ses
5( Puan ) 120 oylama )
Fiyat: ₺0
Hemen indir (20MB)

Eğlence, insanoğlunun vazgeçilmez bir gerekliliğidir; insanların yaşamdaki stresi azaltmak için bir şeydir. Çoğu insanın kullanmayı seçtiği eğlence modu muhtemelen müzik dinlemektir çünkü müzik ruhu yatıştırmamıza yardımcı olur. İyi müzik, o şarkının güzelliğini iyi şekilde ifade etmek için iyi bir müzik çalar gerektirir. Bunu iyi yapabilen müzik çalarlardan biri de  harika bir eğlence sunan Rocket Music Player APK . Bu uygulama, kullanıcıların en iyi müzik deneyiminin keyfini çıkarabilmeleri için size birçok farklı araç getirecektir.

Kullanım

Bu uygulamayı kullanmak için kullanıcının önce uygulamayı indirip yüklemesi gerekir. İş tamamlandığında, kullanıcının uygulamayı yalnızca ilk kez başlatması gerekir ve uygulama, ses dosyalarını otomatik olarak tarar. Bu işlemin tamamlanması birkaç dakika sürecektir; işlem bittiğinde tüm ses dosyaları uygulamaya getirilir. Kullanıcılar, uygulamanın sahip olduğu şeyleri dinlemek ve hissetmek için en sevdikleri şarkıları seçebilir. Uygulama, tümü ses dosyaları için taranan hem cihaz hem de harici bellek dahil olmak üzere kullanıcının cihazını derinlemesine tarar.

Otomatik düzenleme

Uygulama, cihazın şarkılarını bulduğunda, kullanıcıların kullanması için bunları otomatik olarak çalma listesine koyacaktır. Sadece bu da değil, bu uygulama onları otomatik olarak yazar adına, türe ve diğer birçok şeye göre albümler halinde organize edecek. Kullanıcılar en sevdikleri tür olan yazarları kolayca arayabilir; bu, kullanıcıların kullanması için çok uygun olacaktır. Kendiniz yapmanıza gerek yoktur, ancak uygulama, kullanıcıya zaman kazandırmak için kullanıcı için yapacaktır.

MV’yi oynat

Bu uygulama sadece müzik çalmak için bir uygulama değil, aynı zamanda uygulamanın video oynatmasına da izin veriyor. Kullanıcılar, müzik izlemek ve dinlemek için şarkılar için müzik videoları indirebilir. Piyasada müzik çalmak için birçok uygulama var ancak bunu yapan çok az uygulama var, kullanıcıların video izlemek ve müzik dinlemek için iki uygulamaya ihtiyacı olacak. Ancak bu uygulama için, kullanıcının her iki şeyi de yapabilmesi için yalnızca bir uygulamaya ihtiyacı vardır.

Ekolayzer

Kullanıcıların dinleyebileceği dünya çapında birçok farklı müzik türü vardır. Ancak en iyi kaliteyi elde etmek için her türün farklı bir ekolayzere ihtiyacı olacaktır. Uygulama, kullanıcılara, kullanıcıların kullanması için entegre bir ses ekolayzır sağlayacaktır. Kullanıcılar, şarkıyı sonuna kadar hissetmek için bu araçla sesi özgürce özelleştirebilir. Uygulama, kullanıcılara, kullanıcıların kullanması için Rock, Pop gibi farklı türlerde beş ön ayar sağlayacaktır.

Zamanı ayarla

Birçok insan, kolayca uykuya dalabilmek için genellikle uyumadan önce müzik dinleme alışkanlığına sahiptir. Ancak uyuduklarında, kullanıcı uyanıp kapatana kadar uygulama otomatik olarak müzik çalacaktır. Bu, çok fazla pil tüketecek ve cihazın yaşını da önemli ölçüde etkileyecektir. Bu uygulama, kullanıcıların uyumasını ve müziği kapatmayı unutmasını önlemek için zamanı çalmaya ve kapatmaya ayarlanmış yeni bir işleve sahiptir.

 

Rocket Music Player indir


Hemen indir (20MB)

Artık indirmeye hazırsınız Rocket Music Player ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir