Rogue Land v0.10 APK MOD (Tanrı Modu) indir 2022
Rogue Land v0.10 APK MOD (Tanrı Modu) indir 2022

Rogue Land v0.10 APK MOD (Tanrı Modu) indir 2022

Android Android 4.0 ve üzeriAksiyon
4 ( 322 Puan )
Price: $0
İsim Rogue Land
Yapımcı Huuuge Games
Tür Aksiyon
Boyut 155MB
Versiyon 0.10
MOD Bilgisi Tanrı Modu
Orjinal Google Play
Rogue Land is the most famous version in the Rogue Land series of publisher Huuuge Games - Play Together
Mod Version 0.10
Total installs 500,000+

indir (155MB)

Rogue Land APK öngörülemeyen ayaklanmaların yeri olacak ve savaşların kahramanı siz olacaksınız. Bu ünlü bir aksiyon oyunudur ve oyuncu bu isyandaki güçlü etkileyicilerden biridir. Liderliğiniz altındaki bir grup birlik, ayaklanmaya adım atabilmek için gerekli tüm teçhizatı hazırlar. Bu kusurlu dünyaya barışı ve dostluğu ancak sen getirebilirsin.

ÖNEMLİ BİR YÜKSELİŞ

Bu dehşet Rogue Land’de devam edecek ve o iğrenç gerçeği sadece siz göreceksiniz. Yeni bir görünüme sahip, saldırganlık dolu ve iyi insanları hiçe sayan bir dizi canavar ortaya çıktı. Şimdi her yerde iblisler isyan etmek ve bu dünyadaki her şeyi almak istiyorlar. Nereye giderlerse gitsinler, iğrenç yıkımları nedeniyle çorak bir araziye dönüşüyor.

haydut diyarıhaydut diyarı

DERİN KARIŞTIRILMASI

Sadece bu değil, gizli unsurların yeniden dirilişi de son derece korkutucu. Birliklerimiz, güçlerini birleştirmeye ve insan olarak bize karşı çıkmaya çalıştıkları sorunu görüyor. Canavarlarla takım kurarken kendi avantajlarına bir numara bulmuş gibiydiler. Korkunç olan şey, o gücün gücüne sahip değiliz, bu yüzden doğrudan savaşmak zor, ancak yalnızca derin dövüş yöntemleriyle.

ZOR DOLU MÜCADELE

Savaş birçok zorlukla gerçekleşti ve ordumuzu kuşatmak zordu. Güçlerini birleştirmeye çalışmalı ve birlikte savaşmak için dünyanın güçlü ittifaklarını kazanmaya çalışmalı. Rogue Land’in üstün silahlarını kullanmak da dikkat etmemiz gereken bir konu. Üstelik durum oldukça büyük, bu yüzden satın alma günümüzün en heyecan verici taktiklerinden biri olacak.

haydut diyarıhaydut diyarıhaydut diyarı

İSTİSNAİ SONUÇLAR

Rogue Land’de en çok arzu edilen sonuç, tümüyle kazanan bir sonuçtur. Oyun, bu heyecan verici yönü görebilmeniz için size her zaman yaratıcılık ve cesaret zorlukları verir. Üstelik arazi haritası ve ünlü kahramanların varlığı da savaşta silinmez bir iz bırakıyor. Uzun savaşlar, boğucu anlar oyuncular için sıcaklık yaratmak için sürekli yaşanıyor. Bu kadar büyük bir düşman ordusuyla savaşma cesaretine sadece sen sahipsin.


Rogue Land v0.10 APK MOD (Tanrı Modu) indir 2022 indir


indir (155MB)

Artık indirmeye hazırsınız Rogue Land ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.