Ronin The Last Samurai Apk indir Hileli v1.4.290 (2021)

0

Ronin: The Last Samurai Apk indir v1.4.290 (V:Ölümsüzlük-Hasar)

Klasik bir samurayın çevrimiçi muhteşem oyunu. Ronin: The Last Samurai Apk indir; gergin, bire bir kılıç düellolarından, bir ağacın altında haiku oluşturmak için barışçıl inzivalara kadar odaklanmış, düşünceli anlarla dolu güzel bir oyundur.

Ronin: The Last Samurai Apk indir

Çevrimiçi oyunlar büyük kitlelere hitap etmesi ve zorlu bir rekabet içine sokarlar. Ronin: The Last Samurai Full Apk indir: Devasa savaşlar, genişleyen harita, bol yan görevler, tekrarlayan görev yapısı ve dahası. Bu oyunu kendini özel kılan şeylerle dolu. Oyunun iki tarafı sürekli olarak anlaşmazlık içindedir. Oyuna başladığınız andan itibaren aksiyonun dibine vuracaksınız. Bu harika aksiyon oyununun başka neler içerdiğine hep beraber göz atalım.

Ronin: The Last Samurai Apk indir
Ronin: The Last Samurai Apk indir

Ronin: The Last Samurai Mod Apk indir

The Last Samurai Apk indir, 13. yüzyılda Japonya’da, bir Moğol ordusunun adayı işgal ettiği sırada geçiyor. Savaşçı nüfusunun çoğunu yok eden büyük ölçekli bir saldırının ardından kalan tek samuraylardan biri olan Ronin olarak oynuyorsunuz. Başlangıçta Ronin’in hedefi görece küçük: Moğol lideri tarafından esir alınan Tsushima samurayının lideri amcasını kurtarmak istiyor. Sonunda, aksiyonda ilerledikçe riskler yükselir, sorumluluklar artacaktır. Ronin, işgali engellemeye ve Japon anakarasına yayılmasını engellemeye çalışan bir direniş gücünün fiili lideri olarak kendini bulur.

Ronin: The Last Samurai Apk indir
Ronin: The Last Samurai Apk indir

Bu süreç basit değil. The Last Samurai Android Apk özündeki çatışma sadece iki karşıt ordu arasında değil; aynı zamanda Jin’in içinde. Düşmanlarıyla kafa kafaya yüzleşen ve her şeyden önce şerefe değer veren geleneksel bir samuray. Ama bu size mutlaka savaş kazandırmaz. Düşmanı terörize etmek için tasarlanmış kuşatma silahları ve taktikleri kullanan acımasız işgal kuvvetiyle başarılı bir şekilde savaşmak için farklı taktikler geliştirmek zorundasınız.

Ronin Last Samurai Apk Devasa Savaş

Bu birkaç farklı şekilde gerçekleşir. En önemlisi, Ronin’in değişme şekli. Samuray yetiştirme tarzını yavaşça başka bir şey haline getirmek için, gizli taktikler, zehirli dart gibi ahlaki açıdan sorgulanabilir silahlar ve daha fazlasını kullanarak Ronin sakinlerinin basitçe “hayalet” dediği şey haline gelir. Sonunda, o temelde bir samuray. Çeşitli dövüş becerileri ve kullanışlı aletlerle donanmıştır.

Ronin: The Last Samurai Apk indir

Ancak Ronin bunu tek başına yapamaz, bu da oyunun yapısını besler. Oyun görevlerinin çoğu Moğollarla savaşmaya ve liderlerini öldürmeye hazırlanıyor. Bu, yeni beceriler ve silahlar arayan ve güvenli bölgeler oluşturmak için kampları, kasabaları ve tarım arazilerini temizleyen, aralarında bir savaşçı keşiş ve rezil bir yay ustasının da bulunduğu dört müttefikten oluşan çekirdek bir grup da dahil olmak üzere ada sakinlerinden destek toplamak anlamına geliyor .

Ronin: The Last Samurai Apk indir

Kulağa hoş geliyor, ancak çoğunlukla bu türdeki diğer oyunlara çok benziyor. Görevler – özellikle yan görevler – acı verici derecede genel olabilir. Neredeyse hepsi bir alana gitmeyi, onu düşmanlardan temizlemeyi ve muhtemelen yol boyunca önemli bir öğeyi toplamayı içerir. Bazıları gizliliğe ihtiyaç duyar, diğerleri tırmanmaya veya iz sürmeye ihtiyaç duyar ve neredeyse her biri sizi önemli bir şey söylerken başka bir karakterin yanında yürümeye veya binmeye zorlar. Last Samurai Apk indir iyi yapılmış bir oyundur. 13. yüzyıl Japonya’sına nakledildiğinizi hissedebilirsiniz, ancak bu, patlayıcı kırmızı varillerden veya her yerde bulunan taret dizisinden uzaklaşabileceğiniz anlamına gelmez.

Ronin Kimdir ?

Ronin bir samuray ustasıdır ve kendisini test eder, geliştirir. The Last Samuray boyunca, her biri belirli bir düşman türüne karşı iyi çalışan farklı kontrollere sahip farklı duruşlar öğreneceksiniz. Sonuç olarak; Savaş, büyük, iri yarı bir canavarla ya da kalkanı olan yetenekli bir kılıç ustasıyla karşı karşıya olup olmadığınıza bağlı olarak farklı hissettiriyor. Aynı şekilde, oyun keşfetmeyi teşvik eder ve sizi genellikle yavaş yavaş hedeflere doğru iter.

“Yönlendirici rüzgar” adında bir özellik var ve kulağa fısıldıyor. Hedefinizin yönünü işaret eden bir rüzgar göreceksiniz. Sıkı itme oyunlarının tipik olarak oyuncuya verdiği aksine, çoğunlukla ince bir ayrıntı. Keşif söz konusu olduğunda, benzer şekilde hafif bir dokunuş var; sizi ilginç bir şeye doğru takip etmeniz için dürten altın bir kuş veya kahverengi tilki görebilirsiniz.

Bu hileli versiyonda ölümsüzlük ve büyük hasar verme güç seçeneğiniz mevcuttur.

MEDİAFİRE İNDİR DOSYACO İNDİR DOSYAUPLOAD İNDİR
Cevap bırakın

Mail yayınlanmayacak yeğen.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku