Ronin The Last Samurai v1.16.391.13606 APK (Sınırsız Para) indir 2021

Android Android Aksiyon
Uygulama ismi Ronin The Last Samurai Ronin The Last Samurai en ünlü versiyonudur Ronin The Last Samurai yayıncı dizisi Dreamotion Inc.
Yayıncı Dreamotion
Tür Aksiyon
Boyut 270MB
Son Sürüm 1.16.391.13606
Mod Sürümü 1.16.391.13606
Son Güncelleme 05.10.2021
MOD Özellikleri Sınırsız Para
Orjinal Google Play
İndirme Sayısı 327
4( Puan ) 915( Oylama )
Ücret: ₺0
Şimdi indir (270MB)
  • MENÜ MODU
  • aptal bot
  • Yüksek Hasar
  • Reklamları izlemeden ödüller kazanın!
  • Oyuna başladıktan sonra, aşağıdaki özelliklere sahip mod menüsünü açmak için sol üstteki yuvarlak düğmesine tıklayın
 

Japon Samuray savaşçılarını seviyor musunuz veya yoğun dövüş sanatları eğitimi ve son derece eğitimli silah becerileri ile gerçek bir Samuray savaşçısı olmayı deneyimlemek mi istiyorsunuz? Bu türde oyunlar arıyorsanız, Ronin: The Last Samurai APK muhtemelen en iyi seçimdir. Oyun, kötü güçlere karşı savaşma yolunda bir Samuray savaşçısı olma hayalinizi gerçeğe dönüştürmek için ideal bir yerdir.

BİR SAMURAY KAZANANI OLUN VE ÖDEME YOLCULUĞUNA BAŞLAYIN

Ronin: The Last Samurai, birçok soluk renkle oldukça karanlık bir ortamda geçiyor. Hikaye ana karakter etrafında dönüyor; O, herkesi korkutan tüm dövüş sanatları dövüşlerinde her zaman ön planda olan efsanevi bir Samuray savaşçısıdır. Ne yazık ki, kötü bir gücün tüm akrabalarını ve yoldaşlarını öldürmeye çalıştığı haberini aldı. Bu yüzden intikam için bu kötü güçleri bulmak ve hepsini öldürmek için bir yolculuğa çıktı.

Sadece bir düşman değil, bu düşman ordusunun gelişi olduğunda işler oldukça karmaşıktır. Bu, oyuncuların tüm savaş becerilerinde, saldırı yöntemlerinde ve özellikle hızlı ve kararlı manipülasyonda ustalaşmasını gerektirir. Öfkeni ve nefretini güçlü kılıçlara dönüştürebilir misin? Yoksa bu Samuray savaşçısı intikam hedefine ulaşabilir mi? Her şey oyuncunun bu deneyimdeki her hareketine bağlıdır.

HER ÇALIŞANLA GİZLİLİKLE MÜCADELE İÇİN HER EKİPMANI KULLANIN

Oyun ayrıca her seviyeye karşılık gelen birçok farklı bölüm sunuyor. Her bölüm, 20 zorlu seviye olan 20 hikaye içerir. Diğer rol yapma aksiyon oyunları gibi, oyuncuların gerçekleştirmesi gereken temel görev, her seviyedeki tüm düşmanları yok etmektir. Bunu yapmak için, Son Samuray’ın görevi hızlı ve hasarsız tamamlaması için karakterin sağladığı tüm ekipman ve savaş becerilerinden yararlanmayı unutmayın.

Tüm rakipleri yenmek için tüm görevleri tamamladıktan sonra, oyuncular bonuslar ve yeni destek ekipmanları dahil olmak üzere birçok güzel ödül alacaklar. Savaşa odaklanmanın yanı sıra oyuncular, karakterin gücünü artırmak için daha fazla yeni özellik yükseltmek için bu ekipmandan yararlanmayı unutma. Ayrıca her artıştan sonra gelen deneyim puanı ile oyuncular Samuray savaşçıları için seviye atlama şansına da sahip oluyorlar.

KARAKTER ÖZELLEŞTİRME VE EKİPMAN

Oyuncuların seçebileceği zengin sayıda karaktere sahip aynı türden birçok oyunun aksine, Son Samuray yalnızca tek bir karakter taşır, ancak oyuncuların sıkılmamasına ve oyunlarını daha fazla geliştirmek için ilham almasına yardımcı olur. Oyun ayrıca oyuncuların silahlar, zırhlar, kemerler ve diğer birçok öğe dahil olmak üzere kostüm ve ekipmanı değiştirmesine izin veriyor. Bu özellik hem karakterin görünüşünü değiştirmesine hem de dövüş yeteneğini geliştirmesine yardımcı olacaktır.

Oyun sadece karakter için birçok çekici özelleştirme sunmakla kalmıyor, aynı zamanda çok güzel ekipmanlar da ekliyor. Her ekipman parçası, gerekli miktarda malzemeye sahip olduğunda maksimum gücünde serbest bırakılır, özellikle kullanıcının ekipmanı güçlendirmek için belirli bir miktar paraya sahip olması gerekir. Bu ekipmanı başarıyla sürdüren ve destek becerilerini etkin bir şekilde kullanan oyuncular, dövüş sürecinde karakterin gücünü yok etme fırsatına sahip olacaklar.

HIZLI KONTROLLER VE FAYDALI BECERİ TESTİ

The Last Samurai APK en önemli özelliği sadece özel donanımında değil, aynı zamanda kontrol operasyonları sayesinde de özeldir. Oyun, saldırı için orta düğme ve savunma aşaması için diğer düğme de dahil olmak üzere ekran arayüzünde yalnızca iki temel kısayol düğmesi sağlar. Düşman sayısı çok fazla olduğundan ve her düşmanın ayrı bir dövüş becerisine sahip olduğundan, kullanıcının can kaybı olmadan düşmanı yok etmek için iki saldırıyı ve savunmayı koordine etmeye odaklanması gerekir.

Savaş sırasında oyuncu, karakterin seviyesini yükseltmesine yardımcı olmak için deneyim puanları biriktirmeyi de unutur. Seviye atlamayı tamamladıktan sonra, oyun size tek bir beceri kartı seçmeniz için bir ila en fazla üç kart verecek. Her kart, karakterin saldırı aşamasında gücünü artırmasına, dayanıklılığını artırmasına ve tehlikeli durumlarda sağlığı artırmasına yardımcı olan temel unsurlardan biridir.

Biraz beyin fırtınası stratejisine sahip aksiyon rol yapma oyunlarını seviyorsanız, bu kaçırmamanız gereken en iyi seçeneklerden biri olacaktır. İçerik açısından dikkatli bir iyileştirme, olağanüstü özel özellikler ve mükemmel ses görüntü kalitesi ile size mümkün olan en iyi Samuray savaşçısına dönüşme deneyimini yaşatmayı vaat ediyor.


Ronin The Last Samurai indir

Şimdi indir (270MB)

Artık Ronin The Last Samurai 'yi ücretsiz indirmeye hazırsınız.

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir