RTO Exam: Driving Licence v1.4.1 APK + MOD (Pro Kilidi Açık) indir 2022
RTO Exam: Driving Licence v1.4.1 APK + MOD (Pro Kilidi Açık) indir 2022

RTO Exam: Driving Licence v1.4.1 APK + MOD (Pro Kilidi Açık) indir 2022

Android Android 4.0 ve üzeriEğitim
4 ( 425 Puan )
Price: $0
İsim RTO Exam
Yapımcı Pavans Group Techsoft Pvt Ltd
Tür Eğitim
Boyut 15MB
Versiyon 1.4.1
MOD Bilgisi Profesyonel Kilitsiz
Orjinal Google Play
RTO Exam is the most famous version in the RTO Exam series of publisher Pavans Group Techsoft Pvt Ltd
Mod Version 1.4.1
Total installs 5,000,000+

indir (15MB)

RTO Sınavı: Ehliyet Testi, kullanıcıların ehliyet teori sınavına hazırlanmak için yeterliliklerini test etmelerini sağlayan bir uygulamadır. Kullanıcılara faydalı bilgiler getirmek, tüm öğrencilerin sorularını yanıtlamak, birçok özellik ile beklenmedik olumlu etkiler getirmek. İşte gerçek sınava yakın düzenli olarak güncellenen sorular. Bu uygulama tamamen ücretsizdir ve kullanımı inanılmaz derecede kolaydır.

SSS BANKASI

Muazzam bir soru bankasına sahip olan RTO Sınavı, sınav sorularında sıklıkla karşılaştığımız yüzbinlerce kaliteli, irili ufaklı soruları kullanıcılara sunarak, kullanıcıların teori kısmına kaliteli ve etkili bir şekilde çalışabilmelerini sağlıyor.

RTO Sınavı: Ehliyet TestiRTO Sınavı: Ehliyet Testi

UYGULAMA

Uygulamanın kullanım süresi yoktur ve kullanıcılar istedikleri zaman ücretsiz olarak kullanabilirler. Uygulama, kullanıcılara en hızlı şekilde hizmet vermek için uygulama tarafından verilen işaretlerin, araçların, ….

KONTROL

Uygulamadaki sınav formatı, RTO (Bölgesel Ulaşım Ofisi) tarafından verilen testten sonra modellenmiştir. Uygulama, soruları, işaret resimlerini, … RTO tarafının lisanslarını kullanır. Test bittikten sonra, cevaplarınızın doğru olup olmadığını görmek için testinizi gözden geçirebileceksiniz.

KURULUM VE YARDIM KIRMIZI

Uygulamanın nasıl kullanılacağını bilmeyenler için bir bölümü vardır ve kullanıcılar doğrudan RTO ile iletişime geçebilir; soruları yanıtlamanıza yardımcı olacaklardır. Ayrıca dili kendinize göre değiştirebilirsiniz.

RTO Sınavı: Ehliyet TestiRTO Sınavı: Ehliyet TestiRTO Sınavı: Ehliyet Testi

SÜRÜŞ ÖĞRENİMİ VE RTO DANIŞMANLIĞI

Yaşadığınız şehre veya verdiğiniz adrese göre sürücü kursları arayın; RTO size en yakın sürücü kursu ve RTO danışmanlarını anlatacak; Ayrıca RTO’ya bildiğiniz sürücü kurslarının adreslerini verebilirsiniz, hızlıca kontrol edip uygulamaya eklesinler.

Her sınav titizlikle değerlendirilecek ve insanların sınavlarını iyi bir şekilde tamamlamalarına yardımcı olacak birçok farklı destek özelliği var. Ehliyet sınavının teorik kısmına hızlı bir şekilde hazırlanmaya yardımcı olan uygulama, basit bir arayüz ve çok sayıda soru envanteri ile kullanıcıların kalbini kazandı. RTO Sınavı, birçok kullanıcının anketi geçmesine yardımcı oldu. Lütfen indirin ve en iyi şekilde deneyimleyin. Umarım sınavı geçersin.


RTO Exam: Driving Licence v1.4.1 APK + MOD (Pro Kilidi Açık) indir 2022 indir


indir (15MB)

Artık indirmeye hazırsınız RTO Exam ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.