Rush Royale v10.0.27239 APK MOD (Ücretsiz Ödüller) indir 2022
Rush Royale v10.0.27239 APK MOD (Ücretsiz Ödüller) indir 2022

Rush Royale v10.0.27239 APK MOD (Ücretsiz Ödüller) indir 2022

Android Android 4.0 ve üzeriOyun
5 ( 909 Puan )
Price: $0
İsim Rush Royale
Yapımcı My com B V
Tür Oyun
Boyut 262MB
Versiyon 10.0.27239
MOD Bilgisi Ücretsiz Ödüller
Orjinal Google Play
Rush Royale is the most famous version in the Rush Royale series of publisher My com B V
Mod Version 10.0.27239
Total installs 10,000,000+

indir (262MB)

Rush Royale APK taraflar arasındaki mücadeleler ara vermeden devam ederken barut kokuyor. Hem savunma hem de saldırı, ancak askerler sadece farklı enerjilere sahip parçalardır. Onlar sihirbazlar, şövalyeler ve zeki zanaatkarlar! Duvarları değiştirin ve onları savaşmak için kullanın, aynı renkte kalmayın, devam edin ve işgal düşüncelerini parçalayın! Bu yoğun zihin savaşlarına katılmaya hazır mısınız?

Rush Royale – Kule Savunma TDRush Royale – Kule Savunma TD

İLGİNÇ SAVAŞ OYUNU

Çok seçici değil ve büyük ayrıntılara sahip değil, ancak Rush Royale, oyuncuların kalbinde her zaman çok benzersiz olmuştur. Askerlerin güzel animasyonları ve renk sıçramaları ile tüm dikkatleri üzerinize çekin. Hepsine alışacaksınız ve bir saldırı yağmuru ile karşı karşıya kaldığınızda cesaretiniz kırılmasın. Lütfen sahip olduğunuz benzersiz beceriyle onlara başarısızlığın tadına varın! Şampiyonluk için yarışırken hem heyecan verici hem de düşmanın kötü niyetli saldırılarına karşı hayatı korumak zorunda kaldığında gergin ve endişeli.

Kaleyi yetkisiz saldırılara karşı koruyun ve daha akıllı bir stratejiniz olmalıdır. İyi hazırlanmazsan kolay olmayacak. Mükemmel bir strateji en iyi seçimdir. Çok fazla enerji kaybetmeden kazanmak için zekanı kullanabilmek nasıl bir duygu? Her takımın kaderi, doğru yolu kurup kuramayacaklarına bağlıdır. Sahip olduğunuz kahramanları çağırıp toplayarak savaş alanına hükmedin!

KALEYİ SİGORTALARDAN KORUYUN

Kalenize kitlesel olarak saldırın ve direnişi kalmayana kadar bombalayın, bir düşman olabilir veya arkadaşlarınız olabilir. Kazanmak veya kaybetmek için oynamanıza ve birbirinizle bağlantı kurmanıza izin veriyoruz. Kaleyi kayıplardan olabildiğince az ve farklı şekillerde koruyun. Bu 1:1 dövüş oyununda, sadece birkaç kusurla, kaybeden sizsiniz. Görmemize izin verme; sıkı dövüş!

Sadece aynı seviyedeki insanlarla değil, bazen Rush Royale’de de birkaç canavarla karşılaşmanız gerekiyor; bazı adresler seviyenizin 2 veya 3 katıdır. Ama bunun için endişelenme; sonraki savaşlar için sizi zihinsel olarak zinde tutacak olan eğitim seanslarıdır. Çok korkmuş görünüyorlar ama kim bilir, başkalarının gözünde de patron sizsiniz!

Rush Royale – Kule Savunma TDRush Royale – Kule Savunma TDRush Royale – Kule Savunma TD

YETENEK UYGULAMA BECERİLERİ

Zengin kaynaklara sahip Rush Royale, kale savunmalarını bir araya getirmeyi ve sahip olduğunuz sulh hakimi olan her oyuncu için tanımlanmış savaş pozisyonları oluşturmayı sağlar, oyuncuların yapabileceklerini asla sınırlamaz. Sağlam bir savunma katmanı oluşturmak, talihsiz olaylar karşısında durumu tersine çevirmeye katkıda bulunacaktır. Daha iyi anlamak ve oyunun neler yapabileceğini daha hızlı kavramak için tüm bilgileri toplamayı unutmayın!

BİNA VE KORUMA YOLCULUĞUNA BAŞLAYIN

Rush Royale, güçlü bir büyücü ve asker ekibini elinde tutan yetenekli bir komutan olmanızı sağlar. Sevdiğiniz kalenizi düşmanın büyük saldırılarından korkmadan koruyabilirsiniz. Asker dizilişinde en güçlüsü, en dirençlisi ve istisnai olarak en kurnazı sensin. Lütfen ne düşündüğünüzü bize bildirmek için yorumunuzu aşağıya bırakın! Yarattığımız eğlenceli alanı indirin ve deneyimleyin.


Rush Royale v10.0.27239 APK MOD (Ücretsiz Ödüller) indir 2022 indir


indir (262MB)

Artık indirmeye hazırsınız Rush Royale ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Yapımcıdan My com B V

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.