SAKURA School Simulator v1.038.77 APK + MOD (Sınırsız Para)

İsim SAKURA School Simulator SAKURA School Simulator en ünlü versiyonudur SAKURA School Simulator yayıncı dizisi Garusoft Development Inc.
Yapımcı Garusoft Development Inc.
Tür Oyun
Boyut 170MB
Versiyon 1.038.77
Mod Sürümü 1.038.77
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Okumak 521 Görüntüleme
Android Android Oyun
4( Puan ) 186 oylama )
Fiyat: ₺0
Şimdi indir (170MB)

  • Tüm Giysilerin/Öğelerin Kilidini Aç
  • Sınırsız Para
  • Reklamsız

Emülatör oyunları, oyunculara gerçek hayattan ilham alan etkinliklerle heyecan verici deneyimler yaşatmak için her zaman güzeldir. Oyuncular, birçok farklı oyun yolu ile birçok oyunu deneyimleyebilirler. Aynı zamanda bu oyun türü, oyuncuların yaratıcılığını da harekete geçirir ve onlar için bir dünya yaratır. Eğlence için her şeyi yapabilecekleri ve tuhaf şeyler düşünebilecekleri söylenebilir. Herhangi bir çerçeveyi takip etmeyen heyecan verici ve eğlenceli bir oyun arıyorsanız SAKURA School Simulator denemeniz gereken bir oyundur.

MOD Görüntü Özellikleri: Mağazadaki tüm eşyaların kilidini açtık, reklam görmeden istediğiniz her şeyi seçip özelleştirebilirsiniz.

BİRÇOK KİŞİ OYUNU ÇOK TEŞEKKÜR EDER

SAKURA School Simulator, birçok farklı şeyi yapabileceğiniz bir simülasyon oyunudur. Bu, oyuncuların yaratıcılığını harekete geçirir ve nihayetinde bu oyunu sevmelerini sağlar. Ancak bu oyunu telefon platformunda oynayabilmek için gerekli konfigürasyon her oyuncunun dikkat etmesi gereken bir faktördür.

Emülatör oyunlarının oyuncuların birçok şeyi yapmasına yardımcı olması için, sorunsuz bir deneyim sağlamak için sabit bir yapılandırma olmalıdır. Bazen cihazınızın yapısı tatmin edici olmayabilir; deneyimi daha istikrarlı hale getirmek için oyundaki bazı öğeleri azaltabilirsiniz.

Bu oyun oyunculara bir simülasyon dünyası sunuyor, bu yüzden Google Play’de birçok yüklemeyi kendine çekti. Aynı zamanda oyunculardan da çok olumlu geri dönüşler aldı. Oyun ayrıca en son güncellenen sürümde daha keyifli bir deneyim yaşamanıza yardımcı olacak yeni öğeler ekledi.

BÜYÜK SİMÜLATÖR DÜNYASI

SAKURA School Simulator APK size istediğiniz kadar yapabileceğiniz bir dünya sunuyor. Karakterler oldukça detaylı tasarlanmış ve belirli arazilere sahip. Diğer oyuncularla birlikte birçok farklı yeri keşfedebilirsiniz. Oyun ruhu, başka bir dünyada yaşıyormuş gibi hissetmenizi sağlayacaktır.

Karakterinizi üçüncü bir perspektiften gözlemleyecek ve çok daha net görebileceksiniz. Aynı zamanda çok katılımcılı ekranlar için bu, hızlı hareket etmenize yardımcı olur. Ayrıca oyun size tam olarak hareket ve çeşitli aktiviteler için bir kontrolör veriyor. Sonuç olarak oyuncular özellikle silaha ihtiyaç duyulan durumlarda karakterlerini kolaylıkla kontrol edebiliyorlar.

OYUNCULAR SEVDİKLERİ BİRÇOK ŞEYİ YAPABİLİR

Bu oyunun tadını hafif veya güçlü bir şekilde çıkarmanın yollarından birini seçebilirsiniz. Nazik bir oyun için normal bir öğrencinin hayatını deneyimleyebilirsiniz. Özellikle okula veya yerlere gidecek ve diğer oyuncularla arkadaş olacaksınız. Aynı zamanda bu oyunda benzer gerçek hayat aktivitelerini gerçekleştirebilirsiniz. Bilmediğiniz yeni bir hayat yaşadığınız söylenebilir.

Eğlenceli oynanışa gelince, bu artık düşündüğünüz en hafif yol değil. Diğer oyuncularla oynarken daha eğlenceli bulabilirsiniz. Gerçekten de, günlük hayatınızı yaşamaya daha fazla ilgi duymanızı sağlayacak birçok faktör olacaktır. Ancak her mod size farklı deneyimler sunar. Dövüşmekten yorulduğunuzda normal moda geri dönebilirsiniz ya da tam tersi.

KOLAYLIKLA SINIRLARI AŞIN

SAKURA School Simulator’a geldiyseniz yukarıda bahsettiğimiz iki quiz modunu denemelisiniz. Ruh hali değişimlerinize uyum sağlayacak ve kendinizi daha rahat hissetmenizi sağlayacaktır. Yani iki modun da eğlence işlevi var ve hepsini deneyimleyebilmek için çok zaman harcamanız gerekiyor.

Özellikle azgın modda diğer birçok oyuncu ile birlikte birçok farklı şekilde katılabilirsiniz. Artık okul renkleri açık değil, birbirleriyle yaramazlık ve şakalar. Can sıkıcı olmak için çeşitli silahlar ve mekanikler bulabilirsiniz. Aynı zamanda oyun sırasında aklınıza gelmeyen birçok durumla karşı karşıya kaldığınızda kesinlikle gülümsemeyi bırakmayacaksınız.

Bu oyunu oynarken seveceğiniz bir unsur, herkesin bir sağlık barına sahip olması ve güçlü modları oynarken düşebilmesidir. Peki kişinin kanı bittiğinde kaybolacak mı? Cevap hayır. Bu oyunda ölüm kavramı yoktur ve kan kaybettiklerinde belli bir süre sersemletilirler. Ondan sonra oyuna geri dönecekler, bu yüzden başka birinin sağlık çubuğunun azaldığını görmek için fazla baskı yapmayın. Bu oyunu deneyimlemekten çekinmeyin.

SAKURA School Simulator APK , oyunculara birçok şeyi yapabilecekleri geniş bir dünya sunuyor. Bu oyunu indirmek için oyuncular, cihazlarının sorunsuz bir deneyime sahip olması gereken yapılandırmaya dikkat etmelidir. Aynı zamanda, gecikmeyi azaltmak için oyundaki bazı öğeleri azaltabilirsiniz. Oyun, oyunculara hafif okul hayatı ve farklı öfkeli yollar olmak üzere iki farklı oyun modu sunuyor. Her mod işini iyi yapıyor ve oyuncunun ruh haline uygun.

SAKURA School Simulator indir


Şimdi indir (170MB)

Artık indirmeye hazırsınız SAKURA School Simulator ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Sizin için önerilen

Belki Seversin

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.