Scary Teacher 3D v5.12 APK + MOD (Para-Full )

İsim Scary Teacher 3D Scary Teacher 3D en ünlü versiyonudur Scary Teacher 3D yayıncı dizisi
Yapımcı Z&K Games
Tür Oyun
Boyut 524MB
Versiyon 5.12
Mod Sürümü 5.12
MOD Para-Full 
Orjinal Google Play
Okumak 761 Görüntüleme
Android Android Oyun
5( Puan ) 81 oylama )
Fiyat: ₺0
Şimdi indir (524MB)

  • Gerçek para gibi ücretsiz alışveriş
  • Ücretli bölümler artık ücretsiz
  • Reklamsız versiyon

Scary Teacher 3D MOD İndir – Para Hileli 2021

Scary Teacher 3D Hile Apk  Makûs lise hocasına karşı cümbüş dolu dakikalar geçirmeye hazır mısınız. Sizleri ve değişik talebeleri tehtid eden hocaya ceza verecek, faallikler düzenleyeecek ve hocanızı korkutmaya çalışacaksınız.

Vazifelerinizi, hocaya tutulmadan galibiyetli bir biçimde reelleştirmeli, aralıksız izlemeli ve sırrı çözmelisiniz. Oyunda 15+ üzeri oda mevcuttur. Fobi temalı bir atmosfer havasına sahip olan Scary Teacher 3D Mod Apk indir oyununda eğlenmeye hazır olun.

Scary Teacher 3D Para hileli Apk oyunun hakimiyet mekanizması basittir. Şakalat yapmalı, hocanızı korkutmalı, suratına pasta fırlatmalı, saçlarını dökmeli ve bunun gibi daha da korkutucu şakaları galibiyetli bir biçimde asıllaştırmalısınız. Oyunun para hilesi mevcuttur.

ApkReis sitemiz üzerinden hiç bir ücrete tabi tutulmadan birbirinden farklı indirme seçenekleriyle hileli apk indirebilirsiniz. Sitemiz üzerinden yapacağınız bütün indirmeleri ücretsiz olarak indirebilir iyi keyifler dileriz. Android Oyun ve Android Uygulama daha fazlası için sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın.

Scary Teacher 3D indir


Şimdi indir (524MB)

Artık indirmeye hazırsınız Scary Teacher 3D ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Sizin için önerilen

Belki Seversin

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.