SimCity Buildit MOD APK v1.39.2.100801 (Sınırsız Para/Anahtar) 2022

SimCity Buildit MOD APK v1.39.2.100801 (Sınırsız Para/Anahtar) 2022

Android Android 4.0 ve üzeriOyun
4 ( 273 Puan )
Price: $0
İsim SimCity Buildit
Yapımcı ELECTRONIC ARTS
Tür Oyun
Boyut 120MB
Versiyon 1.39.2.100801
MOD Bilgisi Para/Anahtar Hilesi
Orjinal Google Play
SimCity Buildit is the most famous version in the SimCity Buildit series of publisher
Mod Version 1.39.2.100801

indir (120MB)
  • Para hilesi
  • Anahtar hilesi
  • Altını ve parayı ve iki çeşit anahtarı sınırsızca değiştirin! Oyuna girdiğinizde oyundan atarsa, lütfen giriş yapmak için ağ bağlantısını kesin ve ardından oyuna girin, üç gündür oturum açmıyorum seçeneğini işaretleyin, ardından ağı açıp tekrar deneyin, ardından ağ bağlantısını kesebilirsiniz!

SimCity Buildit v1.39.2.100801 MOD APK

Geçmişten günümüze SimCity APK , simülasyon oyunu türünün en ünlü isimlerinden biri olmuştur. Herhangi bir kombinasyon olmadan sadece bu tür bir oyun oynamaya hizmet eder. Ayrıca simülasyon oyunu hareketinin de liderlerinden biridir. Bu yüzden birçok kişi tarafından biliniyor ve şimdiye kadar hayranlarının sevgisini kazandı. PC’lerde ve konsollarda oynanabilir sürümler hala piyasaya sürülüyor ve son derece iyi çalışıyor. Ancak mevcut trende göre insanlar mobil versiyon da veriyorlar. Bu ürün aynı zamanda dünya çapındaki oyuncuların ihtiyaçlarının çoğunu karşılar. Ve gerçekten de, yalnızca Google Play’de 50 milyondan fazla indirmeyle, bu oyunun oyun topluluğundaki popülerliğine de bir göz atabiliriz.

SimCity BuildIt MOD APK indir

SimCity Buildit 1.39.2.100801 Para Hile APK

SimCity Buildit, ELECTRONIC ARTS’ın tanıdık yapımcısı tarafından tasarlanan resmi isimdir. Bildiğiniz gibi, ev yapımı oyunlar her zaman oyuncularının en güzel grafikleri ve tasarım oyunlarını almasını sağlar. SimCity diğer işletim sistemlerinde oynarken harika bir iş çıkardılar. Oyunun ana yayıncısı olan Nintendo’nun önemli miktarda gelir elde etmesini sağlayan da budur. Bu akıllı telefon versiyonu ELECTRONIC ARTS tarafından Android’de hemen yayınlandı. Gerçekten de eski versiyona göre yeni duygular getirecek. Aslında, oyuncular arasındaki etkileşim öncekinden farklı bir seviyeye taşındı. Böylece sağlıklı bir oyun topluluğu yarattı. Oyuna sosyal olarak entegre edilmiş güçlü araçlar, oyuncuların aynı tutkuyu paylaşan kişileri bulmasına ve onlardan yardım almasına olanak tanır.

SimCity BuildIt MOD APK indir

SimCity Buildit 1.37.0.98220 Anahtar Hile APK

Daha önce de belirtildiği gibi, ELECTRONIC ARTS oyunun üreticisi olacak ve üretim ve telif hakkı konusunda tüm sorumluluğu üstlenecek. Oyuncular, grafiklerinden ve tasarımlarından memnun kalacaklar. Huzurlu kır manzaraları, yemyeşil hayvanlar ve çayırlarla Hay Day hayranı olduysanız, “SimCity Buildit” oyuncuları dünyanın en işlek şehirlerinden birine getiriyor. Bu seviyeye ulaşmadan önce, onu en temel şeylerden inşa etmeniz gerekecek. Diğer ürünler gibi, SimCity Buildit bir simülasyon oyunudur, bu nedenle oyunculara gelir getirmeleri ve şehri inşa etmek için malzeme almaları için özel kaynaklar sağlanacaktır.

SimCity Buildit bir uyarlama oyunudur, yani oyunda deneyimlediğiniz her şey orijinal SimCity’den esinlenmiştir. Yaşadığınız şehir, dünyanın en çekici arazilerinden biri olacak. Her şeyden önce boş arazi olacak ama genel olarak zemine bakarsanız zengin bir şehri oluşturan tüm unsurları göreceksiniz. Dağların arkasında, üzerinde pek çok kaynak bulunan dağlar vardır. Önünde ulaşım için elverişli uzun bir plaj var. Şehrin ortasında havayı düzenleyen ve insanların gurur duyulacak bir doğal güzelliğe sahip olmalarını sağlayan nehirler de var.

SimCity BuildIt MOD APK indir

SimCity Buildit APK Son Sürüm indir

3B grafik formatı, bir şehir hakkında görmek istediğiniz her şeyi sağlar. EA tarafından geliştirilen en son grafik teknolojisi ile “SimCity Buildit” bir şehirdeki her şeyi taklit eder. Örneğin, geçmişte, simüle edilmiş bir kasabanın zaman faktörünü kullanan bir işi asla olmamıştı. Ancak bu oyun hava durumu, zaman ve etkinlik alanı gibi birçok farklı faktöre dahil edilmiştir. En çok rahatlıkla görebileceğiniz şey gece ve gündüz değişen oyundur. Sabah herkes işe gitti ama öğleden sonra tabii ki dışarı çıktı. Sonra sosyal hayatta trafik sıkışıklığı, ev yangınları veya çevre kirliliği gibi birçok sorun var. Güzel grafik tasarım sayesinde her şey daha akıcı ve daha çekici hale geliyor.

SimCity MOD APK

SimCity’nin farklı bir kitleye yönelik birçok farklı sürümü vardır. Bu SimCity Buildit sürümü, oyuncuların şehirler inşa etmeye odaklanmasını sağlar. Aile temasıyla ilgili bir oyun bekliyorsanız, “The Sims ™ Mobile” araması yapın. Aile oluşturmaya ve günlük yaşamlarıyla ilgili sorunlara odaklanan bir oyun sürümüyle tanışır.

SimCity BuildIt MOD APK indir

SimCity Buildit daha makro düzeyde çalışır, yani oyuncuların bir aile kurmak yerine şehir yönetimine katılması anlamına gelir. Başlangıçta birkaç cılız binaya sahip küçük bir arazi parçası, en büyük şehirlerden birini yaratmanız için temel oluşturacaktır. Oyuncu, müreffeh bir şehir hayalini gerçeğe dönüştürecek – her şeyin doğanın ayrıcalıklarına sahip olduğu sahilin hemen üzerinde hareketli bir kasaba. Yeriniz yüksek dağlar, rüya gibi beyaz kumlu sahil ve gökdelenlerle dolu zengin bir şehir arasında güzel bir uyum olacak.

SimCity BuildIt MOD APK indir

O halde yüksek hızlı trenler, havaalanları ve limanlar gibi modern ulaşım olanaklarına da sahip olmalıdır. Oyuncuların turist çekmek için şehirlerinin turistik bölgelerine de getirebileceklerinden bahsetmiyorum bile. Para hızla hesabınıza akacaktır. Oyun sırasında en çok endişelenmeniz gereken iki şey, nüfusunuz ve onların mutluluğudur. Şehir, modern ve birçok insanı çekecek yaşam için uygundur. İnsanlar ne kadar kalabalıksa, onları yerleştirmek için doğru kararları verenler olmak sizin için o kadar kolay olacaktır. Sorun çözüldüğünde, insanlar mutlu olacak ve daha fazla para kazanacaklar. Oturup para saymak güzel.


SimCity Buildit MOD APK v1.39.2.100801 (Sınırsız Para/Anahtar) 2022 indir


indir (120MB)

Artık indirmeye hazırsınız SimCity Buildit ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Yapımcıdan

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.