Snap FX v2.7.761 APK + MOD (Premium Kilidi Açıldı)

İsimSnap FX Snap FX en ünlü versiyonudur Snap FX yayıncı dizisi Sweet Snap Studio
YapımcıSweet Snap Studio
TürFotoğrafçılık
Boyut103MB
Versiyon2.7.761
Mod Sürümü2.7.761
Toplam yükleme10,000,000+
Derecelendirme
MOD BilgisiPremium Kilidi Açıldı
Orjinal Play Store
Okumak70 Görüntüleme
Android Android Fotoğrafçılık
4( Puan )303 oylama )
Fiyat: ₺0
Şimdi indir (103MB)

Snap FX, modern bir fotoğraf editörüdür; kullanıcılar, burada yaratılan yaratıcı kreasyonlardan oluşan bir hazine hazinesi karşısında şaşkına dönecekler. Bu, kullanıcılarımızın fantastik gişe rekorları kıran filmler veya diğer bulanık dünyalar yaratmasına izin veren bir uygulamadır. Daha benzersiz olan, bu uygulama için eksiksiz bir bütün oluşturan heyecan verici biçim ve çekici özelliklerin birleşimidir. Yeni güncellenen uygulama, birçok farklılık katıyor ve günümüzün en seçkin süper ürünü olmayı vaat ediyor.

Shot FX: Video Efekt Düzenleyici ve VFX Video MakerShot FX: Video Efekt Düzenleyici ve VFX Video Maker

OLUMLU KATKILAR ALIN

Bu fotoğraf uygulaması, kullanıcılardan gelen olumlu katkıları kabul etmenin akıllı bir yoluna sahiptir. Uygulamayı daha güçlü hale getirmenin bir parçası ve diğer kısmı, kullanıcıların sevgisini kazanmaktır. Uygulama, bugün kullanıcılara benzersiz özellikler getirmeyi vaat ediyor.

BENZERSİZ ETKİLER

Kullanıcılar, Snap FX’te bulunan çok çeşitli benzersiz efektlerin keyfini çıkarır. Ateş topları, orman manzaraları ve hatta modern 3D görüntüler gibi daha yaratıcı efektler eklendi. Bu yaratıcı zincirdeki tüm efektler her zaman fotoğraf ve videoların merkezinde yer alır.

Shot FX: Video Efekt Düzenleyici ve VFX Video MakerShot FX: Video Efekt Düzenleyici ve VFX Video Maker

EN MODERN FİLTRE

Basit takvimlerden her zaman kullanıcıların kalbini kazanan modern filtrelere kadar, fotoğraflarınız ve videolarınız için çekicilik yaratmak için uygulamada bir dizi modern filtre bulunmaktadır.

DAHA SON GIF’LER

Artık kullanıcılar, videoya eklemek ve öne çıkan bir şey oluşturmak için ilginç ve uygun GIF’ler seçebilir. Koleksiyonda her konuya göre benzersiz birçok GIF var ve ihtiyaçlarınıza hizmet etmek için seçmenizi bekliyor.

Shot FX: Video Efekt Düzenleyici ve VFX Video MakerShot FX: Video Efekt Düzenleyici ve VFX Video Maker

MODERN MAKYAJ MODU

Eşsiz bir fotoğraf programı ile heyecan verici filtreler ve efektlerin yanı sıra makyaj modu da geliştirmeye odaklanıyor. Yüzden görünüme, Snap FX en makul şekilde düzenlemenize yardımcı olabilir. Fotoğraflarınızı daha göz alıcı, görsel olarak daha çekici ve özellikle dikkat çekici hale getirin.

YÜKSEK VİDEO KALİTESİ

Bu uygulamada kalite her zaman en çok takdir edilen faktördür. Kullanıcılar her zaman kaliteye odaklanır ve uygulama bu arzuyu gerçeğe dönüştürmeye çalışır. Birçok seviye vardır ve her kalite seviyesinin kendine özgü karakteri vardır ve videolar için çok uygundur. Uygulamadaki videonun kalitesi çok takdir edilmektedir.

Snap FX indir


Şimdi indir (103MB)

Artık indirmeye hazırsınız Snap FX ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Benzer Sweet Snap Studio

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir