Snap Tube Apk indir v5.09.0 (2020 Güncel Sürüm)

0

Snap Tube Apk indir v5.09.0.5093210 (Sürekli Güncel)

SnapTube, YouTube videolarını ve ses dosyalarını indirmek için en hızlı uygulamalardan biridir. Yalnızca YouTube‘dan değil, en sevdiğiniz videolar Facebook, DailyMotion, Instagram veya diğer sosyal ağlardan da indirebilirsiniz.

Bu video indirici, ağ içinde olmadığında video izlemesi gereken ve çevrimdışı iken video izlemesi gereken herkes için uygundur. Tercih ettiğiniz video çözünürlüklerini ve kalitesini seçmenize olanak sağlar.

Bu profesyonel sürüm tamamen %/ 100 ücretsizdir. Arzu ettiğiniz videoyu MP3 gibi herhangi bir formata dönüştürebilirsiniz.Tercih edilen video boyutu, çözünürlük, kalite ve daha fazlasını sağlar. Video kalitesini 4K HD’ye kadar indirebilirsiniz. 

Şimdiden 400 milyon kere indirildi. Ve çok sayıda video eğitimi ve çok sayıda harika özellik bulacaksınız. 1000’den fazla web sitesini destekler.

SnapTube’un Özellikleri

 • Reklamsız
 • Kullanımı kolay
 • Kullanıcı arayüzünü temizler
 • YouTube premium reklamsız videolarını izleyin
 • Daha sonra izlemek için videoları indirin
 • MP3 indirme seçeneği
 • Çoklu format indirme
 • Manuel hız limiti oluşturma
 • Müzik ve videoları düzenleyin
 • Çoklu destekli platform
 • Çoklu dil desteği
 • Çevrimiçi web sürümü
 • Hızlı yükleme seçeneği

Kullanımı Kolay: Çok basittir. Sadece bu uygulamayı indirin ve ardından kurun. Ekranda video arama seçeneği ve orada indirme seçeneği de göreceksiniz. Uygulama, istediğiniz boyut ve çözünürlükleri indirmenizi önerecektir.

Çözünürlüğü seçtikten sonra bir video veya ses formatı seçmeniz gerekir. Ardından indirmeye başlayacaktır. Yükleme, arama, indirme, çözünürlük her şeyi seçmek kolay ve anlaşılırdır. Tüm seçenekler düzgün, anlaşılır ve herkes için kolaydır.

SnapTube pro: Bu profesyonel sürümü kullanarak, bu video indiricideki reklamları engelleyebilir veya kaldırabilirsiniz.

Çoklu format indirme: Dosyaları çoklu formatta mp4, avi, Flv, 3gp, mp3, aac olarak indirebilirsiniz. Ses dosyasına ihtiyacınız varsa, onu bir ses dosyası olarak indirebilirsiniz. Video dosyasına ihtiyacınız varsa, video formatı olarak indirebilirsiniz.

Manuel hız limiti: İndirme hız limitinizi manuel olarak düzeltebilirsiniz. Form ayarı, indirme için hız sınırını ayarlayabilirsiniz. Bu sınır, internet hızınızı kontrolünüzde olacaktır.

Açık kullanıcı arayüzü: Kullanıcı Arayüzü, YouTube tasarımına dayanmaktadır. YouTube tasarımı en çok herkes için popülerdir ve insanlar için kolay olmaldır. Bu kavramı akılda tutarak web sitesi kullanıcılar için tasarlanmıştır. Zaten YouTube’a benziyor.

Müzik ve videoları organize edin: Müziklerinizi ve videolarınızı düzenleyebilirsiniz. İndirdiğiniz videoları ve müzikleri istediğiniz klasörde saklamak istiyorsanız düzenleyebilirsiniz. İndirdiğiniz dosyalarınızın nerede olduğu konusunda endişelenmenize gerek yok mu? Sadece SnapTube’u kullanın ve kendiniz ayarlayın.

Çoklu desteklenen platform: SnapTube uygulaması birçok platformu destekler. Birden çok formattan video ve müzik indirmek için birden fazla ortam ve tek seferde birden çok indirme.

Çoklu dil: Bu uygulama 38 Dili destekliyor. SnapTube’u ana dilinizle kullanmak, kullanıcıları daha rahat hale getiriyor. Ana diliniz olan YouTube indiricinizin keyfini çıkarın.

MP3 indirmeleri: İsterseniz video dosyasını mp3 formatında indirebilirsiniz. Video dosyanızı mp3 olarak Telefonunuza ve Sekmenize indirebilirsiniz.

Hızlı indirme: Bu uygulama, bağlantı noktasına birden çok bağlantı oluşturacaktır. Tek bir video için birden çok bağlantı oluşturur ve bu bağlantılar videoyu daha hızlı hale getirir. MP3’ü indirmek sadece birkaç saniye sürecektir.

Bant genişliği bağlantınızı tamamen kullanmak istiyorsanız bu uygulamaya ihtiyacınız var.

Paylaş: İndirdiğiniz videoları ve müzikleri birden çok platformda paylaşabilirsiniz. Videolarınızı paylaşmak, Bluetooth, paylaşmak, e-posta ve çok daha fazlası için birden fazla seçenek.

SnapTube Güvenli : Bu uygulama android kullanıcıları için tamamen güvenli, kişisel bilgilerinize erişmez. Bu uygulama% 100 güvenlidir. Bu uygulamada kötü amaçlı yazılım veya virüs yok.

Kullanıcıya güvenilir: SnapTube, Android cihazlar için güvenilir uygulamalardan biridir. 400 milyondan fazla indirme, onu popüler hale getirdi ve genel olarak, her zaman olumlu bir inceleme ve geri bildirim aldı. Şirket çok şeffaf, son zamanlarda projeleri ve gelirleri hakkında web sitelerinde yayınladılar.

Desteklenen video barındırma Platformları : YouTube, DailyMotion, Instagram, Facebook, Twitter, SoundCloud, Vimeo, Vine, Songs Lelo, Vuclip, Funny or Die, Vid.me, Fresh Video ve çok daha fazlası. Herhangi bir web sitesi uygulamalardan desteklemiyorsa, SnapTube web sitesinde kontrol edebilirsiniz.

Desteklenen çözünürlükler: 4K, 1920 × 1080 (Full-HD), 1280 × 720 (HD), 640 × 360, 320 × 240

Desteklenen müzik formatları: 128K MP3, 128K M4A

Dezavantajı: Bu video indirici yalnızca Android cihazlar için kullanılabilir.  iOS veya Windows gibi başka platformlarda kullanmak isterse, kullanıcının çalıştırmak için emülatör kullanması gerekir.

Nasıl kurulur?

Etkin değilse ayarlardan bilinmeyen kaynaklardan yüklemeye izin vermeyi etkinleştirin.

 1. İndirdikten sonra, bu uygulamayı indirme klasörünüzden açın.
 2. Şimdi Android cihazınıza kurun.

Nasıl kullanılır?

 1. Uygulama ekranına gidin ve çalıştırmak için SnapTube’u seçin.
 2. İndirmek ve video sitesine gitmek için çok sayıda sekme ve seçenek göreceksiniz.
 3. İndirmek istediğiniz videoyu oynatın.
 4. Oynarken, ekranın sağ alt köşesindeki ekranda indirme düğmesi ve simgesini göreceksiniz.
 5. Ardından video çözünürlüğünü ve formatını seçin. Videolarınız inmeye başlayacak. İndirme ilerlemesi bildirim çubuğunda gösterilecektir.
 6. İndirme işlemini tamamladıktan sonra, indirilen videolara erişebileceksiniz. Herhangi bir video oynatıcı bu videoları oynatabilir.

SnapTube Apk indir Full (2020) sitemiz üzerinden hiç bir ücrete tabi tutulmadan birbirinden farklı indirme seçenekleriyle indirebilirsiniz. Sitemiz üzerinden yapacağınız bütün indirmeleri ücretsiz olarak indirebilirsiniz. SnapTube Apk indir Full (2020) Pro Premium Mod ve Daha fazla Android apk uygulama indirmek mod premium pro full güncel sürümlere ulaşmak için apk indir kategorisine göz atmayı unutmayın.

SnapTube Apk indirme Linkleri Güncel

Güncel Sürüm Tarihi 01 Aralık 2020 SnapTube Apk indir

DOSYACO İNDİR DOSYAUPLOAD İNDİR MEDİAFİRE İNDİR
Cevap bırakın

Mail yayınlanmayacak yeğen.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku