Solid Explorer File Manager Apk indir – Full Tam Sürüm Kilitsiz Mod v2.7.20

0

Solid Explorer File Manager Apk indir – Kilitsiz Mod v2.7.20

Solid Explorer bir tür dosya yönetimi uygulamasıdır. Materyal tasarım ile birlikte gelen uygulamada ayrı ayrı iki farklı pencerede çalışabilirsiniz. 7ZIP, RAR ve TAR arşivlerini okuma desteği de sunması ile birlikte ZIP arşivi oluşturabilirsiniz. Bulut hesaplarınızı dahi yönetebileceğiniz bir sistemi bulunmaktadır. Arama sayesinde istediğiniz dosyaya kısa sürede erişebilirsiniz. Depolama istatistiklerini detaylıca sunan uygulama, oldukça özellikli bir altyapı ile gelmektedir. Dosya yönetimi konusunda hemen hemen aradığınız tüm özellikleri size sunmaktadır. Solid Explorer ile fotoğraflarınızı, videolarınızı kolayca görüntüleyebilir ve onlar üzerinde değişiklikler yapabilirsiniz.

Solid Explorer File Manager Apk uygulamasını sitemiz üzerinden hiç bir ücrete tabi tutulmadan birbirinden farklı indirme seçenekleriyle indirebilirsiniz. Sitemiz üzerinden yapacağınız bütün indirmeleri ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Solid Explorer File Manager Apk ve daha fazlası için Apk indir kategorisine göz atmayı unutmayın ?

Cevap bırakın

Mail yayınlanmayacak yeğen.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku