Solid Explorer File Manager v2.8.17 APK + MOD (Premium)

Uygulama ismi Solid Explorer File Manager Solid Explorer File Manager en ünlü versiyonudur Solid Explorer File Manager yayıncı dizisi
Yayıncı NeatBytes
Tür Araçlar
Boyut 14MB
Son Sürüm 2.8.17
Mod Sürümü 2.8.17
Son Güncelleme 05.10.2021
MOD Özellikleri Premium
Orjinal Play Store
Okumak 671 Görüntüleme
Android Android Araçlar
4( Puan ) 430 oylama )
Fiyat: ₺0
Hemen indir (14MB)

  • Tam sürüm kilidi açıldı - ek lisans anahtarına gerek yok;
  • Drive bulutu çalışıyor.

Solid Explorer File Manager Apk indir – Kilitsiz Mod v2.8.17

Solid Explorer bir tür dosya yönetimi uygulamasıdır. Materyal tasarım ile birlikte gelen uygulamada ayrı ayrı iki farklı pencerede çalışabilirsiniz. 7ZIP, RAR ve TAR arşivlerini okuma desteği de sunması ile birlikte ZIP arşivi oluşturabilirsiniz. Bulut hesaplarınızı dahi yönetebileceğiniz bir sistemi bulunmaktadır. Arama sayesinde istediğiniz dosyaya kısa sürede erişebilirsiniz. Depolama istatistiklerini detaylıca sunan uygulama, oldukça özellikli bir altyapı ile gelmektedir. Dosya yönetimi konusunda hemen hemen aradığınız tüm özellikleri size sunmaktadır. Solid Explorer ile fotoğraflarınızı, videolarınızı kolayca görüntüleyebilir ve onlar üzerinde değişiklikler yapabilirsiniz.

Solid Explorer File Manager Apk uygulamasını sitemiz üzerinden hiç bir ücrete tabi tutulmadan birbirinden farklı indirme seçenekleriyle indirebilirsiniz. Sitemiz üzerinden yapacağınız bütün indirmeleri ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Solid Explorer File Manager Apk ve daha fazlası için sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın..

Solid Explorer File Manager indir


Hemen indir (14MB)

Artık indirmeye hazırsınız Solid Explorer File Manager ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir