Space Agency v1.9.8 MOD APK (Hızlı Başlatma/Para) indir 2022
Space Agency v1.9.8 MOD APK (Hızlı Başlatma/Para) indir 2022

Space Agency v1.9.8 MOD APK (Hızlı Başlatma/Para) indir 2022

Space Agency, size en rahat ve eğlenceli şekilde uzay roketi yapma deneyimini yaşatan bir oyundur. Ayrıca, evrenin dışındaki güneş sistemini keşfetme fırsatınız da var.

Android Android 4.0 ve üzeriOyun
4 ( 868 Puan )
Price: $0
İsim Space Agency
Yapımcı Nooleus
Tür Oyun
Boyut 23MB
Versiyon 1.9.8
MOD Bilgisi Hızlı Başlatmalar/Para
Orjinal Google Play
Space Agency is the most famous version in the Space Agency series of publisher Nooleus
Mod Version 1.9.8
Total installs 1,000,000+

indir (23MB)
  • Oyunda hızlı başlatma miktarınız sınırsızdır.
  • Oyundaki gerçek para özelliklerinin kilidi açılır.

Adınızla bir uzay roketi yaratmayı her zaman hayal ettiyseniz, bu oyunu kaçırmayın. Bu oyun arzularınızı gerçekleştirmenize ve akıllı icatlarınızı her zaman güvenle ve rahatça ortaya çıkarmanıza yardımcı olabilir. Size birçok zor ve karmaşık zorluğu getireceği söylenebilir, bu yüzden bunları aşmak için akıl ve zekaya sahip olmanız gerekir.

Uzay Ajansı

EN GÜZEL VE ​​BENZERSİZ ROKETLERİN YARATILIŞINI SERBEST BIRAKIN

Uzay Ajansı’na gelen oyuncular, büyük ve modern uzay roketleri yaratmak için fikir ve fikirlerini geliştirme hakkına sahip olacaklar. Füzeler hakkındaki tüm deneyim ve bilgileri, onları yapma sürecinde uygulamanız gerekir. Ayrıca bir çok bilim adamının tarihindeki büyük buluşlara nasıl danışacağınızı ve hakkında bilgi edineceğinizi bilmelisiniz. Belki oradan bazı mükemmel modelleme ve montaj detaylarını öğrenirsiniz. Herkesin istediği şekilde özgürce yatırım yapma hakkı vardır.

EN GÜZEL VE ​​BENZERSİZ ROKETLERİN YARATILIŞINI SERBEST BIRAKIN

Uzay Ajansı, evrenin ötesindeki geniş güneş sistemini keşfetmenize izin verecek. Burada, bu garip yeni dünyaya gözlerinizi açabileceksiniz. Ayrıca, galaksiyi ve birçok olağanüstü benzersiz ve güzel gezegeni de öğrenebilir ve görebilirsiniz. Bu, oyuncuların evren hakkında daha yeni bilgilere sahip olmalarına ve öğrenmelerine yardımcı oldu. Bu devasa güneş sistemine kendi gözlerinizle şahit olmak sizi çok heyecanlandıracak.

Uzay AjansıUzay Ajansı

ÜRÜNÜ TAMAMLAMADA BİRÇOK ZORLUK VE ZORLUK YAŞAMAK

Bir uzay roketi monte etme ve inşa etme sürecinde, birçok özel karmaşık adımdan geçeceksiniz. Senin görevin çizimler oluşturmak, ardından parçalarını birbirine bağlamak. Ayrıca, roketin ağırlığını en uygun şekilde ölçmeli ve dikkate almalısınız. Bu çalışmada pek çok riskten ve engelden kaçamayacaksınız ancak denediğiniz ve pes etmediğiniz sürece gelecekte bir uzay roketi yaratacaksınız. Müthiş yeteneğin ve bilimsel zeka seviyenle senin için hiçbir şey karmaşık olmayacak.

UYDU YAPILDIKTAN SONRA BAŞLATIN

Roketi yaptıktan sonra modeline göre fırlatmayı deneyin. Roketin planlandığı gibi havalanmasına ve uçmasına izin vermek için tıklama hakkına sahipsiniz. Roket sorunsuz ve hızlı bir şekilde uçuyorsa, muhtemelen işinizi iyi yaptınız. Uzay Ajansı size eğlence anları getirecek ve büyük tutkunuzu tatmin edecek. Üstelik bu oyunu oynadıktan sonra, anlayışınızı genişletecek ve hayatta daha fazla potansiyele sahip olacaksınız.

Uzay AjansıUzay Ajansı

GRAFİK VE SES ÇOK CANLI VE GERÇEKÇİDİR

Space Agency’deki grafik tasarımcı, oyunculara grafiklere harika bir bakış attı. Her detay ve montaj yöntemi çok özel olarak ana hatlarıyla belirtildiği için, her benzersiz model oyuncuların özünü görmelerini ve daha iyi anlamalarını kolaylaştırır. Ayrıca roketin fırlatma sesi de oldukça gerçekçi bir şekilde yankılanıyor ve oyuncuya bu oyundaki heyecanı ve çekiciliği hissettiriyor.

ANA ÖZELLİKLER

  • Yaratıcılığınızı serbest bırakın ve uzaya nüfuz edebilen dev bir uzay roketi yaratın.
  • Kendi yollarına roket yapma hakkına sahip olun ve füze üretim süreçlerinde uygulamak için tarihteki bazı ünlü roketleri nasıl manipüle edeceğini ve bunlara atıfta bulunacağını bilin.
  • Kaliteyi test etmek ve tamamlamak için hataları düzeltmek ve tamamlamak için tamamladıktan sonra roketi fırlatalım.
  • Çevrenizdeki uçsuz bucaksız evreni keşfedin ve gözlerinizi genişletin ve aynı zamanda en canlı ve gerçekçi grafiklerin keyfini çıkarın.
  • Beyninizin zekasını geliştirmenize ve iyileştirmenize, birçok değerli ders ve deneyim öğrenmenize ve çizmenize yardımcı olur.

Space Agency v1.9.8 MOD APK (Hızlı Başlatma/Para) indir 2022 indir


indir (23MB)

Artık indirmeye hazırsınız Space Agency ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.