Speed Test WiFi Analyzer v2022.01.51176 APK + MOD (Premium Kilidi Açıldı)

Hız Testi wifi Analyzer, yavaş ağ bağlantınızı düzeltecektir. Uygulama, bağlantı ve iyileştirme tarafında uzmanlaşmıştır, bu nedenle içiniz rahat olsun ve bu sefer tüm sorumluluğu uygulamaya bırakın.
İsim Speed Test WiFi Analyzer Speed Test WiFi Analyzer en ünlü versiyonudur Speed Test WiFi Analyzer yayıncı dizisi analiti Experts Group
Yapımcı analiti Experts Group
Tür Araçlar
Boyut 35MB
Versiyon 2022.01.51176
Mod Sürümü 2022.01.51176
Toplam yükleme 1,000,000+
Derecelendirme
MOD Bilgisi Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Play Store
Okumak 12 Görüntüleme
Android Android Araçlar
5( Puan ) 884 oylama )
Fiyat: ₺0
Şimdi indir (35MB)

Ağınız için endişeleniyorsunuz. Ardından Hız Testi wifi Analyzer, bu endişenin üstesinden gelmenize yardımcı olacaktır. Program, sorunu olabildiğince çabuk çözmenize yardımcı olmak için mevcut wifi bağlantılarını ve durumunu kontrol etmenize yardımcı olacaktır. Program, ağ erişim hızını kontrol etmenize ve ağın bilgileri hızlı işleme kapasitesini görüntülemenize yardımcı olacaktır. Günlük yaşamdaki yararlı işlevleri nedeniyle, kullanıcılar bu programı kullanma konusunda kendilerini güvende hissedebilirler.

Hız Testi WiFi Analizörü Hız Testi WiFi Analizörü

AĞ BAĞLANTISINI KONTROL EDİN

Uygulama, ağ bağlantınızı ve mevcut ağ durumunu kontrol etmenize yardımcı olacaktır. Numaralar verilecek ve kullanıcıların ağ bağlantı durumunuzun iyi olduğunu bilmeleri gerekiyor. Uygulama ayrıca her zaman cihazınızın diğer cihazlardan daha iyi bağlanmasına yardımcı olur.

YAVAŞ AĞ DURUMUNU DÜZELTİN

Yavaş veya gecikmeli ağ koşulları, cihazınızın doğru şekilde çalışmasını zorlaştıracaktır. Yani Hız Testi wifi Analyzer, bağlantıyı eskisinden daha kararlı hale getirmek için her zaman sabit bir özellik sunar. Uygulama ayrıca her zaman ölçümleri analiz eder ve buna bağlı olarak ağınızın karşı karşıya olduğu kilit noktaları düzeltmek için.

Hız Testi WiFi Analizörü Hız Testi WiFi Analizörü

BAŞKA BİR BAĞLANTI ALGILANDI

Uygulama, kullanmakta olduğunuz mevcut bağlantıdan daha kararlı başka bir bağlantı tespit etmeyi mümkün kılar. Bu, bağlantıları değiştirmenize ve karşı tarafın bağlantısını kendi ihtiyaçlarınızı daha iyi karşılamak için kullanmanıza olanak tanır. Uygulama ayrıca, kullanıcıların istediği ve iyi bir şekilde karşıladığı modern ihtiyaçları her zaman yakalar.

ERİŞİMİ KISITLA

Ana şey, Speed ​​​​Test wifi Analyzer’ın wifi bölgenize erişimi kısıtlayan bir özelliğe sahip olmasıdır. Wifi alanınıza erişen cihazları atacaksınız veya uygulama isterseniz engellemenize yardımcı olacak. Bu, bağlantınızı güvenli bir bölgede tutar ve her durumda her zaman güvenlidir. Ayrıca, erişimi kısıtlamak, tüm bilgilerinizi her koşulda dikkatli bir şekilde saklamanıza yardımcı olacaktır.

Hız Testi WiFi Analizörü Hız Testi WiFi Analizörü

ANA ÖZELLİKLER

  • Ağ bağlantı hızınızı kontrol edin ve erişiminizin başarılı olması için belirli ölçüler verin.
  • Cihazınız için ağı kullanırken her zaman wifi’nizi sabitleyin ve her zaman bir güvenlik duygusu yaratın.
  • Yeni wifi’yi keşfedin ve ortaya çıkan sorunlar hakkında endişelenmeden en hızlı erişime sahip olmanıza yardımcı olun.
  • Bize keyifli bir deneyim yaşatmak için yavaş veya sıkışık ağların üstesinden gelin.
  • Wifi’nizi kimin kullandığını tespit edin ve isterseniz kısıtlayabilirsiniz.

Speed Test WiFi Analyzer indir


Şimdi indir (35MB)

Artık indirmeye hazırsınız Speed Test WiFi Analyzer ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir