Spotify Lite v1.9.0.7130 APK + MOD (Premium Kilidi Açıldı)

İsimSpotify Lite Spotify Lite en ünlü versiyonudur Spotify Lite yayıncı dizisi Spotify AB
YapımcıSpotify AB
TürMüzik ve Ses
Boyut25MB
Versiyon1.9.0.7130
Mod Sürümü1.9.0.7130
Toplam yükleme10,000,000+
Derecelendirme
MOD BilgisiPremium Kilidi Açıldı
Orjinal Play Store
Okumak642 Görüntüleme
Android Android Müzik ve Ses
4( Puan )915 oylama )
Fiyat: ₺0
Şimdi indir (25MB)

  • Premium Kilidi Açıldı
  • Sınırsız atlama
  • Hata ayıklama bilgisi Kaldırıldı
  • Çok dilli
  • Altın AMOLED Tema
  • Maalesef İNDİRME ÇALIŞMIYOR

Spotify Lite, Spotify standardının kısaltılmış bir versiyonudur. Spotify Lite boyutu yalnızca 15 MB, Android’deki standart Spotify ise 85 MB’a kadar. Bu sürüm, sınırlı depolama kapasitesine sahip kullanıcılar için makul bir seçenek olacaktır. İşletim sisteminin daha az alan kullanan birçok eski sürümü için uygun olacak, sadece bu sürüm standart sürümden daha fazla pil tasarrufu yapmamıza yardımcı olacak. Spotify Lite, ana Spotify uygulaması gibi çalışmaya devam eder.

Spotify Lite

ARAYÜZ ÇOK DEĞİŞTİ

Kompakt ve hafif lite versiyonuna uygun olarak, Spotify Lite’ın arayüzü de yayıncı tarafından yayınlandı, arayüzü çok daha kompakt görünecek şekilde yeniden tasarladı, yine de ana arayüze oldukça benziyor. Biraz dikkat edersek, ekranın alt köşesindeki gezinme çubuğu olan bu lite sürümdeki farkı fark edeceğiz. Spotify Lite yalnızca ana sayfa, arama ve favori düğmelerini görüntülerken, ana sayfamız, göz atma, arama, radyo ve kitaplık gibi normal sürüm düzen düğmelerini görüntüler.

KURULUM MENÜSÜ DE ÖNEMLİ OLARAK DEĞİŞTİ

Spotify Lite’ın ayarlar menüsünden bahsetmişken de oldukça minimalist; yayıncı, bu sürümdeki ses düzeyi ve kalite gibi ayarları kaldırmıştır. Spotify Lite’da, yalnızca uygulamanın kullandığı mobil veri ağı alanı miktarını ve uygulamanın ne kadar kapasite kapladığını kontrol etmemize izin verilir.

Ayrıca, 500MB, 2GB ve 3GB gibi sınırlı boyutlu seçenekler de dahil olmak üzere Spotify Lite’ın aylık veri boyutu kullanımına sınırlar ayarlayarak kendimizi de değiştirebiliriz.

Spotify Lite

Spotify Lite

DAHA AZ ÖZELLİK

Spotify’ın standart sürümünde, çevrimdışı mod, bağlantı, sosyal ağ özellikleri, filtreler, ses seviyeleri ve müzik kalitesi gibi ayrıntılı özelliklere tam erişime izin verilir. Bu satırlara daha iyi uyacak bir Spotify Lite sürümü oluşturmak için daha az özellik aşağı.

MÜZİK KOŞULARINDA ÇEKİLİŞLER VAR

Spotify’ın standart versiyonunda yine de belirli şarkıları seçip dinleyebiliyoruz ve çevrimdışı dinlemekten hoşlandıklarımızı günlük ücret ödediğimizde indirebiliyoruz. Ancak Spotify Lite sürümü için hemen hemen hepsi kaldırıldı; ister ücretli ister ücretsiz bir kullanıcı olun, yine de dinlemek ve indirmek için belirli bir şarkıyı seçemezsiniz. Sadece bir tür şarkı karışımını dinleyebiliriz. Bu, Spotify Lite sürümünde büyük bir eksi.

Bence Car View veya animasyon gibi gereksiz özelliklerin kaldırılmasına öncelik vermek yeterli. Yine de bu tükenme, Spotify Lite’ın bu sürümünü deneyimleyenler için gerçekten hayal kırıklığı yaratıyor.

Spotify Lite

Spotify Lite

SÜRÜM SADECE BAZI ÜLKELERDE GÖRÜNÜR.

Spotify Lite, şu ana kadar yalnızca 36 ülkede, çoğunlukla yalnızca düşük maliyetli telefonların bulunduğu yerlerde resmi olarak piyasaya sürüldü. Latin Amerika, Orta Doğu, Afrika ve Asya gibi serbest bırakılan ülkeler.

Pilimizi ve kapasitemizi azaltmak için gereksiz, can sıkıcı özellikleri kaldıracak Lite’ı bildiğimden beri Lite’ın birçok sürümünü kullandım.

Spotify Lite indir


Şimdi indir (25MB)

Artık indirmeye hazırsınız Spotify Lite ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Benzer Spotify AB

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir