Spotify Music v8.6.70.1 APK + MOD (Spotify Music Premium)

İsim Spotify Music Spotify Music en ünlü versiyonudur Spotify Music yayıncı dizisi
Yapımcı Spotify Ltd
Tür Müzik ve Ses
Boyut 32MB
Versiyon 8.6.70.1
Mod Sürümü 8.6.70.1
MOD Spotify Music Premium
Orjinal Google Play
Okumak 29.6K Görüntüleme
Android Android Müzik ve Ses
4( Puan ) 267 oylama )
Fiyat: ₺0
Şimdi indir (32MB)

 • Sonraki Parçanın Kilidi Açıldı;
 • Kilidi Açılmış Pevious Track;
 • Kilidi Açık FWD / BWD Arama
 • Kilidi Açılmış / Herhangi Bir Şarkı ve Albüm Seçebilme
 • Kilidi Açılmış Bir Kez / Tümünü Tekrarla;
 • Kilidi Açılmış Karıştırma;
 • Kilidi Açılmış Çok Yüksek Ses (Görsel, Devam Eden Çalışma);
 • Engelli Zorla Karıştırma;
 • Kilitli Olmayan Spotify Connect (Premium Bypass);
 • Kilitli Olmayan İsteğe Bağlı Paylaşım;
 • Kilitsiz Kanvas Paylaşımı;
 • Kilitlenmemiş Ses Özelliği;
 • Kilitsiz Ses Kontrolü;
 • Kilidi Açılmış Hareketli Kalp;
 • Kilitli Olmayan Şarkı Sözleri Paylaşımı (Yalnızca desteklenen ülkelerde çalışır);
 • Kilitlenmemiş Hikayeler;
 • Kilitsiz Eşlik Etme (Yalnızca desteklenen ülkelerde çalışır);
 • Kilidi Açılmış Kullanıcı Oynatma Listesi Ek Açıklaması (Yeni Özellik);
 • Kilitlenmemiş Follow Feed;
 • Kilitsiz İçerik Modu;
 • Kilitlenmemiş Tam Ekran Hikayeler;
 • Kilitli Facebook Girişi;
 • Devre Dışı Bırakılmış Sesli Reklamlar;
 • Devre Dışı Bırakılmış Video Reklamlar;
 • Devre Dışı Bırakılmış Görsel Reklamlar;
 • Devre Dışı Bırakılmış Üçüncü Taraf Reklamları;
 • Diller: Tam Çok Diller;
 • CPU'lar: armeabi-v7a, arm64-v8a, x86;
 • Ekran DPI'leri: 160dpi, 240dpi, 320dpi, 480dpi, 640dpi;
 • Orijinal paket imzası değiştirildi.

Spotify APK indir

Dünya üzerinde en çok kullanılan müzik uygulaması olan Spotify ‘ı sizler için; Full Premium olarak sınırsız APK bir şekilde aşağıda ulaşabileceğiniz linkler üzerinden paylaşıyorum. Sınırsız bir şekilde müzik dinleyeceğiniz bir müzik uygulaması olan Spotify APK. Kendi şarkı listenizi oluşturup; herhangi bir beğendiğiniz diğer şarkı listelerini takip eder. Spotify Premium MOD ile ücretsiz bir şekilde ruhunuza en uygun müzik listelerini; reklamsız bir şekilde dinleyebilirsin ve daha fazla uygulama için android uygulama kategorisini ziyaret etmeyi unutmayın..

Spotify Son Sürüm indir

Spotify APK dosyası ile müzikleri; ister sıra sıra, ister karışık bir şekilde çalmak mümkün. İster ruh halinize göre, dilerseniz yeni müzikleri veya eski müzikler;i istediğiniz gibi şarkı listesini açıp, sınırsız şekilde doyasıya olarak müzik dinlemek mümkün. Spotify Sınırsız Müzik, internetsiz bir şekilde de sevdiğiniz müzikleri dinlemek için; müzikleri dinlerken indirmek ve istediğin müziği internetsiz bir şekilde de dinlemek mümkün.

Spotify Premium indir

Kullanıcılar uygulama için başarıyla bir hesap oluşturduktan sonra; uygulamadan gelen ilk şey, kullanıcının en çok hangi müzisyenleri veya grupları sevdiğini sormaktır. Uygulama, herkesin tercihlerinin farklı olduğunu bilir. Uygulama, kullanıcının beğendiği müzisyenlere güvenerek; ilgili tüm çalışmaları veya sonuçları anında ekranda önerir. Bu sadece her şeyin başlangıcı, uygulama kullanıcının en önemli etkinliklerini takip eder; ilgili duyduğunuz türlerdeki tüm şarkıları size sürekli olarak önerir.

Spotify Premium

Spotify Premium hizmeti şu anda müzik çalarlar arasında en iyi liste uygulamasıdır. Devasa müzik arşivine sahiptir. Ayrıca, tüm uygulama içeriği ücretsizdir. Kullanıcılar, yer imleri, döngü, yorumları okuma ve oynatma listesine; ekleme gibi seçeneklerle kullanıcılar ile doğrudan etkileşime girebilir. Uygulama her gün sürekli olarak; yeni içeriği günceller, otomatik olarak öneriler üzerinde çalışır. Bununla birlikte her zaman ilgilendikleri yeni içerikler getirir. Ayrıca, uygulama çıktığında ilk 3 ay ücretsiz olarak hizmet vermiş olsa ‘da; bu şuanda mümkün değil, dert etme. Senin için paylaştığım indirme dosyası ile spotify hesabınıza ücretsiz sahip olabileceksin.

Birçok kullanıcı Spotify’ın müzik önerme yeteneğinden her zaman etkilenmiştir. Bu onu diğer uygulamalar ‘dan farklı kılmıştır. Özellikle, kullanıcının dinleme deneyimi her zaman uygulamanın en önemli önceliğidir. Bununla birlikte kullanıcıların; her şeyi duygularına göre özelleştirmelerine olanak tanıyan birçok seçenekle birlikte gelir. Ancak, uygulama dünyadaki tüm müziği sunmak için akıcı işlevini kullandığından; kullanıcının şarkıları dinlemek için her zaman internete bağlı olması gerekir. Paylaştığımız uygulama sayesinde spotify internetsiz müzik dinleme özelliği; kullanıcılar istedikleri herhangi bir uygulama ‘da başka işler yaparken arka planda müzik dinleyebilir. Bununla birlikte uygulamaları gizleyebilir.

Spotify Reklamsız

Spotify müzik reklam kaldırma optimizasyonu, kullanıcıların her zaman sevdiklerini vurgular. Arka planda çalışırken bile her şeyi sorunsuz ve kararlı hale getirir. Dahası, uygulama, kullanıcılara daha iyi bir kullanıcı deneyimi için arayüzü; tüm uygulamayı kişiselleştirmeleri için birçok çekici seçenek sunar. Uygulama, uygulamanın her zaman istediği çok kültürlülüğü gösteren; olağanüstü tasarımlarla birçok farklı temaya ve renge sahip olacaktır. Uygulama, kullanıcılara en etkileyici ve esnek optimizasyonu sağlamak için; performansını artırırken her zaman yeni şeyleri düzenli olarak güncelleyecektir.

Spotify’daki tüm müziklerin akışı ücretsiz olduğundan, uygulama; kullanıcıların kişisel tercihlerini oynatma listeleri aracılığıyla dünyayla paylaşmalarına yardımcı olacak. Herkes oynatma listelerini birçok farklı şekilde paylaşabilir. Bu nedenle uygulamanın; bu kadar kullanıcı dostu ve bağlantı kurması kolay olmasının nedeni de budur. Ayrıca, uygulama kendi oynatma listelerini diğer kişilerin arama sonuçlarına eklerken; kullanıcılar her oynatma listesi için gizlilik ayarlayabilir. Çalma listesi paylaşımı, diğer müzik çalarlarda nadir bulunan bir özelliktir ve Spotify web ‘i daha popüler hale getirir ve birçok kullanıcı kolayca erişimi mümkün kılar.

Spotify APK v8.9.90.3

Google Podcast ve Spotify Podcast yaygın olarak kullanılan en popüler trend uygulama ‘dır ve birçok insanın bu konu hakkında olumlu yorumları vardır. Bugün dünyada milyonlarca farklı podcast kanalı var. Bunlar her gün düzenli olarak yayınlmakta. Kullanıcılara ulaşmak ve ne kadar harika olduklarını keşfetmeleri için geniş bir seçenek sunuyor. Dahası, uygulama podcast sekmesini ilk ziyaret ettiklerinde kullanıcıların kişisel tercihlerine ihtiyaç duyacak, uygun içerik kanalları önerecek ve hatta tüm kullanıcıların beklentilerini aşacak şekilde tasarlanıyor.

Spotify müzik indirme android şu anda birçok büyük faktör sayesinde yaygın olarak bilinen en popüler ve potansiyel müzik çalarlardan biridir. Kullanıcılar uygulamaya geldiğinde, mükemmel bir öneri ile karşılanacak ve ardından kullanıcıların keşfetmesi için günlük olarak güncellenen yeni içerikler gelecek. Sorunsuz optimizasyon, kişisel kullanım deneyimini iyileştirme ve kullanıcılara uygulamayı özelleştirmeleri için birçok seçenek sunan bir özelliktir. Ve son olarak, bu podcast veya çalma listelerini paylaşma özelliği ve herkesin müzik veya mizahi programlarla dünyaya ve dünyadaki insanlara ulaşma şansı olacak.

Spotify Premium MOD APK indir

En iyi müzik dinleme uygulaması olan Spotify Premium Full APK indir; aşağıdaki linklerden Premium MOD olarak indirerek sınırsız yüksek kalitede müzik dinlemenin keyfini sürün.

Spotify Uygulamasını Premium MOD APK (Sürekli Güncel 2021 Son Sürüm) sitemiz üzerinden; hiç bir ücrete tabi tutulmadan reklamsız ve ücretsiz olarak indirme seçenekleriyle indirebilmek mümkün. Sitemiz üzerinden yapacağınız bütün indirmeler ücretsiz şimdiden iyi keyifler dileriz.

Spotify Music indir


Şimdi indir (32MB)

Artık indirmeye hazırsınız Spotify Music ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Sizin için önerilen

Belki Seversin

Yorumlar

Enes Aktürk

Usta ben daha yeni indirdim elinize sağlık tamamen ücretsiz kullanabilir miyim 3 ay sonra falan sıkıntı çıkmaz sonradan deme

Cevapla-
  ApkReis

  Tamamen ücretsiz kullanabilirsin 🙂

  Cevapla-
Alper

Usta apk da şarkıları atlıyordum bir kereliğine 30snlik geçilemeyen bir reklam çıktı. Arada böyle yapması normal mi?

Cevapla-
  ApkReis

  Premium hesapta reklamları bloke edip sizlere sunuyoruz reklam çıkmaması ve keyifli kullanmanız için gerekli tüm işlemleri en iyi şekilde yapmaya gayret ediyoruz uygulama yapısınk tekrar kontrol edip en güncel sürümünü tekrar paylaşıyoruz olacaz bizi takip etmeyi unutma yeğen.

  Cevapla-
rabia

abi dosyayı indirdim ama hesabıma giriş yaptıktan sonra premium özelliğine erişemiyorum, ne yapmalıyım?

Cevapla-
  ApkReis

  Yeni sürümü ile link güncellenmiştir, Spotify Premium MOD sorunsuz çalışmakta indirip tekrar yükleyin.

  Cevapla-
Ozan

abi indirdim ama premium değil,normal spotify?

Cevapla-
  ApkReis

  Link güncellenmiştir.

  Cevapla-
Belma

Mod çalışmıyor play storedan indirmiş gibi görünüyor link kullanarak apk indirdiğim halde sorun nasıl çözülebilir?

Cevapla-
  ApkReis

  Spotify Premium MOD sorunsuz çalışmakta tekrar indirip kurun.

  Cevapla-
Fatih

Elinize sağlık ustam ancak dosyayı indiremiyorum. Linke tıkladığımda yeni bir sayfa açılıyor gibi oluyor ama açılmıyor ve yine bu sayfaya geliyorum?

Cevapla-
  ApkReis

  Uygulama dosyalarımız en hızlı sunucularda barınmaktadır kontrol sağladığımda sorunsuz erişilebilmektedir. Google Crome Mobil uygulamanızda Web Site ayarları, Pop-UP açılır sayfa izinlerini vermeniz gerekmektedir bunu yaptığından emin olmalısınız. Sorun devam etmesi durumunda yorum yapmaktan çekinmeyin.

  Cevapla-
Ömer

Usta 3 4 parça ard arda çalınca aynı müziği tekrarliyo neyden olabilir bı çok farklı yerden indirdim hep aynı hata

Cevapla-

  Kontrol sağladığımızda bir sorun olmadığını tespit ettik yeğen, sorunsuz çalışıyor.

  Cevapla-

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.