State of Survival Hileli Apk İndir – Mod Enerji v1.8.5

0

State of Survival Android Hileli Mod Apk İndir, Salgın ülke genelini mahvetti ve ülkenin yarısından çoğu salgına kapılarak hayatını kaybetti. Pek çok az kişi hayatta kalmayı başarabildi. Bunların bazıları şanslıydı, bazıları ise cesaretli. Siz ise bu insanlardan birisiniz ancak şanslı mı yoksa cesaretli mi? onu oynarken anlayacaksınız. Salgından geriye kalan bir çok insan var. Siz ise kendinize bir üs kuracak ve bu üssünüzü geliştirerek, bir çok araştırmalar yapacaksınız. Kendi ordunuzu kuracak ve dışarı çıkarak savunmasız hayatta kalan insanlara yardım edip, onları kendi bölgenize alarak görevlendireceksiniz. Askerlerinizle sürekli keşif yaparak dışarıdaki salgınlıları öldürecek ve ganimet bulmak için saldıracaksınız. Ayrıca sizin gibi diğer oyuncularla iş birliği yaparak daha güçlü olabilecek ve sizden faydalananlara karşı daha güçlü karşılık verebileceksiniz.

Strateji odaklı bir oyun olan State of Survival‘da belirleyeceğiniz stratejiler doğrultusunda ilerleyerek bölgenizi geliştirip, büyütecek ve tüm dünyaya hakim olmaya çalışacaksınız. Oyunda ki hızlı enerji bitiminden dolayı gelişmekte sıkıntı yaşayabiliyorsunuz, bu yüzden oyunu aşağıdaki linklerden enerji hileli mod apk paylaşıyorum. Oyunu paylaştığım bağlantı linklerinden Apk indirerek, enerji hilesi ile başlayarak sınırsız enerjinizle durmadan gelişmeye devam edebilirsiniz.

State of Survival Android Hileli Apk uygulamasını sitemiz üzerinden hiç bir ücrete tabi tutulmadan birbirinden farklı indirme seçenekleriyle indirebilirsiniz. Sitemiz üzerinden yapacağınız bütün indirmeleri ücretsiz olarak indirebilirsiniz. State of Survival Android Hileli Apk ve daha fazlası için Apk indir kategorisine göz atmayı unutmayın ?

Cevap bırakın

Mail yayınlanmayacak yeğen.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku