Survival on Raft Hile Apk İndir – (Mod Para) v1.175

0

Survival on Raft Mod Apk İndir – 2021

Android platformu için planlanan Survival on Raft Apk Full oyununda yaşamda kalmak için gayret vermeye hazır mısınız? Çevrenizi keşfederek araştıracak, kaynaklar toplayacak ve kendinizi korunacak birtakım silahlar oluşturacaksınız. Denizde yaşamda kalmak sizce ne kadar güç? Sınamaya ve bu test etmeye hazır olun. Geniş bir dünya, uçsuz bucak sonu olmayan bir su ve riskli köpek balıkları… Oyunda 100+ üzeri silah ve öğeler, sal ve ipuçları mevcuttur. İpuçlarını takip ederek ömrünüzü uzatabilirsiniz.

3D HD grafiklerle oluşturulan ve inşa etme oyunlarından biri olan Survival on Raft Şike Apk oyununda emeliniz kendi salınızı inşa etmek, kendinize barınak oluşturmak ve köpek balıklarına karşı dikkatli olmaktır. Bulunduğunuz tabiatı bulguya çıkarak hayvanları sahiplenin ve onları evcilleştirin. Bu sayede öteki insanları bulmanızda destekçi olmalarını sağlayabilirsiniz. Hem çevrimdışı hem de çevrimiçi eşliğinde rahatlıkla oynayabilirsiniz. Survival on Raft Mod Apk sayesinde de hudutsuz para şikesini kullanabilirsiniz. Oyunun Survival on Raft PC versiniyonu da mevcuttur.

ApkReis sitemiz üzerinden hiç bir ücrete tabi tutulmadan birbirinden farklı indirme seçenekleriyle hileli apk indirebilirsiniz. Sitemiz üzerinden yapacağınız bütün indirmeleri ücretsiz olarak indirebilir iyi keyifler dileriz. Android Oyun ve Android Uygulama daha fazlası için apk indir kategorisine göz atmayı unutmayın.

Survival on Raft Hile Apk İndir
Survival on Raft Hile Apk İndir
Survival on Raft Hile Apk İndir
Survival on Raft Hile Apk İndir
Survival on Raft Hile Apk İndir
Survival on Raft Hile Apk İndir
Survival on Raft Hile Apk İndir
TURBOBİT İNDİR KATFİLE İNDİR

Cevap bırakın

Mail yayınlanmayacak yeğen.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku