Survival on Raft v263 MOD APK (Full) indir 2021

Survival on Raft v263 MOD APK (Full) indir 2021

Android Android 4.0 ve üzeriHayatta Kalma
4 ( 212 Puan )
Price: $0
İsim Survival on Raft
Yapımcı Redbeet Interactive
Tür Hayatta Kalma
Boyut 271MB
Versiyon 263
MOD Bilgisi Full Sürüm
Orjinal Google Play
Survival on Raft is the most famous version in the Survival on Raft series of publisher
Mod Version 263

indir (271MB)

Survival on Raft Mod Apk İndir – 2021

Android platformu için planlanan Survival on Raft Apk Full oyununda yaşamda kalmak için gayret vermeye hazır mısınız? Çevrenizi keşfederek araştıracak, kaynaklar toplayacak ve kendinizi korunacak birtakım silahlar oluşturacaksınız. Denizde yaşamda kalmak sizce ne kadar güç? Sınamaya ve bu test etmeye hazır olun. Geniş bir dünya, uçsuz bucak sonu olmayan bir su ve riskli köpek balıkları… Oyunda 100+ üzeri silah ve öğeler, sal ve ipuçları mevcuttur. İpuçlarını takip ederek ömrünüzü uzatabilirsiniz.

3D HD grafiklerle oluşturulan ve inşa etme oyunlarından biri olan Survival on Raft Şike Apk oyununda emeliniz kendi salınızı inşa etmek, kendinize barınak oluşturmak ve köpek balıklarına karşı dikkatli olmaktır. Bulunduğunuz tabiatı bulguya çıkarak hayvanları sahiplenin ve onları evcilleştirin. Bu sayede öteki insanları bulmanızda destekçi olmalarını sağlayabilirsiniz. Hem çevrimdışı hem de çevrimiçi eşliğinde rahatlıkla oynayabilirsiniz. Survival on Raft Mod Apk sayesinde de hudutsuz para şikesini kullanabilirsiniz. Oyunun Survival on Raft PC versiniyonu da mevcuttur.

ApkReis sitemiz üzerinden hiç bir ücrete tabi tutulmadan birbirinden farklı indirme seçenekleriyle hileli apk indirebilirsiniz. Sitemiz üzerinden yapacağınız bütün indirmeleri ücretsiz olarak indirebilir iyi keyifler dileriz. Android Oyun ve Android Uygulama daha fazlası için sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın.


Survival on Raft v263 MOD APK (Full) indir 2021 indir


indir (271MB)

Artık indirmeye hazırsınız Survival on Raft ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.