Swamp Attack v4.0.7.95 APK + MOD (Sınırsız Para)

Uygulama ismi Swamp Attack Swamp Attack en ünlü versiyonudur Swamp Attack yayıncı dizisi
Yayıncı Outfit7 Limited
Tür Aksiyon
Boyut 137MB
Son Sürüm 4.0.7.95
Mod Sürümü 4.0.7.95
Son Güncelleme 13.10.2021
MOD Özellikleri Sınırsız Para
Orjinal Play Store
Okumak 359 Görüntüleme
Android Android Aksiyon
5( Puan ) 687 oylama )
Fiyat: ₺0
Hemen indir (137MB)

Swamp Attack APK bir aksiyon oyunudur ancak oyunculara gergin, hareketli ve kaotik süreçler vermek için sonsuz bir savunma stili uygular. Ayrıca savaş alanı olarak karmaşık araziye sahip bir bataklık ortamı kullanır ve oyun değerini artırmak için canavar unsurları sunar. Üstelik oyunun tüm içeriği ve görselleri eğlence içeriğine yöneliktir, bu nedenle hepsi en küçük ayrıntıda mutlak mizah gösterir.

HAREKETLİ VE HEYECAN VERİCİ BİR SAVUNMA HATTI İNŞA ET

Oyuncunun görevi, değerli evini birçok bataklık canavarından korumaktır ve her birinin oyunun zorluğunu artırmak için etkileyici varyasyonları vardır. Buna ek olarak, Bataklık Saldırısı, oyuncuların hareketli unsurlar olmadan nişan almaları ve ateş etmeleri gereken savunmacı oyun mekaniği de sunar. Ancak, ezici bir zafer elde etmek için sağlam savunmalar oluşturmaları ve etkili taktikler kullanmaları gerekiyor.

Her şey, oyuncunun ilerlemesine bağlı olarak oyun değerini büyük ölçüde artıran bir eğlence ve eğlenceli dokunuşa sahiptir. Daha yüksek seviyelerde oyuncular, oyunu çeşitlendirmek ve onlara ideal tuzaklar inşa etmek için daha fazla fikir vermek için birçok yeni içeriğe erişebilecek. Ayrıca tüm canavarları birçok etkileyici stille yok etmek için çeşitli mizahi silahlar da kullanabilirler.

YÜKSEK HIZLI ATMOSFER VE SEVİYELER

Seviyeler, zaman içinde oyunculara baskı yapmak ve savaşın sonuna doğru işleri daha heyecanlı ve canlandırıcı hale getirmek için her zaman hızlıdır. Bu arada, canavarlar onlara çok fazla güç verebilecek birçok özel eşyayı düşürecek ve bu da oyuncuların tüm potansiyellerini kullanmaları için son derece yararlı. Her seviyedeki atmosfer, efektler, grafikler, eğlence ve daha fazlası oyuncular için her zaman birçok sürpriz getirecek.

YÜKSELTME SATIN AL VE YENİ TESİSLER İNŞA ET

Oyuncunun savunmasının, canavarların daha yoğun saldırılarına dayanabilmesi için kişisel ilerlemeye dayalı olarak iyileştirilmesi gerekecektir. Neyse ki, Bataklık Saldırısı, oyuncuların savunma oluştururken daha yaratıcı olmaları için yeni karakterler veya özellikler içeren eğlenceli ve çok yönlü bir yükseltme sistemine sahiptir. Her canavarın saldırısında daha fazla etki ve arzu edilen sonuçlar sağlamak için her içeriği yavaş yavaş yükseltebilirler.

KOMİK TASARIMLA EŞSİZ GRAFİKLER

Grafikler de oyunculara bolca eğlence vermek için önemli bir faktördür ve her şey özel ve samimi bir tarzda tasarlanmıştır. Ayrıca canavarlar, oyunculara savunma yaparken daha fazla esneklik sağlamak, hatta tüm performanstan sonuna kadar yararlanırken birçok şaşırtıcı anlar yaratmak için benzersiz bir şekilde tasarlanmıştır. Oyun ayrıca hiçbir şiddet unsuru içermiyor ve her dövüş, herkesin oyuna dalmış olarak tadını çıkarması için yalnızca saf eğlence içeriyor.

GÜÇLÜ VE MÜKEMMEL SİLAHLARIN KİLİDİNİ AÇIN

En iyi performansla canavarları öldürmek için ekipman ve silahlar çok önemlidir ve Bataklık Saldırısı klasikten moderne kadar geniş bir silah yelpazesine sahiptir. Kullanımları ve etkileri, oyunculara canavarları mizahi veya şık bir şekilde yok etmek için daha fazla fikir vermek için de farklıdır. Tersine, canavarlar da yavaş yavaş gelişecek ve özel varyantlarda görünecek ve oyuncunun silah seçimini her seviyede daha çeşitli hale getirecek.

Bataklık Saldırısı’nın oyunculara verdiği içerik ve heyecan, daha yüksek seviyelerde savaştıkça zamanla artacaktır. Hepsinden iyisi, oyunun grafikleri ve içeriği birinci sınıf, çok az oyunun eşleşebileceği saf bir eğlence sergiliyor ve hatta özel etkinlikleri ve zorlukları bile yüksek kalitede.

Swamp Attack indir


Hemen indir (137MB)

Artık indirmeye hazırsınız Swamp Attack ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Yapımcıdan Diğerleri

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir