Tacticool 5v5 PvP v1.40.2 APK + MOD (Sınırsız Para )

Uygulama ismi Tacticool 5v5 PvP Tacticool 5v5 PvP en ünlü versiyonudur Tacticool 5v5 PvP yayıncı dizisi Panzerdog
Yayıncı Panzerdog
Tür Aksiyon
Boyut 90MB
Son Sürüm 1.40.2
Mod Sürümü 1.40.2
Son Güncelleme 04.10.2021
MOD Özellikleri Sınırsız Para 
Orjinal Play Store
Okumak 627 Görüntüleme
Android Android Aksiyon
4( Puan ) 782 oylama )
Fiyat: ₺0
Hemen indir (90MB)

  • Club Pass Etkinleştirildi
  • Sınırsız Para

Silahlı savaşlar uzun zamandır en popüler oyunlardan biri olmuştur. Her türlü karmaşık taktikleri takip etme konusunda endişelenmenize gerek yok, sadece dövüş becerilerinizi göstermek istiyorsunuz. Bu oyunculara hizmet eden birçok oyun var, ancak sonunda bir şeyin önemli olduğunu anlıyorlar. Kazanmak istiyorsanız ön koşul, önceden belirlenmiş taktikleri takip etmektir. Tacticool- 5v5 Shooter APK , taktiksel bir nişancı oyunudur.

Bu oyuna katılan oyuncular hala becerilerini ve yeteneklerini ifade ediyorlar. Ayrıca, takım arkadaşları da eşit derecede yetenekli olacak. Bu nedenle insanların birbirleriyle kavga etmemesi için uygun taktiklerin uygulanması vazgeçilmezdir. Daha fazla tutarlılık elde edenler kazanmak çok daha kolaydır. Ancak, taktiklerdeki sürpriz, yüksek hız ve eylemdeki cesaretin birleşimi, destansı savaşı yapmanın anahtarıdır.

Bir araba kap, arkadaşlarını al ve düşmanlarını yen

Bir nişancı olduğu için, Tacticool-5v5 nişancının cephaneliği açıkçası son derece zengindir. 40’tan fazla farklı silah türü ve çeşitli özel efektler. Ve efektler ile oyun, oyunculara beş kişilik bir ekibin kullandığı silahlara dayalı varyasyonlar sunacak. Av tüfekleri, tabancalar, bıçaklar, el bombaları, RPG’ler ve mayınlar, kontrol edilmesi kolay ve uygun maliyetli oldukları için en popüler silahlardır.

Ayrıca, hız gereksinimlerini sağlamak için Tacticool, oyuncuların saldırı taktiklerini koordine etmeleri için çeşitli araçlar da sunar. Bir sürpriz yaratmak, bir kamyon seçmek, düşman üssüne son derece hızlı hareket etmek ve avlarını yenmek istiyorsunuz. Araba bir silahla donatılmışsa, saldırma ve geri çekilme yeteneğiniz de çok daha güvenli olacaktır. Saldırgan bir kampanya için yararlı bir açılış aracı olmasının yanı sıra, başarısız olursak ve kaçmak zorunda kalırsak düşmanın peşinden gitmesini engeller.

Bir nişancı oyunu olmasına rağmen, farklı istatistiklere ve elbette farklı görünüşlere sahip çeşitli Kahramanlar arasından seçim yapabilirsiniz. Yakışıklı erkekleri veya ateşli kızları seçebilirsiniz, ancak her birinin kendi becerileri vardır. İlk olarak, kahramanlarla nerede savaşmanız gerektiğini seçmekte özgür olmayacaksınız. Birçok maç kazanmadan önce ve sonra ve onları açmak ve yükseltmek için yeterli para kazanın.

Sürpriz, hız ve harekete geçme cesareti kazanmanın temel ilkeleridir.

Oyun, oyuncuya, uygulanan gerçek fizik kuralları ile yukarıdan aşağıya üçüncü bir görünüm verir. Arabanın hareket sesini duyacağız. Ayağın her adımında ve hatta mermilerin değiştirilmesi bile birçok insanı bilinçlendiren sinyaller yaratıyor. Rakibini öldürdüğünde çok kanın olacak.

Tacticool 5v5 PvP indir


Hemen indir (90MB)

Artık indirmeye hazırsınız Tacticool 5v5 PvP ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Yapımcıdan Diğerleri Panzerdog

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir