Talking Tom Hero Dash v2.8.0.2244 APK + MOD (Sınırsız Para)

İsim Talking Tom Hero Dash Talking Tom Hero Dash en ünlü versiyonudur Talking Tom Hero Dash yayıncı dizisi
Yapımcı Outfit7 Limited
Tür Aksiyon
Boyut 115MB
Versiyon 2.8.0.2244
Mod Sürümü 2.8.0.2244
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Okumak 331 Görüntüleme
Android Android Aksiyon
4( Puan ) 69 oylama )
Fiyat: ₺0
Şimdi indir (115MB)

Talking Tom Hero Dash APK oyuncuların Talking evreninin karakterleriyle yeniden buluşacağı, sonsuza koşma tarzında oyundur. Bu oyunun oynanışına kolayca erişebilir ve sevimli karakterlere yaklaşabilirsiniz. Aynı zamanda, birçok etkileyici gündelik parça kazanabilir ve kahraman kostümleriyle daha fazla karakterin kilidini açabilirsiniz. Dolayısıyla şüphesiz, mevcut olayı görmezden gelemeyecek ve yapmayı belirlediği görevi tamamlamaya çalışamayacaksınız.

OYUNCULARA YENİ BİR YOLCULUK AÇILIYOR

Talking Tom Hero Dash’ta oyuncular, devam eden heyecan verici bir etkinlik olan Cadılar Bayramı İkramları yaşayacaklar. Bu etkinlikte, Ücretsiz veya Kahraman Geçişi ödüllerini içeren bir Puan Çılgınlığı bulacaksınız. Tamamlamak ve etkileyici ödüller almak için zaman ayıracaksınız. Hero Pass’ta elde edebileceğiniz en etkileyici şey, hala karakter için Midnight Ginger adlı yeni görünüm. Gerçekten de, bu birçok oyuncunun ilgilendiği bir şey.

SONSUZLUĞA ÇALIŞAN KONUŞAN DÜNYADAKİ KARAKTERLERLE

Talking Tom Hero Dash oyununu deneyimlediğinizde, Talking’in evreninde Tom, Angela ve diğerleri gibi karakterler bulacaksınız. Ancak bu karakterlerle ilgilenmeyecek, şehri kasıp kavuran düşmanlarla savaşmak için Temple Run’a benzer zorlu seviyelerde onlara katılacaksınız. Bu karakterler süper kahraman kostümleri giyecek, bu yüzden kullanırken tamamen etkileneceğiniz ilk izlenim bu.

Bu oyunun heyecan verici noktalarına kolayca erişebileceksiniz ve zaman içinde ilerledikçe oyunun zorluğu artacaktır. Mesele şu ki, onlara dokunduğunuzda yolunuza çıkan karakterler oyunda durmayacak. Başka bir deyişle, onlara saldırabileceksiniz ve kaç düşmanı yendiğinizi bilmeniz için bir ölçek var. Ayrıca, belirli sayıda düşmanı alt ettiğinizde etkileyici ödüller kazanacaksınız.

HER KOŞUDA DAHA FAZLA PUAN KAZANIN

Talking Tom Hero Dash gibi sonsuzluğa koşan oyunlarda kritik nokta, mümkün olduğunca çok puan kazanmaya çalışacaksınız. Uzun yolda, bu oyunda her zaman önemli bir rol oynayan birçok altın ve altın para bulabilirsiniz. Düşmanları yenmek ve elde ettiğiniz sandıkları açmak veya mümkün olduğunca koşmaya odaklanmak gibi çok para kazanmanın birçok yolu var. Çok paranız olduğunda düşmanların harap ettiği şehri yenileyebilirsiniz.

Harabeler içinde kapsayıcı bir şehir ve elbette herkesin onu yenileme arzusunu göreceksiniz. Böylece belirli bir binayı yenilemek için para harcarsınız ve tamamlandıktan sonra sahip olduğunuz çarpma sayısı artırılarak daha fazla puan kazanmanıza yardımcı olur. Aynı zamanda, yol boyunca etkileyici güçler de alabilir ve karakterinizin yıldırım hızında ilerlemesine yardımcı olabilirsiniz. Elbette bu oyunun getirdiklerini görmezden gelemeyeceksiniz.

OYUNDA ÇEŞİTLİ KAHRAMANLARIN KİLİDİNİ AÇIN

Tom karakterinin yanı sıra bu oyunda birçok karakterin kilidini de açabilirsiniz. Ancak açılma yolu, aynı türdeki bazı oyunlardan biraz farklı çünkü düşmanın elindeki karakteri, uçan gemisini takip ederek serbest bırakmanız gerekecek. Patron, yok etmeniz gereken bir sağlık barına sahip olacak ve kafesi kırdıktan sonra kurtarma karakteri, o karaktere bir süper kahraman dönüşümü verecek. Bundan sonra yeni karakter, son karakterin yolculuğuna devam edecek.

Talking Tom Hero Dash indir


Şimdi indir (115MB)

Artık indirmeye hazırsınız Talking Tom Hero Dash ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Yapımcıdan Daha Fazlası

Sizin için önerilen

Belki Seversin

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.