Tattoo My Photo v3.1.14 APK + MOD (Premium)

Uygulama ismi Tattoo My Photo Tattoo My Photo en ünlü versiyonudur Tattoo My Photo yayıncı dizisi ✨ Bizo Mobile
Yayıncı ✨ Bizo Mobile
Tür Fotoğrafçılık
Boyut 38MB
Son Sürüm 3.1.14
Mod Sürümü 3.1.14
Son Güncelleme 05.10.2021
MOD Özellikleri Premium
Orjinal Play Store
Okumak 783 Görüntüleme
Android Android Fotoğrafçılık
5( Puan ) 105 oylama )
Fiyat: ₺0
Hemen indir (38MB)

  • Bütün Premium Özelliklerin Kilidi Açık.

Tattoo My Photo 2.0 APK resminize herhangi bir dövmeyi kolayca eklemenize yardımcı olan bir uygulamadır. İşlemler doğrudan yapılır ve kullanıcılar tarafından erişilebilir. Aynı zamanda farklı dövme türleri bulurlar ve yaratıcılığınızı ortaya çıkarmalarına yardımcı olurlar. Ayrıca dövmeyi cildinize eklediğinizde daha gerçekçi görünmesi için birçok düzenleme özelliği de bulabilirsiniz.

FOTOĞRAFA KOLAYCA DÖVME EKLEYİN

Resimlerinizde yeni bir deneyim arıyorsanız, resimlerinize hızlı bir şekilde dövme eklemenizi sağlayan Tattoo My Photo 2.0’ı deneyebilirsiniz. Spesifik olarak, işlemler herhangi bir kullanıcının gerçekleştirebileceği temeldir. İşlem şu adımlardan oluşur: resim seçme, dövme seçme, uygun dövmeyi ayarlama ve farklı platformlarda saklama/paylaşma.

İlk adım, herhangi bir kullanıcının yapabileceği basittir ve elbette, dövmeyi cilde uygun şekilde eklemek için doğru görüntüyü seçmeniz gerekecektir. Ardından, resminize eklemek için bir dövme seçeceksiniz. Uygun yere taşıyarak ve bazı öğeleri düzenleyerek doğru konumu bulacaksınız. Uygulama, resimlerinize çok fazla eğlence katmak için kullandığınız fotoğraf sayısını sınırlamaz.

KULLANICILARIN SEÇİMİ İÇİN ÇEŞİTLİ DÖVMELER

Tattoo My Photo 2.0’ı deneyimlediğinizde, deneyimleyebileceğiniz farklı dövme türlerini kesinlikle göz ardı etmeyeceksiniz. Cildinize hemen hemen her elementi kolaylıkla ve değişen miktarlarda ekleyebilirsiniz ve her deneyim tam bir zevktir. Aynı zamanda, farklı dövme türlerinin kombinasyonu da çıplak teni doldurmanıza veya kendi yolunuzu eğlendirmenize yardımcı olacak bir çözümdür. Başka bir deyişle, uygulama kullanıcı üzerinde bir izlenim bırakacaktır.

Bu uygulamayı kullanırken kullanıcılar için uygun olan nokta, her dövme türünün verimli bir şekilde arama yapmak için sekmeli olmasıdır. Böylece, işiniz uygun sekmeye tıklar ve dövmelerin görüntüleri gözlerinizin önünde belirir. İşiniz sevdiğiniz şeyleri eklemek. Ancak, aynı zamanda dikkat etmeniz gereken bir şey de, bir görüntüyü diğerine eklerken uyumdur. Bu nedenle, daha fazla dövme eklemek, uygun hale gelmek için düzenlemeyi gerektirir.

KENDİ YOLUYLA DÜZENLE

Dövmeyi resminize eklemeyi bitirdikten sonra, Tattoo My Photo 2.0 sayesinde, uygun hale gelmesi için düzenlemeniz gerekiyor. Bulabileceğiniz düzenleme özellikleri Opaklık, Yükseklik, Genişlik, Çevirme, Renk vb.’dir. Çoğu durumda, kullanıcılar birincil dövmenin eşleşmediğini düşünürlerse her dövmenin özelliğini düzenlemek için Renk kullanır. Bu bir kaydırıcıdır ve hareket ettirdiğinizde değişiklik görünecektir.

Uygulamayı kullanırken muhtemelen ilgileneceğiniz bir diğer özellik ise Sil özelliğidir. Bu özelliğin herhangi bir dövmeyi kullandığınızda gereksiz şeyleri sildiği anlaşılmaktadır. Aynı zamanda benzersiz özelliği, yalnızca dövme nesnesini etkilemesi ve yine de imajınızla ilgili unsurları muhafaza etmesidir. Bazı dövmelerde gereksiz unsurlar bulunur; onları kaldırabilir ve resminize uymalarına yardımcı olabilirsiniz.

Tattoo My Photo indir


Hemen indir (38MB)

Artık indirmeye hazırsınız Tattoo My Photo ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir