Tempo v2.4.4 APK + MOD (Pro Kilitsiz) indir
Tempo v2.4.4 APK + MOD (Pro Kilitsiz) indir

Tempo v2.4.4 APK + MOD (Pro Kilitsiz) indir

Android Android 4.0 ve üzeriUygulama
4 ( 617 Puan )
Price: $0
İsim Tempo
Yapımcı Tempo trend video editor with effects & music Ltd
Tür Uygulama
Boyut 72M
Versiyon 2.4.4
MOD Bilgisi Pro  Sürüm/Açık
Orjinal Google Play
Tempo is the most famous version in the Tempo series of publisher Tempo trend video editor with effects & music Ltd
Mod Version 2.4.4
Total installs 10,000,000+

indir (72M)

Tempo – Music Video Maker, çeşitli efektler ve türlerle herhangi bir müzik videosunu düzenlemek için kullanılan bir uygulamadır. Sadece bu değil, aynı zamanda kullanıcıların yaratıcı olmalarına ve müzik video prodüksiyon becerilerini sergilemelerine de olanak tanır. Güzel resimler ve anlamlı içeriklerle videolar oluşturmak ister misiniz? İsterseniz, video oluşturma sürecinde size destek olacak birçok çekici özelliği keşfetmek için bu uygulamayı indirmeden neyi bekliyorsunuz?

Tempo - Müzik Videosu YapıcıTempo - Müzik Videosu Yapıcı

FARKLI MODELLERLE KULLANICILARI GETİRMEK

Bu uygulama, insanlara birkaç farklı video şablonu sağlar. En sevdiğiniz videoyu buna göre seçme ve birkaç saniye içinde videonuzu kendi videonuza dönüştürme hakkınız var. Ayrıca, bu şablonlar aşk, çizgi film vb. gibi önemli temalarla mevcuttur. Ayrıca, videoya özgürce şarkı eklemenize ve canlılık katmak ve izleyicileri daha fazla ilgilendirmek için istediğiniz gibi eklemenize izin verilir.

GRAFİK AKTARIM ETKİLERİ

Videoları akılda kalıcı kılmak için videolardaki efektleri benzersiz bir şekilde düzenlemelisiniz. Gösterişli dönüştürme sayesinde videodaki her görüntü çok güzel ve parlak hale gelir. Bunun da ötesinde, hepsi her zamankinden daha canlı ve gerçekçi video ekranları oluşturacak. Heyecan verici ve eğlenceli geçiş durumları ile videonuzu izleyiciler için daha benzersiz ve çekici hale getirir.

Tempo - Müzik Videosu YapıcıTempo - Müzik Videosu Yapıcı

HER EN İYİ DÜZENLEME ARACINI GETİRİR

Belirli bir resmi veya videoyu daha mükemmel ve güzel hale getirmek için düzenlemek istediğinizi varsayalım. Burada, her görüntüyü beğeninize göre kırpma fırsatına sahip olacaksınız. Ayrıca, eksiksiz bir video oluşturmak için resimleri veya videoları birleştirebilirsiniz. Dahası, fotoğrafınızı veya videonuzu istek ve tercihlerinize göre kolayca döndürebilirsiniz.

FAVORİ ŞARKIYI SEÇME ÖZGÜRLÜĞÜ

Ürettiğiniz her videoda arka planda müziksiz kalmayacaksınız. Kendiniz için en anlamlı ve favori içeriğe sahip bir şarkı seçmenize izin verilir. Burada çok farklı müzik türleri olacak ve hepsi güzel bir doğaya sahip ve izleyicileri cezbediyor. Benzersiz özelliklerle, fotoğrafları düzenleme ve indirme özgürlüğüne ve özgürlüğüne sahipsiniz. Kendiniz için müzik arka planına son derece uygun olan ve kullanıcıların kalbinde birçok güçlü izlenim bırakan bir şarkı seçin.

Tempo - Müzik Videosu YapıcıTempo - Müzik Videosu Yapıcı

DÜZENLEME TAMAMLANDIĞINDA VİDEOYU KAYDET VE DIŞA AKTAR

Düzenlemeyi bitirdikten sonra videoyu net HD 720P kalitesinde kaydetmeye gelecektir. Düzenleme ve kesintisiz yaratıcı tasarım yoluyla, kendi eserinizi ürettiniz. Oluşturduğunuz tüm videoları kolay ve hızlı bir şekilde cep telefonunuzda tutmalısınız. Kendiniz için mükemmel bir video oluşturmak sadece birkaç saniye sürer.

ÇALIŞMALARINIZI SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞIN

Çalışmalarınızı sosyal paylaşım sitelerinde paylaşmalı ve yaymalısınız ki arkadaşlarınız ve başkaları da beğenebilsin. Ayrıca, bu aynı zamanda ücretsiz bir uygulamadır. Hayattaki tüm yorgunluğu ve baskıyı azaltarak size neşeli ve heyecan verici duygular yaşattı.


Tempo v2.4.4 APK + MOD (Pro Kilitsiz) indir indir


indir (72M)

Artık indirmeye hazırsınız Tempo ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.