Trash Tycoon v0.5.4 APK + MOD (Sınırsız Para)

Uygulama ismi Trash Tycoon Trash Tycoon en ünlü versiyonudur Trash Tycoon yayıncı dizisi
Yayıncı AlexPlay LLC
Tür Oyun
Boyut 130MB
Son Sürüm 0.5.4
Mod Sürümü 0.5.4
Son Güncelleme 13.10.2021
MOD Özellikleri Sınırsız Para
Orjinal Play Store
Okumak 365 Görüntüleme
Android Android Oyun
5( Puan ) 232 oylama )
Fiyat: ₺0
Hemen indir (130MB)

Trash Tycoon APK size benzersiz ve heyecan verici bir simülasyon ömrü verecek. Oyuncular özgürce ve özgürce kendileri için bir dünya yaratabilecek ve inşa edebilecekler. Doğayı ve çevreyi seviyorsanız, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak ve birçok yeni ve çekici özellik ile size hizmet edecek bir oyundur. Utangaç değilseniz, ancak faydalarını ve birçok olumlu şeyi bilmek için bir kez katılmayı denemelisiniz.

HER TÜRLÜ ATIKLARIN ARITILMASI VE SINIFLANDIRILMASI İÇİN MODEL OLUŞTURMA

Trash Tycoon’a gelen oyuncular, atıkları işleyebilecek ve birçok insanın ihtiyaçlarını karşılayabilecek büyük fabrikalar inşa edip geliştirebilecekler. Oyun size, geri dönüştürülebilir atıkları işleyebilen ve yeniden oluşturabilen birçok benzersiz işleve sahip modern ekipman sunacak. Her tür atığı ayrı ayrı toplayıp ayrıştırarak çevreye uygun çöp haline getirecektir. Makineleri sorunsuz bir şekilde tanıtmayı ve kontrol etmeyi keşfedin ve öğrenin.

ŞEHİRDEKİ TÜM TAHRİBAT YERLERİNİN TEMİZLENMESİ

Trash Tycoon, dünyadaki en kirli yerleri temizlemenizi sağlayan bir oyundur. Kıyı bölgelerinden gelen ve turistlerin günlük ihtiyaçları olan tüm atıkları toplayarak deniz suyunu daha temiz, daha az kirli ve daha az kokulu hale getiriyoruz. Sadece bu da değil, Rub al Khali çölü, Mendenhall buzulu, Amazon ormanı ve daha pek çok yer de bizim tarafımızdan temizlenip temizlenerek tazeliğini ve doğal güzelliğini onlara geri veriyor. Bunlar sadece çöp toplama ve geri dönüşüm işleri olsa da bunlardan zengin olabilirsiniz. Ünlü çöp fabrikasının kralı olun.

OYNAMASI ÇOK KOLAY VE HERKES İÇİN

Belki bu sadece bir simülasyon oyunudur, bu yüzden arzu ve tutkusu olan varsa katılmaktan çekinmeyin. Sadece birkaç basit adımla, bir yığın çöpü işleme ve büyük parçalara sıkıştırma fırsatına sahipsiniz. Organik atık ise, bitkiler için besin sağlayan ve takviye eden organik gübre haline getirilebilir. Veya inorganik atıksa, çevreyi korumak için hala kullanılanları geri dönüştürmelisiniz. Ayrıca bunları borsalarda da satabilir ve önemli miktarda para kazanabilirsiniz.

SON DERECE YENİ VE ÖZEL GRAFİK KALİTESİ

Üretici kasıtlı olarak oynatıcıya basit bir grafik ekran getirdi, ancak tüm görüntüleri çok yaratıcı bir şekilde birleştirip iç içe örüyor ve birçok oyuncunun dikkatini çekiyor. Sadece bu da değil, arayüz ekranındaki renk tonları birbiriyle uyumlu bir şekilde koordine ediliyor. Görmeleri kolaydır, oyunculara oynarken zevk ve rahatlık hissi verir. Ayrıca, her görüntü, her kişinin kalbinde önemli ve unutulmaz bir izlenim yaratarak, hassas ve dürüst bir şekilde çizilir.

EKİPİMDE ÇÖP KAMYONLARI TOPLA

Çöpleri arıtma sahasına taşımak ve taşımak için kamyonların varlığı vazgeçilmezdir. İhtiyaçlarınıza göre atıkları bir yerden başka bir yere taşıyabilen bir cihazdır. Size sadık kalabilecek ve ekibinizde üretken olmanıza yardımcı olabilecek sürücüleri bulun ve seçin.

Trash Tycoon indir


Hemen indir (130MB)

Artık indirmeye hazırsınız Trash Tycoon ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir