Trivia Crack v3.134.0 APK + MOD (Reklamsız)

Uygulama ismi Trivia Crack Trivia Crack en ünlü versiyonudur Trivia Crack yayıncı dizisi etermax
Yayıncı etermax
Tür Eğlencelik Bilgi Oyunları
Boyut 35MB
Son Sürüm 3.134.0
Mod Sürümü 3.134.0
Son Güncelleme 05.10.2021
MOD Özellikleri Reklamsız
Orjinal Play Store
Okumak 643 Görüntüleme
Android Android Eğlencelik Bilgi Oyunları
5( Puan ) 399 oylama )
Fiyat: ₺0
Hemen indir (35MB)

Herhangi bir dönemde bilgi, oyun toplumunun gelişimine ve egemenliğine karar vererek her zaman önemli bir rol oynar. Çok bilgili insanlar, büyük bir anlayışa sahip olacak, iyi bir iş bulacak ve her zaman herkes tarafından saygı duyulacak. Bu nedenle, hayattaki mevcut şeyleri her zaman aktif olarak öğrenmeli ve özümsemeliyiz. Toplumun temel ihtiyacını anlayan Etermax şirketi, insanların bilgilerini daha etkin bir şekilde geliştirmelerine yardımcı olan Trivia Crack APK oyununu piyasaya sürdü . Meraklı biriyseniz, etrafımızdaki faydalı bilgileri keşfetmek veya dünyanın her yerinden entelektüellerle etkileşim kurmak istiyorsanız, Trivia Crack harika bir seçimdir.

Eğlenceli Bilgi Yarışması Soruları Oyna

Oyuna Katıl; senin görevin oyunun sağladığı 6 kategoride avatara karşılık gelen karakterleri toplamak. Kategoriler Sanat, Bilim, Spor, Eğlence, Coğrafya ve Tarih dahil olmak üzere 6 bilgi alanına karşılık gelir. Oyuna başlamak için dili, maç modunu ve rakibi seçmeniz gerekiyor. Özellikle oyun modu şunları içerir: klasik ve meydan okuma. Challenge modunda, katılan iki oyuncunun sahip oldukları karaktere bahse girmesi gerekecek. Bundan sonra sistem her oyuncuya aynı 6 soruyu verecektir. Her soru farklı bir türe aittir, en çok soruyu doğru cevaplayan oyuncu kazanır ve rakibin karakterini kazanır. Aynı sayıda doğru cevaba sahip iki kişinin alanında, meydan okuyan mağlup olacaktır.

 

Yüz binlerce heyecan verici soru

Klasik modda, iki oyuncu sırayla karakteri almak için soruyu cevaplayacak. 6 karakterin hepsini önce ya da 25 turun sonunda kazanan oyuncuların başarılı olmak için daha fazla karakteri olur. Her turda, oyuncu kendileri için bir soru seçmek için çarkı çevirecektir. Tekerlek, 6’sı yukarıda bahsedilen 6 bilgi alanı ve 1 kısım taç olmak üzere 7 ana bölümden oluşmaktadır. Oyuncu onları döndürürse, soruyu cevaplamak için herhangi bir alanı seçebilir. Üstelik taç kutusundaki soruya doğru cevap veren kişi hemen bir karakter toplayabiliyordu. Aksi takdirde, oyuncunun bir karakter kazanma şansına sahip olması için arka arkaya 3 doğru soruyu cevaplaması gerekir.

Sorularla ilgili olarak, sistem ekranda 5 çoktan seçmeli cevap ile birlikte maddeleri gösterecektir. Oyuncunun düşünmek ve bir şeyi tahmin etmeye çalışmak için 20 saniyesi vardır. Cevap doğruysa, oyuncu çarkı döndürmeye devam edecek ve bir sonraki cevabı bulacaktır. Cevap yanlışsa, karakter toplama fırsatı kaybedilecek ve rakip için çarkı döndürme hakkı kaybedilecektir. Sorular oldukça basit olmasına rağmen, bilgi alanı çok geniştir. Bu nedenle, bilgili bir kişiyseniz, bu oyunda bir avantajınız var. Ve bazen, garip sorularla karşılaşabilir, sizi biraz şaşırtabilir, oyunun sağladığı yardımı kullanın: zaman ekleyin, yanıtları hariç tutun veya soruları atlayın. Ancak, her yardımın maliyeti altındır. Ve her seviye için sadece 20 altın sunabilirsin. Yardım istemeye karar vermeden önce dikkatlice düşünün!

Özetle

Trivia Crack APK , herkesin eğlence kataloğunda bulunması gereken ödüllendirici bir oyundur. Trivia Crack size sadece rahatlatıcı anlar yaşatmakla kalmaz, aynı zamanda dünyanın her yerinden yetenekli insanlarla tanışmanızı sağlar, aynı zamanda insan bilgisinin engin hazinesini keşfetmenizi sağlar. Şimdiye kadar 130 milyondan fazla indirildi ve büyük Facebook’u geçerek yılın en çok indirilen oyunu oldu. Trivia Crack’in sağladığı bilgilere ek olarak, büyüleyici bir grafik sistemi de yaşarsınız. Trivia Crack, komik ve inanılmaz derecede sevimli karakterlerle birlikte parlak bir renge sahiptir.

Trivia Crack indir


Hemen indir (35MB)

Artık indirmeye hazırsınız Trivia Crack ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir