Truck Simulator USA v4.1.1 APK + MOD (Sınırsız Para)

İsim Truck Simulator USA Truck Simulator USA en ünlü versiyonudur Truck Simulator USA yayıncı dizisi
Yapımcı Ovidiu Pop
Tür Oyun
Boyut 337MB
Versiyon 4.1.1
Mod Sürümü 4.1.1
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Okumak 651 Görüntüleme
Android Android Oyun
5( Puan ) 873 oylama )
Fiyat: ₺0
Şimdi indir (337MB)

New York, Chicago, Charleston, San Francisco veya Las Vegas, ABD’deki büyük şehirlerdir. Truck Simulator USA APK indir Bu şehirler sadece ekonomi ve teknoloji alanlarında değil, aynı zamanda harika manzaralara sahip şehirlerde de gelişiyor. Bilmiyorum, hiç bu şehirleri gezmek ve keşfetmek istediniz mi? Ekonomik olarak kalifiye değilseniz veya buraya gelmek için zamanınız varsa , kamyona oturmak ve ABD’nin her yerine seyahat etmek için Truck Simulator USA oyununu seçebilirsiniz . Bu, Ovilex yazılımı ve simülasyon oyunlarında uzmanlaşmış bir şirket olan Ovidiu Pop tarafından yayınlanan bir kamyon sürüş simülasyon oyunudur. Ve yakında Truck Simulator USA’yı nasıl oynayacağımızı öğreneceğiz.

Truck Simulator USA

18 Wheeler sürmenin nasıl bir  his olduğunu bilmek ister  misiniz?

Truck Simulator USA para hileli ‘ye katılın; ABD’nin her yerine mal taşımak için bir kamyon sürmekle görevlendirilmiş sağlıklı bir şoför olacaksınız. Başlangıçta, size varsayılan bir kamyon verildi ve Meksika’daki birkaç şirketle bir sözleşme imzaladı. Bu şirketler ürünlerini ABD’nin her yerine dağıtıyorlar ve onları göndermeniz ve dağıtmanız için para ödüyorlar. Her yolculukta, eşyalar bagajınıza yerleştirilir ve belirlenen bir yere gitmeniz gerekir. Vites kolu, direksiyon simidi, ışık, dönüş sinyali gibi bir kamyonun tam kontrol parçalarının bulunduğu kokpite götürüleceksiniz. Lütfen motoru çalıştırın ve aracı çalıştırmak için sürücüyü çevirin. Çalıştırın, ardından aracın hareket yönünü ayarlamak için direksiyon simidini kullanın.

Truck Simulator USA

Elbette Truck Simulator USA sınırsız para hileli gibi gerçekçi bir simülasyon oyunu ile kırmızı ışıkta arabayı durdurmak, doğru hızda koşmak, yön aktarırken dönüş sinyallerini kullanmak gibi trafik kurallarına uymanız gerekecek … Yapmazsanız bu kurallara uyarsanız, para cezasına çarptırılabilirsiniz, hatta gereksiz kazalara neden olabilirsiniz. Ve daha iyi bir görüşe sahip olmanıza yardımcı olmak için, sistem size ayrıca bir “Görüntüle” işlevi de sağlar. Ekranda görüntülenen ilgili işleve tıklamanız yeterlidir; hemen kokpitten çıkarılacak, yolu izleyecek ve çevredeki engin, güzel manzarayı seyredeceksiniz.

Truck Simulator USA

Yolculuk bittikten sonra şirketten bir maaş alacaksınız. Bu parayı Garaj’da yeni kamyonlar satın almak için kullanabilirsiniz. Oyun, ünlü Amerikan markaları ile çok çeşitli güçlü traktör markaları sunuyor.

Truck Simulator USA

Truck Simulator USA MOD APK

Truck Simulator USA, inanılmaz derecede gerçekçi ve etkileyici bir 3D grafikler kullanıyor. Kamyon modelleri özenle detaylandırılarak tasarlanır ve uygun renklerle süslenir. Büyük şehirler, çöller, çayırlar, yoğun ormanlar dahil olmak üzere manzara da çarpıcıdır. Ayrıca yağmur, rüzgar, güneş ve gündüz ve gece gibi hava efektleri de dahil edilerek özgünlük ve canlılığın artmasına katkıda bulunuyor. Bu sürüş simülasyon oyununu indirin, bir kamyon şoförü olun ve ABD’deki güzel yerleri hemen keşfedin.

Truck Simulator USA indir


Şimdi indir (337MB)

Artık indirmeye hazırsınız Truck Simulator USA ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Sizin için önerilen

Belki Seversin

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.