UniMote v1.3 APK MOD (Premium Kilitsiz) indir 2022
UniMote v1.3 APK MOD (Premium Kilitsiz) indir 2022

UniMote v1.3 APK MOD (Premium Kilitsiz) indir 2022

Android Android 4.0 ve üzeriAraçlar
5 ( 960 Puan )
Price: $0
İsim UniMote
Yapımcı SensusTech LLC
Tür Araçlar
Boyut 12MB
Versiyon 1.3
MOD Bilgisi Premium Kilitsiz
Orjinal Google Play
UniMote is the most famous version in the UniMote series of publisher SensusTech LLC
Mod Version 1.3
Total installs 1,000,000+

indir (12MB)

UniMote – Universal Smart TV Remote Control, TV’niz için her zaman yardım etmeye ve herhangi bir talebi en hızlı şekilde sağlamaya hazır bir uygulamadır. Kullanıcılara birçok önemli fayda sağlayan ve getirdiği sonuçlarla onları tatmin eden çok yönlü bir uzaktan kumanda cihazı olarak kabul edilir. Cihaz içerisinde yer alan bu uygulama sayesinde nihayetinde tüm farklı TV markaları için TV kumandası olmak için kullanabilirsiniz.

UniMote – Evrensel Akıllı TV Uzaktan KumandasıUniMote – Evrensel Akıllı TV Uzaktan Kumandası

TV’Yİ KOLAYCA KONTROL ETMEK İÇİN TELEFONUNUZU KULLANIN

Bu uygulama sayesinde, uzaktan kumanda cihazı aramak için zaman ve emek harcamadan, telefonunuzdan TV’yi kontrol edebilecek ve izlemek istediğiniz kanalları hızlı ve kolay bir şekilde seçebileceksiniz. Ayrıca, size ekran görüntüsü alma, ekran paylaşma vb. gibi birçok benzer işlevi de sağlar. Bu uygulamanın tüm benzersiz ve değerli özelliklerinden yararlanarak ihtiyaçlarınızı karşılayın ve tüm ihtiyaçlarınızı karşılayın.

FAVORİ VİDEOLARINIZI ÜCRETSİZ OLARAK OLUŞTURUN

UniMote APK ‘ya geldiklerinde, kullanıcılar en sevdikleri videoları oluşturmak ve tasarlamak ve bunları büyük ekranlarda önemli bir şekilde göstermek için tamamen özgür ve özgürdür. Burada özgürce deneyimleyebilecek ve istediğiniz programları hızlı bir şekilde keşfedebilecek ve izleyebileceksiniz. Ayrıca bu uygulamayı kullanırken çevrenin korunmasına da katkı sağlamış olursunuz çünkü telefonunuzu kumanda olarak kullanırken kumanda cihazları için ek pil satın almanız gerekecektir.

UniMote – Evrensel Akıllı TV Uzaktan KumandasıUniMote – Evrensel Akıllı TV Uzaktan Kumandası

DOSTU ARAYÜZ VE HERKESE YAKIN

Üretici, herkes için güzel ve kullanıcı dostu bir arayüz tasarladı ve yarattı. Sade ve uyumlu tasarımın rengi bu uygulama için ayrı bir güzellik yaratmıştır. Farklı bir stili var ve birçok kullanıcı üzerinde benzersiz bir izlenim bırakıyor. Ayrıca, tüm içerik bilgileri ayrıntılı ve net bir şekilde görüntülenerek okunmasını kolaylaştırır.

BİRÇOK FARKLI TV MARKASI İLE KULLANIM

Samsung, LG, Android TV gibi tüm farklı TV markalarını ve diğer birçok modern TV markasını kontrol etmek için bu uygulamayı kullanabilirsiniz. Ayrıca, oluşturmak ve arkadaşlarınızla paylaşmak için TV ekran görüntüsü videolarını veya fotoğraflarını da kullanabilirsiniz.


UniMote v1.3 APK MOD (Premium Kilitsiz) indir 2022 indir


indir (12MB)

Artık indirmeye hazırsınız UniMote ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Yapımcıdan SensusTech LLC

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.