Vetcalculators v2.9.91 APK MOD (Ücretsiz) indir 2022
Vetcalculators v2.9.91 APK MOD (Ücretsiz) indir 2022

Vetcalculators v2.9.91 APK MOD (Ücretsiz) indir 2022

Vet Calculator, veterinerlik endüstrisi için özel olarak tasarlanmış bir uygulamadır ve o ana dalla ilgili tüm hesaplamaları sağlar.

Android Android 4.0 ve üzeriSağlık
5 ( 249 Puan )
Price: $0
İsim Vetcalculators
Yapımcı Vetcalculators
Tür Sağlık
Boyut 92MB
Versiyon 2.9.91
MOD Bilgisi ÜCRETSiz/Yamalı
Orjinal Google Play
Vetcalculators is the most famous version in the Vetcalculators series of publisher Vetcalculators
Mod Version 2.9.91
Total installs 1,000+

indir (92MB)

Veteriner Hesaplayıcı’yı kullanarak ilgili bilgileri almak için veteriner hekimliği uzmanı olmanıza gerek yoktur. Bu, veterinerlik mesleği için tasarlanmış bir tür veterinerlik hesaplamaları koleksiyonundan biridir. Uygulama, veterinerlik dalında gerçekleştirilen hesaplamaların çoğunu gerçekleştiren eksiksiz bir hızlı ve kolay hesaplama yelpazesi sunar.

VETERİNERLİK ENDÜSTRİSİ İÇİN HESAPLAMA ARAÇLARI

Vetcaculator, kullanıcıların veteriner tıbbı ile ilgili formülleri hesaplamak için kullanmasına izin veren bir uygulamadır. Uygulamanın dünyanın önde gelen birçok uzmanı tarafından test edildiği ve tavsiye edildiği bilinmektedir. Kullanıcılar, acil bir durumda yardımcı olması için akıllı bir araç olarak kullanabilir. Ayrıca hasta değerlendirmesi sırasında zamandan da tasarruf edebilirsiniz.

Veteriner hesap makineleriVeteriner hesap makineleri

FARKLI FORMÜLLER

Uygulamada, kullanıcılar 50’den fazla farklı hesaplama türü ile hesaplamaları kullanabilirler. Uygulama her zaman aradığınız sonuçları mümkün olan en kısa sürede sağlarken aynı zamanda kullanıcıların anlaması için ayrıntılar da sağlar. Bu uygulama sayesinde evcil hayvanınızın bakım kalitesini daha da artırabilir ve ona doğru dozda ilaç verebilirsiniz. Ayrıca, kullanıcılar uygulamanın önerdiği daha fazla günlük temalı ilaç etiketi bulabilirler. Tüm uzmanlık bilgileri sizin için en doğru şekilde özetlenir.

BİRÇOK FARKLI BİRİMLERDE DÖNÜŞTÜRÜN

Bu süreçte birçok farklı hesaplama durumuyla karşılaşmanız gerekiyor; En doğru ve zamanında çözümü sağlamak için uygulamada farklı birim dönüştürücüler kullanmalısınız. Şu anda uygulama, kullanıcılara ilaç verisi API işlevi de sağlıyor ve ilaçları farklı aşamalara ayırmaya yardımcı oluyor. Ancak uygulama en etkili tepkileri gösterebilmesi için yalnızca küçük evcil hayvanlarla kullanılmalıdır.

Bu uygulamayı kullanmak, birçok veteriner hekim veya evcil hayvanlarıyla ilgilenen kişiler için birçok önemli fayda sağlayacaktır. Bu sayede sizler için en doğru çözümleri ve hesaplamaları sağlayacaktır.

Veteriner hesap makineleriVeteriner hesap makineleri

ANA ÖZELLİKLER

– Bu ana dalla ilgili karmaşık hesaplamaları yapan veterinerlik mesleği için tasarlanmış yararlı bir araç.
– Kullanıcıların kolayca kullanması için birçok ayrı hesaplama formülü sağlayın.
– uygulama, birçok kişi, kullanıcı tercihleri ​​ve favori birimler için hesaplamaları kaydetmeye ve paylaşmaya izin verir.
– birçok farklı ölçü biriminin dönüştürülmesine izin verir ve eksiksiz bir özellik listesi sağlar.
– Uygulama, uygun ilacı sağlayarak hasta bakımının genel kalitesini artırmaya yardımcı olur.


Vetcalculators v2.9.91 APK MOD (Ücretsiz) indir 2022 indir


indir (92MB)

Artık indirmeye hazırsınız Vetcalculators ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.