VLC Media Player v3.4.1 APK + MOD (Full)

İsim VLC Media Player VLC Media Player en ünlü versiyonudur VLC Media Player yayıncı dizisi
Yapımcı VideoLabs
Tür Fotoğrafçılık
Boyut 29MB
Versiyon 3.4.1
Mod Sürümü 3.4.1
MOD Full
Orjinal Google Play
Okumak 903 Görüntüleme
Android Android Fotoğrafçılık
5( Puan ) 861 oylama )
Fiyat: ₺0
Şimdi indir (29MB)

VLC Media Player Apk indir (2021 Son Sürüm) Full Mod Premium

VLC Media Player Apk indir Pro Full, Windows macOS gibi sistemlerde de bulunan video player programının android telefon tablet için sunulmuş halidir. Çoğu multimedya dosyasını, video ve filmleri ücretsiz olarak oynatabileceğiniz bir android media player uygulamasıdır. Ayrıca tüm ses biçimlerini destekleyen ve ekolayzır içeren bir ses oynatıcısıdır. MKV, MP4, AVI, MOV, OGG, FLAC, TS, M2TS, WV ve AAC gibi tüm biçimleri destekler ve kendi içerisinde kodek barındırır. Ayrıca çok kanallı sesleri ve altyazıları destekler. Sitemizden indirdiğiniz dual filmleri bilgisayarda da telefonlarda da VLC Media Player apk ile sorunsuz izleyebilirsiniz. Filmlerdeki hem türkçe dublaj sesini aktif edebilir hem de ingilizce sesi aktif ederek altyazıyla birlikte izleyebilirsiniz. VLC Player apk dosyasını ücretsiz olarak tek link indirebilirsiniz.

VLC Media Player Apk indir (2021 Son Sürüm) Full Mod Premium sitemiz üzerinden hiç bir ücrete tabi tutulmadan birbirinden farklı indirme seçenekleriyle indirebilirsiniz. Sitemiz üzerinden yapacağınız bütün indirmeleri ücretsiz olarak indirebilirsiniz. VLC Player Apk indir (2021) Pro Full ve Daha fazla bedava premium mod tam sürüm full android apk uygulama indirmek için sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın.

 

VLC Media Player indir


Şimdi indir (29MB)

Artık indirmeye hazırsınız VLC Media Player ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Sizin için önerilen

Belki Seversin

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir