WallCanic Walls v1.1.6 APK (Ücretsiz ve Tüm Paket) indir 2022
WallCanic Walls v1.1.6 APK (Ücretsiz ve Tüm Paket) indir 2022

WallCanic Walls v1.1.6 APK (Ücretsiz ve Tüm Paket) indir 2022

WallCanic Walls, birçok farklı ve eşit derecede benzersiz duvar kağıtları toplamanız için tamamen yeni bir uygulamadır. Uygulama, şık ve çekici duvar kağıdı desenlerini kendinize getiriyor.

Android Android 4.0 ve üzeriAraçlar
5 ( 380 Puan )
Price: $0
İsim WallCanic Walls
Yapımcı Paradox_Studios
Tür Araçlar
Boyut 685MB
Versiyon 1.1.6
MOD Bilgisi Tüm Paketlerin Kilidi Açık
Orjinal Google Play
WallCanic Walls is the most famous version in the WallCanic Walls series of publisher Paradox_Studios
Mod Version 1.1.6
Total installs 1,000+

indir (685MB)
  • WallCanic Duvar Paketi Bilgisi:
  • Orijinal Çözünürlüğe Sahip 333 Duvar Kağıdının Tamamı (1438 x 3264)
  • Sadece “WallCanic Walls Pack.zip” dosyasını indirin ve çıkarın.
  • Favori Duvar Kağıdınızı Ayarlayın.

Anlamlı ve benzersiz duvar kağıdı desenleri arıyorsanız, WallCanic Walls’ı kesinlikle göz ardı edemezsiniz. En zengin duvar kağıdı sağlayıcılarından biri olarak derecelendirilen uygulamanın getirdiği özel özellikler sizi şaşırtacak.

DuvarKanik Duvarlar

FARKLI TEMALI BİRÇOK DUVAR

Ancak diğer duvar kağıdı uygulamalarıyla aynı kullanıma sahip olan WallCanic Walls, üreticilerin kullanıcılara gönderdiği etkileyici özelliklerle fark yaratacak. Güzel ve uyumlu bir arayüzle tasarlanan, klasik soyuttan moderne, aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli tema ve kategorilerin yanı sıra, keyfini çıkarmanız için rahat bir alan yaratmak için huzurlu manzaralara sahip olacaksınız.

Duvar kağıdı sistemi zengindir ancak uygulama aynı temaya sahip duvar kağıtlarını aynı kategoride bir arada düzenleyeceği için arama yapmak için çok fazla zaman harcamanıza gerek kalmayacaktır. Tek yapmanız gereken zevkinize göre doğru görüntüyü seçmeniz ve onu telefon ekranınızı süslemek için kullanmanız. Ayrıca, yalnızca WallCanic Walls’da bulunan daha fazla premium duvar kağıdını keşfedeceksiniz.

DuvarKanik Duvarlar

HER HAFTA YENİ DUVAR KAĞITLARINI SÜREKLİ GÜNCELLEMEK

Aynı eski kalıpları tekrarlamak zorunda kaldıklarında kullanıcılar için can sıkıntısına neden olmamak için yayıncı çok çalışıyor ve mükemmel bir deneyim yaşamanız için en yeni ve süper harika duvar kağıtlarını sürekli olarak güncelliyor. Duvar kağıtları, size en kaliteli ürünleri sunmak için titizlikle tasarlanmış ve tanınmış uzmanlar tarafından bir araya getirilmiştir.

FAVORİLERE MUHTEŞEM GÖRÜNTÜLER EKLE

Deneyimi genişletmeniz için bir özellik daha, kullanıcıların en çok etkilendikleri duvar kağıtlarını içeren bir favori kategorisi oluşturmalarına ve bunları kategorilere ayırmalarına izin verilmesidir. Ayrıca bu bölümdeki duvar kağıtları sizler için her zaman en üstte görünerek kolayca kullanıp keyifle kullanabilirsiniz. Bu aynı zamanda bu uygulamanın kullanıcılarını çekmek için öne çıkan noktalardan biridir.

DuvarKanik Duvarlar

ANA ÖZELLİKLER

– Tarzınıza göre özgürce seçebileceğiniz birçok farklı tema ile sağlanan binlerce görüntüyle duvar kağıdı sistemini deneyimleyin
– Tüm ihtiyaçları karşılamak için klasik, soyut, minimalist veya en modern dahil olmak üzere çeşitli temalar ve renklerle dikkat çekin ve kullanıcıların zevkleri
– Gelişmiş arama özelliği ile size uygun konuları kolayca bulabilir ve istediğiniz zaman kullanabilmeniz için mantıklı bir şekilde düzenleyebilirsiniz.
– Etkileyici stilinizle fotoğraflar eklemek için favori bir tema klasörü oluşturabilir ve en kaliteli duvar kağıtlarını özgürce seçebilirsiniz
– Önceki fotoğraflardan sıkılırsanız, üretici her Perşembe bunları değiştirmek için sizin için yeni duvar kağıtlarını sürekli olarak güncelleyecektir.


WallCanic Walls v1.1.6 APK (Ücretsiz ve Tüm Paket) indir 2022 indir


indir (685MB)

Artık indirmeye hazırsınız WallCanic Walls ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.