War of Kings Hileli Apk İndir – Mod Sınırsız Kaynak

0

War of Kings Hileli Apk İndir Mod Android, Kendi klanınızı kurun, geliştirin ve büyük bir krallık haline getirin. Büyük bir imparatorluk haline gelmeden önce küçük bir köy olarak başlayın. İşçiler çıkarıp, onları tahta, taş, altın ve buğday toplamaları için görevlendirin. Böylece çeşitli kaynaklar elde ederek, yeni binalar dikip, geliştirin. Bu binaların her birinin krallığın gelişmesi için farklı özellikleri var. Krallığın etrafını çitle çevirin ve kaynaklarınızı düşmanlarınızdan koruyun. Sizin gibi online birçok oyuncu var. Bu oyuncularla savaşmak için yada kendinizi savunmak için ordunuzu toplayın. Çeşitli birlikler oluşturun ve bu birliklerden bir ordu kurarak, strateji doğrultusunda düşmanlarınıza karşı birliklerinizi yönlendirin. Oldukça basit kontrolleri sayesinde ordunuza kolayca yön verebilir ve savaş sırasında zorlanmazsınız. Oyunun basit arayüzü sayesinde de oyunu anlamakta zorlanmayacaksınız. Ayrıca internetsiz de oyuna giriş yapabilirsiniz.

War of Kings Epik Strateji savaş oyunu gibi çeşitli strateji oyunlarını hileli olarak oynamak ister misiniz? O halde Apk indir bağlantısını ziyaret etmenizi öneririm. Sizler için paylaştığımız yüzlerce hileli oyundan dilediğinizi hemen apk indirebilirsiniz.

Cevap bırakın

Mail yayınlanmayacak yeğen.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku