Wattpad v9.44.0 APK + MOD (Premium Kilitsiz)
Wattpad v9.44.0 APK + MOD (Premium Kilitsiz)

Wattpad v9.44.0 APK + MOD (Premium Kilitsiz)

Android Android 4.0 ve üzeriKitaplar ve Referans
5 ( 300 Puan )
Price: $0
İsim Wattpad
Yapımcı Wattpad com
Tür Kitaplar ve Referans
Boyut 27M
Versiyon 9.44.0
MOD Bilgisi Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Wattpad is the most famous version in the Wattpad series of publisher Wattpad com
Mod Version 9.44.0
Total installs 100,000,000+

indir (27M)
  • Premium + ADS   Paketlerinin Kilidi Açıldı
  • Yalnızca E-posta Girişi Çalışır
  • Bazı Ücretli Hikayeleri izlemek için Coin Gerekiyor (Sunucu taraflı, bu yüzden onlara bir şey yapamayız)

Wattpad, kullanıcılara hizmet etmek için çok çeşitli hikaye kitaplarını ve her türlü kitabı içeren bir uygulamadır. Kullanıcıların beğendikleri kitapları satın almak için para harcamalarına gerek yok; ancak bunun yerine, kitabı hemen almak için uygulamayı indirmeleri yeterlidir. Uygulama, kullanıcıların sadece telefonu açıp uygulamaya gitmek için ihtiyaç duydukları çeşitli kitap ve hikayeleri satın almaları gerektiğinde önemli miktarda tasarruf etmelerine yardımcı olacak; istedikleri zaman okuyabilirler. Gerçekten de kitap okumaya vakti olmayan meşgul kullanıcılar için uygun kullanışlı bir uygulamadır.

Wattpad – Hikaye Oku ve YazWattpad – Hikaye Oku ve Yaz

KULLANICILAR KENDİ HİKAYELERİNİ YARATABİLİR

Kullanıcılar çeşitli çizgi romanları ve kitapları ücretsiz olarak okuyabilir ve uygulamada yayınlamak için ilginç olduğunu düşündükleri hikayeler yazabilirler. Bu özellik, tutkusunu yaşamanın yanı sıra yazmaya da tutkuyla bağlı olan kullanıcılar için gerçekten uygundur. Daha spesifik olarak, kullanıcıların yazdığı hikayeler çok beğenilir ve okunursa, son derece hak edilmiş telif ücretlerini alacaklardır.

BİRÇOK DİLDE KİTAP OKUYUN

Kullanıcıların belirli bir dilin kelime dağarcığını geliştirmek istediğini varsayalım, kesinlikle Wattpad. Bu durumda Oku ve Yaz Hikayeleri yardımcı olacaktır çünkü kullanıcılar kendi ana dillerini veya keşfetmek istedikleri diğer dilleri seçebileceklerdir. Ayrıca kurgu, komedi ya da macera gibi birçok kitap türü ve daha pek çok şey uygulamada mevcut. Aynı zamanda kullanıcılar LGBT ile ilgili beğendikleri çalışmaları da özgürce okuyabilirler.

Wattpad – Hikaye Oku ve YazWattpad – Hikaye Oku ve YazWattpad – Hikaye Oku ve Yaz

KENDİ KİTAP KÜTÜPHANENİZİ OLUŞTURABİLİRSİNİZ

Uygulama ayrıca kullanıcıların en sevdikleri kitapları eklemek veya hikayelerini uluslararası arkadaşlarla paylaşmak için kendi ücretsiz kitaplıklarını oluşturmalarına olanak tanır. Ayrıca, kullanıcıların kendi yazma yollarına daha fazla güç katabilmeleri için diğer okuyucuların makaleleri hakkında görüş bildirmelerine de izin verilir. Kullanıcılar, telefonlarında veya dizüstü bilgisayarlarında kolayca kitap okuyabilmeleri için hesaplarını senkronize etmeleri gerektiğini unutmamalıdır.

Wattpad, Wattpadder sessiz özelliğini yeni güncelledi. Bu, kullanıcıların gönderilerindeki herhangi bir yorumu göremeyecekleri anlamına gelir. Ve belki kullanıcılar bilmiyor, Light as a Feather gibi son derece mükemmel gişe rekorları kıran filmler ilk kez Wattpad’de keşfedildi. Öyleyse, bulduğunuz hikayeleri yazmaya katılın. Belki gelecekte ünlü kitapların yazarı olacaksınız.


Wattpad v9.44.0 APK + MOD (Premium Kilitsiz) indir


indir (27M)

Artık indirmeye hazırsınız Wattpad ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.