Westland Survival v2.0.1 APK + MOD (Menü Mega/Vip)

Uygulama ismi Westland Survival Westland Survival en ünlü versiyonudur Westland Survival yayıncı dizisi
Yayıncı Helio Ltd.
Tür Macera Oyunları
Boyut 200MB
Son Sürüm 2.0.1
Mod Sürümü 2.0.1
Son Güncelleme 08.10.2021
MOD Özellikleri Menü Mega/Vip
Orjinal Play Store
Okumak 1.1K Görüntüleme
Android Android Macera Oyunları
5( Puan ) 284 oylama )
Fiyat: ₺0
Hemen indir (200MB)

 • Ücretsiz işçiliği (yeterli malzemeniz olmasa bile zanaat yapmak mümkündür);
 • Nesnelerin sonsuz dayanıklılığı;
 • Tek nesneleri paylaşabilirsiniz;
 • Yeterli olmasa bile mağazadan altın karşılığında ürün satın alabilirsiniz;
 • Tüm çizimlerin kilidi açılır;
 • Satın alınmayanlar da dahil olmak üzere tüm tarifler üretilebilir (karakter seviyesinden bağımsız olarak);
 • Bazı VIP seçenekleri açıktır;
 • Mağazadaki ücretsiz ürünlerin anında alınması (çizimler hariç, reklamları görüntülemeden);
 • Seçeneklerle MENÜ MOD:
 • Nesnelerin bölünmesi sayılarını artırır;
 • Küresel bir haritada anlık yürüyüş (olaylar enerji israfı olmadan ortaya çıkmaz);
 • Ölümsüzlük;
 • Yüksek hasar;
 • Hızlı yürüme;
 • Oyuncu dışında herkes hareketsiz duruyor.

Bir batı kasabasında yaşayacağınız Westland Survival. Oyuncular, herhangi bir oyuncunun seveceği ve kendilerine meydan okumayı dört gözle bekleyeceği çeşitli tehlikeler yaşayacaklar. Aynı zamanda deneyimleyebileceğiniz ve oyunun içine girebileceğiniz birçok şey olacak. Ayrıca oyun sırasında karakter için her zaman yeni şeyler bulacaksınız.

BATI’DA ŞEHİR DENEYİMİ

Buradaki ortam, ilk deneyimde herhangi bir oyuncuyu çekebilecek güzel bir şekilde tasarlanmıştır. Aynı zamanda oyuna başlamak için yaşanan kaos da dahil olmak üzere burada oluşabilecek aktiviteleri deneyimleme fırsatına sahip olacaksınız.

Oyuncular, karakteri üçüncü şahıs bakış açısıyla kontrol edecek ve buldukları çevredeki bir dizi öğeyle etkileşime girecekler. Aynı zamanda, sol taraftaki gezinme düğmeleri ve sağ taraftaki ilgili eylemler olarak kontroller hala tamamen tanıdık. Oyun, bu oyunun ortamında gezinmek isteyenler için belirli destekleyici unsurlar sunar. Böylece bu hedefler için kolayca harekete geçebilirler.

Bu oyunun hikayesi, ana karakterimiz uyandığında kasabasının silahlı kötü adamlar tarafından saldırıya uğradığını fark ettiğinde başlar. Daha sonra odası, onu öldürmek isteyen bir kovboy tarafından basıldı. Ama bir şey, savaşabilmesi, düşmanları hızla alt edebilmesi ve şehirdeki diğer adamları alt etmeye devam etmek için kıyafetini değiştirebilmesi. Dolayısıyla bu, oyuncular için bu oyunun bir öğreticisi olarak da görülebilir.

TEHLİKELİ DÜŞMANLARI YENME

Westland Survival, herhangi bir oyuncunun seveceği, bir MMORPG dünyasını deneyimleyeceğiniz tamamen anlaşılır bir oynama şekline sahiptir. Karakteri kontrol edecek ve belirli bir ilerleme sağlamak için bu oyunda gerekli olanı yapacaksınız. Aynı zamanda bu, her yerde yüzleşmeniz gereken tehlikelerin olduğu bir dünya ve bu oyunda bulabileceğiniz birçok şey var.

Oyun, yakın dövüş silahları veya silahlarla düşmanlarla karşılaşacağınız gerçek zamanlı bir savaş mekanizmasına sahiptir. Büyük bir grupla karşı karşıyaysanız, her hedefi tek tek hedefleyebilirsiniz. Spesifik olarak, yönlendirildiğinde, hedefin sağlık sayısı, silah kullanma ve hepsini öldürme gibi bilgileri ortaya çıkar. Aynı zamanda, karakterin istatistiklerini artırmak için kendinizi donatmak için bazı ekipmanlara da sahipsiniz.

Bu oyunda dikkat etmeniz gereken bir diğer özellik ise, bazı kaynakları elde etmek için oyundaki öğelerle etkileşime girecek öğelerdir. Spesifik olarak, eğer bir sandıksa, onu açabilirsiniz ve kullanmanız için kaynaklar ve ekipman gibi birçok farklı şey olacaktır. Ancak aynı zamanda bazen ağaç kesmek gibi bazı doğal kaynaklardan yararlanmanız için de bir araçtır.

MALZEME VE EL SANATLARI TOPLA

İlk üretilebilir ekipmanınıza sahip olduğunuzda, stok yapmak ve yeni öğeler oluşturmak için kaynak madenciliğine katılabilirsiniz. Özellikle, bir çekiç aldığınızda, etkileşim düğmeniz değişecek ve silahı kullanmak için düğmenin yanındaki ilgili simgeye dönüşecektir. Ama bu bana başka bir mekanizma da veriyor: her öğenin görebileceğiniz belirli bir kullanım sınırı var.

Bu limitler bir çubuk olarak temsil edilir ve oyuncunun faaliyetlerine bağlı olarak kademeli olarak azalacaktır. Örneğin saldırıya uğrarsa gömleğin kalitesi düşer veya sınıra ulaşıldığında çekiç de kaybolur. Başka bir deyişle, bir dahaki sefere kullanabilmeniz için ekipmanı sürekli olarak kullanacak ve üreteceksiniz. Bu nedenle, bunları doğru bir şekilde uygulamak ve kullanmak için hangi unsurların gerekli olduğunu görmeniz gerekecektir.

OYUNCULARIN AŞMASI GEREKEN SORULAR

Oyuncunun deneyim özgürlüğünün yanı sıra bu oyun, herkesin seveceği bir unsur da getiriyor: görev sistemi. Herhangi bir görev aldığınızda ekranın sol tarafında yapmanız gereken hedefi görebilirsiniz. Diğer birçok oyun gibi, oyuncular da görevleri tamamladıktan sonra karşılık gelen ödülleri alacaklar ve bunlar genellikle para, deneyim ve bazen de eşyalardır.

Westland Survival indir


Hemen indir (200MB)

Artık indirmeye hazırsınız Westland Survival ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Diğer Uygulamalar

Editörün Seçimi

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir