WPS Office v15.0.2 APK + MOD (Full)

İsim WPS Office WPS Office en ünlü versiyonudur WPS Office yayıncı dizisi WPS SOFTWARE PTE. LTD.
Yapımcı WPS SOFTWARE PTE. LTD.
Tür Uygulama
Boyut 125MB
Versiyon 15.0.2
Mod Sürümü 15.0.2
MOD Full
Orjinal Google Play
Okumak 652 Görüntüleme
Android Android Uygulama
4( Puan ) 856 oylama )
Fiyat: ₺0
Şimdi indir (125MB)

 • Premium / Ücretli özelliklerin kilidi açıldı;
 • Gerekli hesap üzerinden giriş yapın;
 • Devre Dışı Bırakılan / Kaldırılan İstenmeyen İzinler + Alıcılar + Sağlayıcılar + Hizmetler;
 • Hızlı yükleme için optimize edilmiş ve sıkıştırılmış grafikler ve temizlenmiş kaynaklar;
 • Android.manifest'ten kaldırılan Reklam İzinleri / Hizmetler / Sağlayıcılar;
 • Reklam bağlantıları kaldırıldı ve geçersiz kılınan yöntemleri çağırıyor;
 • Reklam düzenleri görünürlüğü devre dışı bırakıldı;
 • Google Drive bulutu bozuldu;
 • Google Play Store yükleme paketi denetimi devre dışı bırakıldı;
 • Hata ayıklama kodu kaldırıldı;
 • Karşılık gelen java dosyalarının varsayılan .source etiketlerinin adını kaldırın;
 • Analytics / Crashlytics / Firebase devre dışı bırakıldı;
 • Paketlenmiş Facebook reklamları SDK'sı tamamen kaldırıldı;
 • Diller: Tam Çoklu Diller;
 • CPU'lar: armeabi-v7a, arm64-v8a;
 • Ekran DPI'ları: 120dpi, 160dpi, 240dpi, 320dpi, 480dpi, 640dpi;
 • Orijinal paket imzası değişti.

WPS Office, desteklenen farklı dosya türlerini yönetmenize, düzenlemenize, dönüştürmenize, paylaşmanıza ve yazdırmanıza yardımcı olan bir uygulamadır. Çalışmanızda yaygın olarak kullanılan dosya türlerini bulabilir ve bunlarla çalışabilirsiniz. Ayrıca belge tarama, belgeleri birleştirme ve başka bir kaynakta hızlı bir şekilde saklama gibi kullanıcının kullanım sürecini sağlamak için etkileyici özelliklerden de bahsedilebilir.

FARKLI DOSYA TÜRLERİNİ AÇIN

Kullanıcıların işleri her zaman meşgul ve her zaman hareket halindedir. Bu nedenle WPS Office’i kullanmak, çeşitli özelliklerle sizin için kesinlikle pratik bir seçim olacaktır. Her zaman yanınızda bir dizüstü bilgisayara ihtiyacınız olmayacak. Sadece ofis dosyalarını ve diğer birçok dosya türünü ideal şekilde açmak için bir akıllı telefon veya tablete ihtiyacınız olacak. Başka bir deyişle, işinizle ilgili geri bildirim almak için hayati bilgileri hızlı ve zamanında görüntüleyebilirsiniz.

Bu uygulamada açabileceğiniz dosya türleri, Word, Excel ve Powerpoint gibi işte kullanılan tipik ofis  türleridir. Aynı zamanda, uygulama, aldığınız herhangi bir dosyayı açabilmeniz için birkaç başka dosya türü de ekler. Bazı örnekler PDF, WPT, nokta, txt ve diğer birçok formatı içerir. Bu, kullanıcıların bu uygulamayı kullanmayı seçmeyi düşünmeleri için ilk faktördür ve başka birçok heyecan verici düzenleme özelliğine sahiptir.

İLGİLİ DOSYA TÜRÜNÜ DÜZENLEYİN VE DÖNÜŞTÜRÜN

WPS Office ile açabileceğiniz dosya türleri şüphesiz onları okuyacak ve içeriklerini kolaylıkla düzenleyecektir. Birçok farklı durumda akıllı telefonlarını veya tabletlerini hızlı ve makul bir şekilde düzenlemek için kullanabildiklerinde kullanıcılara kolaylık sağlar. Aynı zamanda, bu uygulamadaki PDF gibi ilgili dosya türünü ofis dosya türlerine veya tam tersi şekilde dönüştürme özelliğini de deneyimleyebilirsiniz.

Her dosya türünün kendi düzenleme özelliği ve uygulaması olduğundan, dosya dönüştürme mutlak bir zorunluluktur. Bu nedenle, iş gereksinimlerini karşılamanız gerekecek ve çoğu zaman dosya türlerini PDF’ye dönüştüreceksiniz. Bu dosya türü için, kullanıcıların güvenliği optimize etmesi için bazı yeni özellikler de bulabilirsiniz. Ayrıca, işin her bir bölümünü yapmak için zaman ayırdığınız için genel bir görünüm için aynı türden birden çok dosyayı birleştirirsiniz.

Kullanıcı güvenliği ve gizliliği, PDF İmzası gibi özellikler aracılığıyla gösterilir. Bu öğe, oluşturduğunuz PDF dosyasına kendinize ait bir parça eklemenize yardımcı olur. Oradan, dosyanıza bakan herkes bu öğeyi kolayca görebilir. Birçok farklı dosya türünün birleştirme faktörü, uzun bir belge oluştururken uygulanabilir. Yazdırmak için çok sayıda dosya taşımanız gerekmez; tüm içeriğe sahip tek bir dosya oluşturun.

BELGELERİ TARAMA VE BELGELERİ GÖRÜNTÜLERE DÖNÜŞTÜRME

Tüm basılı bilgilerinizi işyerinde belirli bir dosyaya yazamayacaksınız ve bu faktör WPS Office aracılığıyla yapılabilir. Bu uygulamadan, uygulamanın Tarayıcı özelliğini kullanabilir ve basılı belgeleri dikkatlice yakalayabilirsiniz. Kullandığınız yayınlanmış belgenin tüm bilgilerini ve düzenini içeren ilgili ve aynı PDF dosyasını alacaksınız. Oradan, onları ihtiyaç duyduklarını düşündüğünüz kitleyle saklamaya veya paylaşmaya devam edeceksiniz.

Yararlanabileceğiniz başka bir özellik, belgelerin gönderilmesini optimize edebilir. Herkesin kolayca kopyalayabilmesi için bunları güvence altına alabilir. Metinden görüntüye dönüştürme özelliğidir. Başka bir deyişle, ilgili görüntü formatını seçtikten sonra ilgili metni bir görüntü dosyasına dönüştüreceksiniz. Görüntüleri göndermek, kullanıcının içeriği görebilmesi açısından s PDF’ye benzer, ancak bir görüntü olduğu için içindeki içeriği kopyalamak kolay değildir.

KOLAY DEPOLAMA VE BİRÇOK ÖZELLİK İÇİN DESTEK

Önemli belgenizi bitirdikten sonra onu arşivlemeniz gerekecek ve WPS Office bunu hızla yapmanıza yardımcı olabilir. Kaybetmemek için birçok yerde kolayca saklamak için bulut hizmetlerine bağlantıları vardır. Aynı zamanda mesajlaşma veya e-posta uygulamaları da birçok kişi tarafından popüler paylaşım kaynaklarıdır. Bu uygulama ile de ilişkilendirilmektedir. Böylece istediğiniz dosyayı tek dokunuşla paylaşabilirsiniz.

Depolama özelliğinin yanı sıra uygulama, işinizi optimize etmenize yardımcı olacak diğer özellikleri de tam olarak destekler. Tabletler için Bluetooth klavye kullanmak bir yenilik değildir ve uygulama bunu tam olarak destekleyebilir. Yani bu uygulama ile USB veya Bluetooth klavyeler kullanılabilir. Ayrıca, daha yeni yazıcılarla kablosuz baskı teknolojisi de uygulamada yer almaktadır. Ve istediğiniz herhangi bir belgenin yazdırılmasını mümkün kılmaktadır.

WPS Office indir


Şimdi indir (125MB)

Artık indirmeye hazırsınız WPS Office ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Sizin için önerilen

Belki Seversin

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.