Youtube Red Apk indir – Arka Planda Çalma ve Reklamsız

0

Youtube Red MOD APK

Youtube Red Apk indir YouTube’un gelişmesiyle birlikte, platform daha sık kullanılmaya başladı. Bunun için bir çok farklı uygulamalar geliştirildi ve Youtube’nin özelliğinden şekilde yararlanılması sağlandı. Şimdi sizlere bu uygulamalardan birisi olan Youtube Red yapımını paylaşıyoruz. Google Play Store mağazalarında paylaşıma sunulan bir uygulama olmana Youtube Red sitemizde sizler ücretsiz olarak paylaşılıyor. Peki bu uygulamayı kullanmak sizlere ne gibi avantajlar sağlayacak onlardan biraz bahsedelim. İlk önce Youtube kullanıcılarının şikayet ettiği en büyük problemlerden birisi reklamlar oluyor. Her izlediğimiz videolarda en az 2 kere bizlere mecbur olarak reklam izletiliyor. İşte Youtube Red uygulaması bu anda devreye giriyor ve bizlere istemediğimiz reklamları izletmiyor.

Avantajlarından ve faydalarından bahsettiğimiz Youtube Red uygulamasında bir diğer önemli özelliklerden birisi arka planda müzik ve video çalma özelliği oluyor. Bu sayede sizler uygulamadan çıkıp başka bir uygulamaya yada tuş kilidine almış olsanız bile müzik yada video arkaplanda hala oynuyor olacak. Bir diğer özelliklerden birisi olan video indirme sayesinde izlediğiniz tüm videoları mobil cihazlarınıza indirebilirsiniz. Bu indirdiğiniz tüm videoları aynı zamanda internet bağlantısı olmandan tekrar Youtube Red uygulamasında izleyebilirsiniz.

Youtube Red Apk indir Uygulamayı kullanabilmek için sahip olduğunuz YouTube normal uygulamasını kaldırmanıza gerek yoktur. ve o yüzden diğer uygulamayı boş yere kaldırmayın. Basit ve sezgisel kontrollere sahip olan Youtube Red apk uygulaması sizlere hoş bir deneyim yaşatıyor. Sizlerde sitemiz üzerinden ücretsiz olarak Youtube Red uygulamasını indirin hemen premium olarak bu uygulamayı kullanın. Tüm virüs taraması tarafımızdan gerçekleştirilen uygulama son derece güvenli bir şekilde cihazlarınıza yüklenecek. Aşağıda sizler için paylaştığımız kurulum detaylarını eksiksiz olarak yerine getirin ve hemen sizlerde uygulamanın keyfini çıkarın.

Youtube Red APK indir – Arka Planda Çalma ve Reklamsız
Youtube Red APK indir – Arka Planda Çalma ve Reklamsız

Uygulama Özellikleri

 • Tamamen ücretsiz ve kolay kullanıma sahip.
 • İkincil YouTube olarak yükleyebilmek için resmi YouTube’u kaldırmanıza gerek yoktur.
 • Tamamen rahatsız edici reklamlar kaldırıldı.
 • Ayarlar ile arka plan oynatmayı etkinleştirme/devre dışı bırakma
 • Kullanıcılar için en iyi şekilde daha az bant genişliği ve şaşırtıcı video kalitesi sağlayabilen VP9 Codec seçeneği
 • Maksimum Çözünürlük Sınırını Geçersiz Kılın (Ayarlar -> MOD Ayarları)
 • Tercih Edilen Video Kalitesi anahtarı (WiFi / Veri) (Ayarlar -> MOD Ayarları)
 • Videolarda Bilgi Kartlarını Etkinleştirme / Devre Dışı Bırakma (Ayarlar -> MOD Ayarları)
 • Videolarda Öneri Kartlarını Etkinleştirme / Devre Dışı Bırakma (Ayarlar -> MOD Ayarları)
 • Videolarda kanal marka filigranını etkinleştirme / devre dışı bırakma (Ayarlar -> MOD Ayarları)
 • Modifiye edilmiş microG yardımıyla Giriş ve Döküm tüm özelliklerle çalışır.
 • Toplam APK Dosya Boyutu : 58 MB

Kurulum Detayları

 1. Aşağıdaki bağlantıları kullanarak uygulamayı cihazınıza indirin.
 2. Uygulamayı yüklemeniz için “Rar” uygulamasının cihazınızda yüklü olması gerekmektedir. Eğer değilse, Google Play’dan indirebilirsiniz.
 3. İlk olarak zip içindeki “İlk Önce Bunu Kurun” adlı klasör içindeki dosyayı yükleyin.
 4. İkinci olarak da “arm64 YouTube Music v3.23.52 Mod APK” adlı klasör içindeki dosyayı yükleyin.
 5. Artık sınırsız ve premium olarak reklamsız bir şekilde müzik dinleyebilir, video izleyebilir hemde arka planda da!

Youtube Red Arka Planda Çalma ve Reklamsız izleme apk uygulamasını sitemiz üzerinden hiç bir ücrete tabi tutulmadan birbirinden farklı indirme seçenekleriyle indirebilirsiniz. Sitemiz üzerinden yapacağınız bütün indirmeleri ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Youtube Red Arka Planda Çalma ve Reklamsız ve daha fazlası için Apk indir kategorisine göz atmayı unutmayın ?

Cevap bırakın

Mail yayınlanmayacak yeğen.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku