YouTube Vanced APK indir Reklamsız Arka Planda Oynatma v15.43.32

0

YouTube Vanced APK indir Reklamsız Arka Planda Oynatma v15.43.32

YouTube Vanced APK indir; 2019’un temmuz ayında Türkiye’de kullanıma açılan YouTube Premium sayesinde  arka planda oynatma, videoyu indirme ve reklamsız videolar gibi özellikler geldi. Fakat yeni gelen YouTube Premium konsepti ücretli olduğu için çoğu kullanıcı ücretsiz bir şekilde YouTube Premium özelliklerini kullanma eğilimine girdi.

Peki ücretsiz bir şekilde reklamsız, arka planda oynatma ve indirme özelliği olan YouTube ücretsiz olarak kullanılabilir mi? Bu sorunun cevabı evet YouTube Vanced ile bu mümkün. Haydi şimdi hep beraber YouTube Vanced uygulamasını tanıyalım. Yazının son kısmında yer alan YouTube Vanced indir butonuna basıp bu özelliklerin hepsini kullanabileceksiniz.

YouTube Vanced genel olarak YouTube uygulaması gibi çalışır. Buna örnek verecek olursak gerek uygulama olarak gerek uygulama arayüzü gerekse uygulama işleyişi ile YouTube’un bire bir aynısıdır.

YouTube Vanced artılarına gelecek olursak ücretli olan YouTube Premium’un sağladığı özellikleri bizlere ücretsiz olarak sunmasıdır. YouTube Vanced için resmi YouTube uygulamasının modlanmış sürümü diyebiliriz. YouTube Vanced uygulaması yalnızca android cihazlar için geçerli olup root gerektirmeden kullanabilirsiniz.

Kurulum YouTube Vanced;

  1. YouTube Vanced’i kurmadan önce Ayarlar > Güvenlik > Bilinmeyen Kaynaklar kısmından bilinmeyen kaynaklara izin vermediyseniz izin verin.
  2. Sayfanın Aşağısında bulunan APK indirme Linklerinden birini seçip APK’yı indirin.
  3. İndirilenler klasörüne girin ve indirdiğiniz APK’yı açıp kurun.

Daha fazlası için apk indir kategorisine göz atmayı unutmayın 🙂

YouTube Vanced APK indir Reklamsız Arka Planda Oynatma (Sürekli Güncel)

YouTube Vanced İndirme Linkleri

Youtube Vanced + Dark Apk indirme Linkleri Son Güncelleme 12 Kasım 2020 Çalışıyor Youtube Vanced Apk v15.43.32

RACATY İNDİR DOSYACO İNDİR DOSYAUPLOAD İNDİR MEDİAFİRE İNDİR

Cevap bırakın

Mail yayınlanmayacak yeğen.