Zombeast v0.28.1 APK + MOD (Sınırsız Para/Mega Menü) indir 2022
Zombeast v0.28.1 APK + MOD (Sınırsız Para/Mega Menü) indir 2022

Zombeast v0.28.1 APK + MOD (Sınırsız Para/Mega Menü) indir 2022

Zombeast MOD APK, oyuncuları geçmeniz gereken yolda karşınıza çıkan kana susamış zombilere karşı hayatta kalma savaşlarına yönlendiriyor. Her tür, sahip olabileceğiniz, yükseltebileceğiniz veya tedarik kasalarından alabileceğiniz bir silahla iyi bir şekilde işlenecektir.

Android Android 4.0 ve üzeriAksiyon
5 ( 458 Puan )
Price: $0
İsim Zombeast
Yapımcı Storms Publishing
Tür Aksiyon
Boyut 395MB
Versiyon 0.28.1
MOD Bilgisi Sınırsız Para/Mega Menü
Orjinal Google Play
Zombeast is the most famous version in the Zombeast series of publisher Storms Publishing
Mod Version 0.28.1
Total installs 5,000,000+

indir (395MB)
 • MENÜ MODU
 • Hasar çarpanı
 • Tanrı modu
 • Sınırsız Para
 • Sınırsız Mücevher
 • Sınırsız Bulmaca
 • Sınırsız Beceri Puanı
 • sınırsız enerji
 • Sınırsız mermi
 • Reklamlar kaldırıldı

 • Tanrı modu

Zombeast, oyuncuların zombilerle dolu bölgelere giderek görevleri yerine getirip onları silahlarıyla alt edecekleri bir oyundur. Zombilerin sayısı tamamen çeşitlidir ve oyuncuların doğru silahı seçmesini sağlayan özelliklere sahiptir. Aynı zamanda oyundaki destek eşyaları da seviyeyi daha kolay geçebilmeniz için çeşitlilik gösteriyor.

Zombeast: Hayatta Kalma Zombi Nişancı

ZOMBİLERE KARŞI SAVAŞÇI OLUN

Zombilerin sayısı arttıkça ve kasabanın kaotik hale gelmesine neden olduğunda Zombeast’te dünya sorun yaşıyor. Çeşitli boyutlarda kana susamış zombiler ana karakterin peşinden koşar ve geri dönmeyeceğini öğrenince komşusunun odasına gider. Aynı zamanda, odasında bir pompalı tüfek olması ve önünde beliren bu zombilerden herhangi birini nihayetinde yenebilmesi büyük şans. Bu yüzden hayatı için savaşma zamanı.

Karakteri birinci şahıs bakış açısıyla kontrol edeceksiniz ve karakteri kontrol etmekte çok fazla zorluk çekmeyeceksiniz. Oyun ekranında epeyce kontrol düğmesi var çünkü karakteri kontrol etmek için sadece sol alanda kaydırmanız ve düşmana saldırmak için kalan alana dokunmanız yeterli. Ayrıca her oyuncunun seveceği ilginç bir nokta da oyunun sahip olduğu otomatik nişan alma özelliğidir. Başka bir deyişle, göreviniz ilerlemek ve önünüzdeki herhangi bir düşmanı vurmaktır.

Zombeast: Hayatta Kalma Zombi Nişancı

ÇEŞİTLİ DÜŞMAN TÜRLERİNİ YENME

Zombeast’te oyuncu belli bir mesafeye sahip bir yolda hareket edecek ve tek yapmanız gereken gerekli sayıda zombiyi yenmek. Yani elinizde bir av tüfeği ile gördüğünüz tüm zombileri kolayca alt edebilirsiniz. Bu oyunda ilginç olan bir nokta da sürekli karşınıza çıkan nesnelere bağlı olarak silahları değiştirebilmeniz. Her silah türünün farklı zombi türleri üzerinde belirli etkileri olacaktır.

Zombeast: Hayatta Kalma Zombi Nişancı

İnce gövdeli olanlar bir pompalı tüfekle yere yığılabilir ve elbette onların savunmasız fiziğinin de farkına varırsınız. Bir benzin deposu görürseniz, ona ateş etmelisiniz ve oyun ayrıca büyük alan hasarı vermek için onu hedeflemeye öncelik verecektir. Aynı zamanda, tabancayı tamamen düşmanlara sürekli olarak saldırmak için de kullanabilirsiniz ve özellikle sürekli size doğru hareket eden dev zombilerde etkilidir.

Zombeast: Hayatta Kalma Zombi Nişancı

OYUNDA ÇEŞİTLİ SİLAHLAR KULLANIN

Zombeast’te kullandığınız her silahın cephane miktarı minimum düzeydedir ve tabii ki seviye 100 zombi öldürmenizi gerektiriyorsa bu imkansız olacaktır. Böylece görevde etrafınıza dağılmış olan tedarik kutularını görebileceksiniz. Aynı zamanda, tamamen ayırt edici renkleri ile onları tamamen görebilirsiniz ve genellikle iki ana özelliği vardır: silahları yeniden yüklemek veya sizi yeni bir silah seçimine götürmek.

Yeni bir silah kullanmanın sizin için mükemmel olduğunu düşünüyorsanız, onu mağazada aramayı unutmayın. Oyunda kazandığınız para ile satın alabileceksiniz ve ekranın sağ tarafında, saldırı gücünü artırmak için başarıyla yükselttiğiniz zamanlara karşılık gelen yıldız sayısı olacak.

Zombeast: Hayatta Kalma Zombi Nişancı

Birçok zombinin üstesinden gelme yolculuğu, aşağıdaki unsurlarla oyuncuları cezbeder:

 • Oyuncular zombilerle dolu bir dünyayla karşılaşacaklar ve bu bölgelerde zorlu yolculuklar yapacaklar.
 • Her seviyede öldürmeniz gereken zombi sayısı farklıdır ve bunu çeşitli silahlarla tamamlamanız gerekecektir.
 • Oyun aşamasında birçok farklı zombiye aynı anda saldırmada veya doğru zamanda ateş gücü sağlamada etkili destek eşyaları olacak.
 • Her zombinin, sürekli olarak güncellenecek ve bir silah türü ile etkili bir şekilde ele alınacak farklı özellikleri vardır.
 • Silahların sayısı çeşitlidir ve birçok zorlu seviyeyi aşmak için onları satın alabilir ve yükseltebilirsiniz.

Zombeast v0.28.1 APK + MOD (Sınırsız Para/Mega Menü) indir 2022 indir


indir (395MB)

Artık indirmeye hazırsınız Zombeast ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.